pin

м. Київ, м. Палац Україна, Предславинська 39

Відкрити карту
Онлайн запис
Закрити close

Найкращі лікарі-стоматологи Києва

Запишіться
прямо зараз на консультацію

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

  Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
  Doctor

  Або зателефонуйте нам самі:

  068 123 00 40 безкоштовно з мобільного

  Найкращі лікарі-стоматологи Києва: кваліфікація та досвід на варті бездоганного здоров’я ваших зубів

  Ukrainian Dentist Club – одна з провідних приватних стоматологій у Києві завдяки талановитому колективу кваліфікованих спеціалістів. Лікарі-стоматологи нашої клініки використовують новітні методики та персональний підхід до кожного пацієнта, адже не буває двох ідентичних клінічних випадків. Лікування в стоматолога UDC починається після комплексного обстеження та узгодження плану терапії для повного відновлення здоров’я зубів та естетики усмішки.

  Високий професійний рівень лікарів-стоматологів Ukrainian Dentist Club у Києві

  Наші лікарі-стоматологи – злагоджена команда спеціалістів. Результат їхніх професійних навичок – сотні щасливих пацієнтів, які позбулися різних захворювань і візуальних дефектів зубного ряду. На користь лікування в спеціалістів клініки UDC у Києві говорить високоякісна профільна медична освіта стоматологів, тривалий досвід роботи, справжня любов до професії та турботливе ставлення до пацієнтів.

  Стоматологія – галузь, що активно розвивається. Відповідно, вона вимагає постійного вдосконалення професійних умінь і здобування нових навичок. Щоб залишатися в топі лікарів не лише в Києві, а й усій Україні, кожен лікар-стоматолог Ukrainian Dentist Club продовжує навчатися. Це означає відвідування профільних наукових конференцій, семінарів та інших заходів, де постійно презентують новітні стоматологічні технології та методики. Їхнє впровадження в повсякденну практику дає змогу надавати послуги європейського рівня та робити лікування безпечнішим та ефективнішим.

  Стоматолог UDC – уважний і персональний підхід до ваших проблем з усмішкою

  Щоб відновити здоров’я зубів, важливий індивідуальний підхід до клінічного випадку. Лікар-стоматолог клініки призначає кожну терапевтичну процедуру, спираючись на результати комплексної діагностики й особливості організму пацієнта. Так, в одних випадках класичне лікування каріозних зубів зі встановленням пломб – дієве рішення. В інших же пломбування не дасть бажаного результату через атипову анатомію зубної одиниці з розгалуженими та викривленими каналами. Тому спеціаліст може порадити встановлення міцної та естетичної вкладки, послуги імплантації тощо.

  Складаючи персональний план лікування, стоматолог детально пояснює кожен етап, щоб у пацієнта не виникало тривоги та страху через заплановані терапевтичні процедури. Якщо клінічний випадок передбачає декілька варіантів терапії, зубний лікар прислухається до ваших побажань і потреб. Крім того, кваліфікований стоматолог – консультант, що підбере найкращий домашній догляд та складе оптимальний графік проведення професійних гігієнічних чисток зубів.

  Інновації для підвищення якості лікування

  Ukrainian Dentist Club – не тільки найкращі стоматологи Києва, а і європейський рівень обслуговування. Це означає швидке впровадження в повсякденну практику передових досягнень стоматологічної галузі. Мета клініки – зробити кожну процедуру максимально дієвою та безпечною для пацієнтів, тому ми активно інвестуємо не тільки в навчання наших стоматологів, а й новітні методики лікування та обладнання.

  Зубний лікар у Києві в клініці Ukrainian Dentist Club:

  • проведе обстеження за допомогою високоінформативних методів діагностики (зокрема, можна зробити детальний панорамний знімок щелепи);
  • складе пародонтальну карту та запропонує дієві способи профілактики та лікування запалення пародонту;
  • допоможе подолати зубний біль будь-якої етіології;
  • встановить надійні й естетичні коронки та протези зубів;
  • виконає імплантацію з найкращими імплантами, наприклад, Straumann;
  • подарує білосніжну посмішку за допомогою професійного чищення (за лазерною та ультразвуковою технологією) та безпечного відбілювання Beyond;
  • відновить зубний ряд за часткової чи повної втрати зубів (наприклад, провівши процедуру імплантації All-on-4 або All-on-6).

  Це лише частина проблем, з якими можна звертатися до лікаря-стоматолога UDC. Для кожного клінічного випадку підбирається оптимальний варіант лікування завдяки новітнім методам і технологіям. Це забезпечує повне одужання чи досягнення тривалої ремісії в хронічних станах, таких як пародонтит.

  Кваліфікований лікар-стоматолог Києва: експертні послуги в усіх стоматологічних напрямках

  Ukrainian Dentist Club – багатопрофільна стоматологічна клініка зі штатом лікарів різних профілів. Коли турбує зубний біль будь-якого походження чи естетичні недоліки усмішки, ми підбираємо відповідну процедуру чи тактику лікування для розв’язання проблеми. Пацієнтів приймають стоматолог-пародонтолог, хірург-імплантолог, стоматолог-терапевт, стоматолог-ортодонт і стоматолог-ортопед.

  Серед основних напрямків професійних послуг:

  1. Терапевтична стоматологія. Лікар проводить консервативне лікування хвороб зубів та ясен, що спричиняють зубний біль та інші симптоми.
  2. Імплантологія. Стоматолог проводить вживлення штучних коренів зубів, а далі встановлює одиничний, частковий чи повний протез.
  3. Протезування. Ортопед пропонує послуги відновлення анатомії зубного ряду за допомогою коронок і різних протезувальних конструкцій.
  4. Хірургічна стоматологія. Хірург виконує екстракцію зубів та інші втручання.
  5. Естетична стоматологія. Стоматолог підбирає оптимальні процедури та догляд, щоб усмішка стала білою та сяяла здоров’ям.
  6. Ортодонтія для дітей і дорослих. Ортодонт допомагає усунути патології прикусу.

  Стоматологи міста Києва в клініці UDC приймають пацієнтів не тільки для планового лікування, а й екстреної допомоги. Невідкладний візит потрібен, коли турбує сильний зубний біль чи сталася травма з порушення цілісності зуба (відколюванням, переломом кореня тощо).

  Турбота про пацієнта

  В Ukrainian Dentist Club працюють одні з кращих лікарів-стоматологів Києва. Вони мають бездоганну репутацію та високий рівень професійних навичок, виявляють справжню турботу й роблять усе необхідне для бездоганного результату лікування. Спеціалісти клініки знають, як правильно налаштувати пацієнта на терапевтичний процес і підтримати тих, хто боїться кабінету стоматолога. Ми гарантуємо медичний супровід, тому лікар залишається на зв’язку після проведеної терапії.

  Комфорт стоматологічного лікування

  В UDC завжди можна звернутися для запису до стоматолога на зручний час. Ми піклуємося про створення доброзичливої атмосфери в клініці та комфорт проходження стоматологічних процедур. Завдяки високій кваліфікації лікарів доступні різні варіанти лікування хвороб та усунення естетичних недоліків усмішки. Використання кращих медичних препаратів зумовлює безпечність терапії під анестезією.

  Обирайте Ukrainian Dentist Club, якщо хочете знайти «вашого» лікаря-стоматолога в Києві.

  Читати повністю
  close
  Записатись на прийом
  Наш менеджер звʼяжеться з Вами протягом 30хв

   Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних