fbpx
pin

м. Київ, м. Палац Україна, Предславинська 39

Відкрити карту
phone 068 123 00 40 Онлайн запис
Закрити close

Реставрація зубів у Києві — ціна та переваги

Пропонуємо нашим пацієнтам технологію реставрації зубів ― послугу, яка дозволяє відтворити природній вигляд та функціональність зубного ряду. Сучасна стоматологія пропонує широкий вибір технологій, методик та матеріалів для усунення пошкоджень чи недоліків ротової порожнини. А справжні майстри своєї справи, стоматологи клініки Ukrainian Dentist Club, допоможуть відновити втрачене здоров’я зубів та сяйво щирої усмішки.

Реставрація зубів в Києві

Показання до проведення реставрації зубів

Як і будь-які інші стоматологічні процедури, реставрація має свої показання. Така послуга відновить форму та красу вашого зуба.
 • При зміні форми чи розміру зуба;
 • Якщо між зубами утворилися щілини;
 • Для відновлення видаленого чи ураженого карієсом зуба;
 • При зміні відтінку чи розтріскуванні зубної емалі;

Кому потрібна реставрація зубів

Дана стоматологічна послуга потрібна тим пацієнтам, які потребують відновлення функціональності та естетичного вигляду своєї усмішки.

При флюорозі

Стоматологічному захворюванні, що призводить до зміни кольору емалі і деформації зубів внаслідок надлишку фтору.

Задати питання
При каріозному ураженні

За потреби відновлення анатомічної форми зуба (горбів і фісур) після лікування різних форм карієсу.

Задати питання
При травмуванні зубів

Якщо з’явилися тріщини, нерівності, утворилися щілини між зубами чи відкололася значна частина зуба.

Задати питання
test

Пройдіть тест і дізнайтеся, яка вартість реставрації Ваших зубів

Дайте відповідь всього на 4 запитання і дійзайтесь більше про ваше стоматологічне здоров’я.

Пройти тест
close
Пройдіть тест і дізнайтеся, яка вартість реставрації Ваших зубів
Виберіть один з варіантів

Error: Contact form not found.

Переваги реставрування зубів у клініці Ukrainian Dentist Club

Природній вигляд

Реставровані зуби неможливо відрізнити від природних.

Довговічність

Відновлені зуби прослужать вам довгі роки, зберігаючи свою привабливість.

Повернемо вам красу вашої усмішки!

Безболісна процедура

Всі маніпуляції проводяться під місцевою анестезією.

Відновлення функціональності

Після реставрації ви знов зможете насолоджуватися різною їжею.

Міфи та факти про художню реставрацію зубів

Міф
Можна усе життя не слідкувати за зубами, а потім відновити їх.
Насправді

Гігієна ротової порожнини ― надзвичайно важлива, потрібно регулярно чистити зуби, ходити на огляди до стоматолога та вчасно реагувати на появу дискомфорту чи перших ознак карієсу і інших захворювань. Якщо не дотримуватись цих рекомендацій ― процес відновлення естетичної усмішки обійдеться пацієнту у досить значну суму і потребуватиме тривалих та масштабних стоматологічних втручань.

Міф
Після реставрації зуби виглядають неприродно
Насправді

Лікар-стоматолог докладає максимум зусиль, щоб відновлені зуби неможливо було відрізнити від природних. Для цього ретельно добираються композитні матеріали для реставрації, що не відрізняються відтінком від справжніх зубів.

Міф
Дозволити собі реставрування зубів можуть лише дуже заможні люди
Насправді

Сучасна стоматологія пропонує широкий вибір матеріалів та технологій з різних цінових категорій. І якщо завжди дотримуватись правил гігієни ― відновлення усмішки потребуватиме менше зусиль фахівця і меншого бюджету.

Міф
Зуби після реставрації дуже швидко змінюють колір
Насправді

Сучасні стоматологічні матеріали навпаки мають чудові показники стійкості до зміни відтінку. А якщо ще й дотримуватись правил особистої гігієни, не зловживати шкідливими звичками ― відреставровані зуби залишаться білими та сяючими протягом багатьох років.

Міф
Реставрують лише передні зуби
Насправді

За необхідності, відновлюють і жувальні, і передні зуби. Стоматологи домагаються не тільки естетичного вигляду, а й відновлення природної форми зуба.

Етапи процедури естетичної реставрації зубів

swipe

Міні енциклопедія: що треба знати про реставрацію зубів

 • Що таке художня реставрація зуба
 • Методи реставрації зубів
 • Фотополімери
 • Вінірування
 • Адгезивний міст
 • Реставрація культі Build up
 • Догляд за ротовою порожниною після відновлення

Це технологія повного відновлення пошкодженої зубної одиниці ― форми, анатомічних особливостей, відтінку кольору зуба. Така процедура виконується для повернення естетичності усмішки пацієнта, а також для відновлення функції зубного ряду.

Фотополімерна реставрація зубів в Києві

Слід розрізняти такі дві стоматологічні процедури, як пломбування та реставрацію зуба. Під час першої стоматолог закриває порожнину в зубі за допомогою пломбувальних матеріалів. А під час другої ― відновлює форму зуба, щоб відновити його функціональність та зовнішній вигляд.

Сучасні стоматологи виконують реставрацію зубного ряду:

 • прямим;
 • непрямим методом.

Прямий метод можна виконати в 1 прийом. Його застосовують для відновлення частини зуба. Попередньо, стоматолог лікує уражену зубну одиницю, а потім використовує композитний матеріал для безпосереднього відновлення форми зуба прямо у ротовій порожнині пацієнта. Накладені шари композиту підсушуються спеціальною лампою, шліфуються та поліруються за потреби.

Непрямий метод більш кропіткий і застосовується у випадках сильного пошкодження зуба. Спершу зуби лікують, отримують відбитки та виготовляють з композитних матеріалів спеціальні накладки, що повністю відтворюють утрачений шматок зубної одиниці. Сам зуб теж препарують і лише потім на нього встановлюють виготовлену накладку.

Це сучасний композитний матеріал, який активно використовується в естетичній стоматології для відновлення зовнішньої привабливості зубів. Має здатність тверднути під впливом ультрафіолетового випромінювання. При цьому, має безліч переваг в порівнянні з іншими матеріалами, які використовуються для відновлення зубів ― стійкість до механічних пошкоджень, зміни кольору тощо.

Фотополімери використовують для вирівнювання зубів, щоб позбутися щілин між зубними одиницями чи відтворити відколений шматок зуба.

Це ― сучасна, малотравматична технологія реставрування, яка дозволяє покращити функціональність та зовнішній вигляд зубних одиниць.

Вініри ― мікропротези у вигляді тонких пластинок з композитних матеріалів. Пластинки прикріплюють на передній край зуба, що потребує відновлення. Зважаючи на чудові світлопропускні властивості таких накладок, відновлені зубні одиниці виглядають надзвичайно привабливо і природно, а усмішка ― сяє. До речі, таку технологію дійсно започаткували у Голлівуді ще в 40х роках ХХ ст. Тільки тодішні «вініри» трималися лише кілька годин і створювалися виключно для гарного вигляду акторів в об’єктиві камери.

Або, як ще його називають, адгезивний мостовидний протез, представляє собою конструкцію, що повторює контур втраченого зуба, відтворює його функції та характеризується мінімальним впливом на сусідні зубні одиниці. Для встановлення такої конструкції стоматологи вдаються до незначної підготовки опорних зубів, в порівнянні з установкою мостоподібного протезу.

Це технологія поетапної реставрації зубної одиниці, що передбачає повне відновлення естетичності та функціональності зуба за допомогою композиту для встановлення вінірів чи коронок. Застосовується у випадках відтворення сильно пошкоджених зубів, коли немає достатньої кількості твердих тканин для фіксації керамічної реставрації. Можлива лише за умови збереження кореня.

Стоматологи радять не випробовувати відреставровані зуби на міцність, але і не забувати про щоденний догляд. Чистити зуби потрібно мінімум двічі на день, а краще ― після кожного прийому їжі, м’якою щіткою або іригатором. Зубною ниткою слід користуватися обережно Використовувати ополіскувачі можна лише після схвалення стоматолога. Також не забувайте відвідувати лікаря 2 рази на рік, щоб вчасно діагностувати та пролікувати карієс чи інші запальні процеси у ротовій порожнині.

Чому приходять до UDC на реставрацію зубів?

Наші лікарі

Люди своєї справи, стоматологи як візмуться за професійну реставрацію ваших зубів

Відгуки про послугу реставрації зубів у UDC

Справжні історії людей, які розповідають свій досвід реставрації зубів у стоматологічній клініці Ukrainian Dentist Club

Загалом 248 відгуків з оцінкою 4,9/5 Залишити відгук

Ціни на реставрацію зубів в Києві

Вартість додаткових послуг, що оплачується окремо:
Рентген
150 грн
Використання кофердаму
200 грн
Анестезія
250 грн
Записатися на реставрацію зубів
Лікування в розтрочку —
paw privat

В нашій клініці є можливість отримати розтрочку під 0% або від банку

Дізнатись деталі

Питання про естетичну реставрацію зубів

від пацієнтів, яких цікавить послуга

Дуже боюсь, що реставрувати зуби ― боляче

Усі стоматологічні процедури, і реставрація також, виконуються під місцевою анестезією. В нашій клініці використовуються ефективні та безпечні препарати новітніх поколінь, щоб пацієнти не відчували дискомфорту.

Скільки триває процедура реставрації зубів?

Тривалість прийому та проведення реставрації зубів залежить від складності процедури. Якщо пацієнту проводять пряму реставрацію незначних дефектів ― це може зайняти від 20 хвилин до 1-2 годин. Якщо ж потрібно відновити частково зруйновані жувальні зуби методом непрямої реставрації ― лікар призначить щонайменше 2 прийоми для лікування та отримання відбитків, а потім для встановлення коронок.

Чи можна відновити втрачений зуб за допомогою фотополімерної реставрації?

Фотополімерна реставрація демонструє більшу ефективність при усуненні дрібних дефектів зубних одиниць. Для відновлення втраченого зуба краще розглянути можливість встановлення імпланту або протезу.

Чому в мене потемнішали відреставровані зуби?

Після реставрації потрібно регулярно звертатись то стоматолога для шліфування та полірування зубних поверхонь. Якщо знехтувати цією рекомендацією, композитні матеріали стануть шорохуватими та почнуть вбирати в себе колір продуктів, які ви споживаєте та можуть змінити відтінок.

Запишіться
прямо зараз на консультацію

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

  Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
  Doctor

  Або зателефонуйте нам самі:

  068 123 00 40 безкоштовно з мобільного
  Інші послуги клініки
  Весь список послуг

  Реставрація зубів у Києві ― запрошуємо до UDC!

  Щира і відкрита усмішка ― справжній скарб кожного із нас. І ми, клініка UDC, раді докласти максимум зусиль, щоб ви змогли широко усміхатися і відчувати себе при цьому впевнено. Ми виконуємо реставрацію зубів у Києві ― швидко, якісно та за розумними цінами. Готові допомогти у найскладніших ситуаціях ― щоб наші пацієнти виглядали привабливо та могли жити повним життям!

  Що це за процедура?

  Реставрація зубів ― це процес відновлення зовнішнього вигляду та форми зубної одиниці. Оскільки від стану та «можливостей» зубів залежить і наше фізичне, і наше емоційне здоров’я, нехтувати необхідністю навести лад у ротовій порожнині не можна. Мова не тільки про лікування карієсу, зовнішня привабливість усмішки також відіграє важливу роль в житті людини, в її соціалізації.

  Фахівці нашої клініки здатні створити ідеальну заміну зіпсованому чи пошкодженому зубу ― як у зоні усмішки, так і по боках зубного ряду. Відновлений зуб не буде відрізнятися від своїх «сусідів» по щелепі ― він виглядатиме максимально природно і зможе виконувати усі свої функції.

  Коли призначають художню реставрацію зубів?

  На жаль, не в усіх пацієнтів від природи білі та рівні зуби, не всі дотримуються правил гігієни протягом життя та вчасно відвідують стоматологів. Художня реставрація зубів покликана вирішувати будь-які проблеми, що призводять до втрати функціональності чи естетичності зубних одиниць.

  Процедуру проводять, якщо у пацієнта:

  • зіпсовані передні зуби чи між ними є щілина;
  • з’явились видимі дефекти пігментації;
  • утворились тріщини чи відколи;
  • потрібно відновити зуб після лікування карієсу.

  Також реставрують зуби після механічних ушкоджень чи травм.

  Як саме відбувається процес реставрації?

  Попередньо, слід вилікувати усі прояви захворювань у ротовій порожнині ― карієс чи інші запальні процеси. До того ж, усі стоматологічні маніпуляції проводять тільки під дією місцевої анестезії, тож не слід боятися болю чи неприємних відчуттів.

  Потім треба підготувати поверхню до нанесення композитного матеріалу та видалити уражені частини зуба. Під час проведення процедури не обійтися без кофердаму ― спеціальної ізолюючої хустини, яка захищає пацієнта від потрапляння в ротову порожнину розчинів чи залишків зуба, а сам зуб ― від слини.

  При різних проблемах лікарі можуть рекомендувати різні методики відновлення зубів. Розрізняють:

  • прямий метод ― коли відновлення відбувається у ротовій порожнині пацієнта за допомогою нанесення кількох шарів композитного матеріалу, його висушування уф-лампою та полірування;
  • непрямий метод ― виконується за кілька прийомів, під час яких фахівець спершу отримує відбитки та виготовляє по ним спеціальні конструкції, що відтворюють контур зубної одиниці, а потім ― встановлює їх та закріплює.

  Наостанок, відтворену поверхню полірують до блиску, а пацієнту рекомендують протягом кількох днів утримуватися від жорсткої їжі та термічного впливу на зуби, щоб закріпити результат процедури.

  Активним попитом серед пацієнтів UDC користується фотополімерна реставрація ― процедура відновлення цілісності зубів безпосередньо у ротовій порожнині. Для виконання маніпуляції наші лікарі використовують композитні, високоестетичні матеріали (пластиліноподібні смоли), що швидко сохнуть під світлом спеціальної лампи. Ця технологія доступна по ціні, але гарантує отримання ідеального результату ― природно-білих, блискучих, рівних зубів у зоні посмішки.

  Скільки тримається естетична реставрація зубів

  Термін експлуатації відреставрованих зубних одиниць залежить від багатьох чинників. А саме від:

  • майстерності стоматолога;
  • обраної методики реставрації;
  • якості використаних матеріалів ― композитів та клейових речовин;
  • дотримання правил гігієни та догляду за відновленою усмішкою;
  • фізіологічних особливостей будови зубних одиниць.

  Якщо звернутись за послугою до досвідченого фахівця та обговорити з ним усі нюанси процедури, не економити на якості матеріалів та чітко дотримуватися правил догляду за ротовою порожниною ― ваша усмішка збереже привабливість протягом багатьох років!

  Якісна реставрація зубів ― ціна по Києву

  Запрошуємо вас до сучасної стоматологічної клініки, де можна вирішити будь-яку проблему з красою чи здоров’ям ваших зубів. Ми швидко та якісно виконуємо художню реставрацію зубів по вигідним цінам у Києві!

  Будемо раді вітати вас у Ukrainian Dentist Club ― тож не відкладайте запис до наших фахівців, телефонуйте або записуйтесь прямо на сайті!

  Читати повністю
  close
  Записатись на прийом
  Наш менеджер звʼяжеться з Вами протягом 30хв

   Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних