pin

м. Київ, м. Палац Україна, Предславинська 39

Відкрити карту
Онлайн запис
Закрити close

Імплантація зубів All-on-4

Імплантація зубів All-on-4 – інноваційний метод відновлення зубного ряду буквально за одну процедуру. Протезування всієї щелепи виконується на чотирьох імплантах, що встановлюють одномоментно без необхідності в кількох операціях.

Імплантація зубів All-on-4

Показання до імплантації All-on-4

Технологія All-on-4 дає змогу боротися із частковою та повною втратою зубів у різних клінічних випадках. Серед показань до лікування:
 • Повна адентія верхньої чи нижньої щелепи
 • Потреба у швидкому відновленні всього зубного ряду
 • Незначний або середній ступінь атрофії кісткової тканини
 • Неможливість чи небажання пацієнта встановлювати знімний протез
 • Необхідність обходу зони гайморових пазух без виконання синус-ліфтинга

Кому рекомендоване протезування All-on-4

Технологія All-on-4 чудово підходить пацієнтам, що хочуть швидко відновити зубний ряд без численних походів до лікаря та значних грошових витрат. Оптимальна ціна лікування дає змогу повернути гарну посмішку в разі втрати більшості чи всіх зубів.

Захворювання пародонта

Протезування Все-на-чотирьох проводиться на термінальних стадіях пародонтиту, коли зберегти зуби неможливо. Процедура відновлює жувальну функцію та естетику.

Задати питання
Заміна знімного протеза

All-on-4 – вихід для пацієнтів, які втомилися від громіздких і незручних знімних протезів. Конструкції на імплантах – комфортна та сучасна альтернатива.

Задати питання
Дефіцит кісткової тканини

Встановлення довгих імплантів дає змогу компенсувати незначну та середню втрату об’єму кістки, відповідно, немає потреби в операції з її нарощування.

Задати питання

Як імплантація здатна змінити Ваше життя?

Запишіться на прийом до стоматолога

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

  Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

  Переваги імплантації All-on-4

  Запатентована технологія

  Метод All-on-4 передбачає вживлення в щелепу чотирьох імплантів таким чином, щоб рівномірно розподілити навантаження та надійно зафіксувати протез.

  Доступна ціна

  Вартість протезування All-on-4 нижча, якщо порівнювати з All-on-6 чи класичним способом імплантації 8-10 імплантів, тому доступна ширшому колу пацієнтів.

  Якісні імпланти повернуть комфорт!

  Можливість швидкого навантаження

  Тимчасовий протез встановлюють через 5-7 днів після імплантації. Це дає змогу швидше почати звикати до конструкції та бути готовим до постійного протеза.

  Точність встановлення

  Місце вживлення імплантів визначається за результатами КТ, тому штучні корені надійно інтегруються до кісткової тканини та виконують свої функції десятки років.

  Міфи про імплантацію All-on-4

  Міф
  Імпланти довго й не завжди приживаються
  Насправді

  Первинне приживання імплантів відбувається протягом тижня, після чого вже можна встановлювати тимчасовий протез. Сучасні дентальні конструкції від швейцарських, південнокорейських та інших брендів показують високу біосумісність, що зумовлює низькі ризики відторгнення. Більшість випадків ускладнень – наслідок ігнорування терапевтичних призначень і рекомендацій стоматолога після операції.

  Міф
  Імплантація All-on-4 дорожча, але нічим не краща за знімне протезування
  Насправді

  Незнімний протез на імплантах – набагато зручніша й естетичніша альтернатива знімного протезування. Встановлення конструкції дає змогу швидко відновити жувальну функцію та посмішку за часткової чи повної адентії. Імплантація забезпечує надійну фіксацію штучних зубів, тому в пацієнта не виникає складнощів із вживанням твердої їжі, артикуляцією, невпевненістю через не природну посмішку. Ціна методу лікування повністю виправдана терапевтичними перевагами й естетикою.

  Міф
  Імпланти заважають і відчуваються чужорідними
  Насправді

  Після встановлення імплантів спостерігаються набряк і болі – нормальна реакція організму на хірургічне втручання. Однак сам титановий штифт не відчувається в кістці щелепи. Після закінчення остеоінтеграції він стає одним цілим із кістковою тканиною, не розхитується, не зміщується та нічим не нагадує про себе. За наявності відчуття чужорідного тіла потрібно звернутися до стоматолога, адже зазвичай це прояв відторгнення штучного кореня чи проблем із конструкцією протеза.

  Запишіться на прийом до стоматолога

  Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

   Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

   Етапи процедури All-on-4

   Метод All-on-4 грунтується на перевіреній технології імплантації в комплексі з можливостями сучасного незнімного протезування.

   swipe

   Мініенциклопедія

   • Способи протезування
   • Ризики імплантації
   • Можливі ускладнення
   • Протипоказання
   • Вартість All-on-4
   • Різновиди імплантів
   • Відмінності All-on-4 та All-on-6
   • Недоліки All-on-4
   • Гігієна

   Способи протезування за технологією All-on-4

   Проведення операції за методикою All-on-4 найчастіше відбувається в один етап, коли встановлюють одразу всі чотири імпланти та тимчасовий протез. Однак за наявними показаннями конструкція зі штучними зубами може фіксуватись пізніше.

   Одномоментне протезування All-on-4

   Лікар виконує видалення хворих зубів, які неможливо зберегти, а потім встановлення імплантів в утворені лунки.

   Імплантація за хірургічним шаблоном

   Метод передбачає попереднє виготовлення хірургічного шаблона на основі КТ-знімків і 3D-моделювання щелепи пацієнта. Чотири отвори стають направними для встановлення імплантів, що забезпечує точність і правильну глибину розташування штифтів.

   Класична імплантація

   Лікар відшаровує ясеневий клапоть, робить отвір у тканині кістки та вживляє імплантат. Фінальний етап операції – накладання швів і встановлення формувача ясен за показаннями.

   Ризики імплантації за технологією All-on-4

   Хірургічне втручання з порушенням цілісності м’яких тканин і кістки завжди пов’язане з низкою ризиків. Важливо вибирати перевірену клініку та спеціаліста з великим досвідом імплантації, щоб уникнути:

   • пошкодження нервів;
   • перфорації дна гайморової пазухи;
   • потрапляння до ментального отвору;
   • нестабільного встановлення титанового штифта;
   • алергічних реакцій на препарати чи матеріал імпланта;
   • перелому альвеолярного відростка чи кісткової перегородки.

   Профілактика негативних наслідків після імплантації – сумлінне виконання призначень щодо приймання медикаментів, достатня гігієна ротової порожнини та контрольні огляди в стоматолога.

   Ускладнення імплантації All-on-4

   Метод All-on-4 передбачає хірургічне втручання, тому пульсуючий біль, невелика кровотеча з ран, набряк і підвищення температури до 38 градусів – нормальна реакція організму в перші 2-3 дні. Про серйозні ускладнення після операції свідчать гнійні утворення, біль, що посилюється, рухливість дентальних конструкцій, температура вище 38 градусів, неприємний запах із рота. Ігнорування потреби звернутися до лікаря призводить до периімплантиту, відторгнення імплантів, запальних процесів у м’яких тканинах.

   Протипоказання до імплантації All-on-4

   Методика Все-на-4 – хірургічна, тому не може застосовуватися в разі:

   • Захворювань ЦНС
   • Декомпенсованого діабету
   • Системних хвороб сполучних тканин
   • Тяжких серцево-судинних та ендокринних патологій
   • Резорбції кістки щелепи на ділянці, де потрібно встановити імплант

   Що впливає на вартість імплантації All-on-4

   Ціна імплантації All-on-4 залежить від вибраного типу та класу імплантатів, методу встановлення (з хірургічним шаблоном чи без) та необхідності супутніх втручань (наприклад, видалення хворих зубів, нарощування кісткової тканини тощо). Варто пам’ятати, що до ціни лікування входить лише тимчасовий протез, а постійний незнімний треба оплачувати окремо через 4-6 місяців.

   Різновиди імплантів для протезування All-on-4

   Імпланти – міцні, гіпоалергенні та біоінертні титанові штифти, що слугують опорою для встановлення ортопедичної конструкції, яка відновлює зубний ряд. Вони відрізняються товщиною, довжиною, формою, кроком і специфікою різьби, покриттям. Від цих параметрів залежить стабільність виробу, надійність фіксації в кістковій тканині та швидкість остеоінтеграції. За класами розрізняють преміальну (Straumann) та середню категорію імплантів (Osstem, MegaGen).

   Чим відрізняється технологія All-on-6 та All-on-4

   Обидва методи дають змогу повністю відновити зубний ряд у разі часткової чи повної втрати зубів. Відмінність технологій – кількість вживлюваних штифтів. Протокол All-on-4 передбачає встановлення двох імплантів у фронтальній площині та ще двох – у зоні п’ятих молярів під кутом 35-45 градусів. All-on-6 – це розміщення двох штучних коренів попереду, а ще чотирьох – на бічних ділянках. Збільшена кількість імплантів дає змогу підвищити надійність конструкції та рівномірніше розподілити навантаження.

   Недоліки протезування на чотирьох імплантах

   Серед мінусів імплантації All-on-4 спеціалісти називаються високе навантаження на кістку щелепи, що може вплинути на термін служби імплантів. Також тимчасовий протез необхідно буде замінити більш міцним і зносостійким постійним, що потребує додаткових витрат.

   Як доглядати за протезом та імплантами

   Гігієна ротової порожнини з імплантами та протезом не потребує спеціальних заходів. Треба чистити зуби двічі на день, користуватися ополіскувачем, зубною ниткою та іригатором. Важливо пам’ятати про процедури професійної чистки 1 раз на 6 місяців.

   Чому потрібно робити імплантацію All-on-4 у нас

   В UDC можна повністю відновити зубний ряд верхньої чи нижньої щелепи за одну процедуру. Для імплантації використовуються сертифіковані системи та перевірені матеріали, щоб звести ризик відторгнення до мінімуму.

   Наші лікарі

   Лікарі UDC давно практикують відновлення посмішки за протоколом All-on-4 та можуть продемонструвати винятковий результат лікування сотень пацієнтів.

   Запишіться на прийом до стоматолога

   Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

    Відгуки про протезування All-on-4

    Справжні історії людей, які розповідають свій досвід лікування у стоматологічній клініці Ukrainian Dentist Club

    Загалом 248 відгуків з оцінкою 4,9/5 Залишити відгук

    Ціни на імплантацію зубів all on 4 в Києві

    • Назва послуги

     Ціна
    • АКЦІЯ!!! Щелепа на імплантах (All on 4) імпланти Записатись
     37 200 грн
    • АКЦІЯ!!! Щелепа на імплантах (All on 4) протез на імплантах Записатись
     53 600 грн
    Що входить у вартість послуги:
    4 імплантати
    накладання швів
    контрольні рентгени
    зняття швів
    4 анесезії
    зняття відбитків для протезування
    4 мультиюніти (перехідники між протезом та імплантом)
    захисні ковпачки на мультиюніти
    сам протез
    фіксація протезу
    Записатися на консультацію
    Лікування через оплату частинами - від провідних банків України
    paw privat otb oshad

    В нашій клініці є можливість отримати розстрочку під 0% або від банку

    Дізнатись деталі

    Часті питання про імплантацію All-on-4

    Важлива інформація про прогресивну технологію відновлення посмішки All-on-4.

    Скільки триває реабілітація після процедури?

    На тривалість реабілітації впливає спроможність організму до регенерації тканин. У середньому відновлення після імплантації триває 3-4 місяці. За цей період загоюється операційне поле, відновлюються м’які та кісткові тканини. Тимчасовий протез зубів може створювати відчуття чужорідного предмета 1-2 тижні, після чого спостерігається звикання з повним відновленням жувальної функції та естетики посмішки.

    doctor

    Ортопед Сіліваненко Олександр Григорович

    Коли можна поставити постійний протез?

    Встановлювати постійний протез рекомендується через півроку після повного завершення процесу остеоінтеграції імплантатів.

    doctor

    Ортопед Сіліваненко Олександр Григорович

    Коли можна їсти після імплантації?

    Приймання їжі дозволяється вже через 3-4 години після операції, але важливо уважно дотримуватися рекомендацій лікаря щодо вибору продуктів і гігієни.

    doctor

    Ортопед Сіліваненко Олександр Григорович

    Скільки триватиме біль після процедури все-на-чотирьох?

    Помірні больові відчуття зберігаються протягом 2-3 днів після хірургічного втручання, тому рекомендується приймання знеболювальних засобів за рецептом лікаря. Потім болі поступово зменшуються, поки не зникають зовсім приблизно за тиждень.

    doctor

    Ортопед Сіліваненко Олександр Григорович

    Скільки коштує імплантація зубів за 1 день All-on-4 в Києві?

    Вартість послуги становить 37 200 грн. За необхідності оплату за лікування можна внести частинами, скориставшись розстрочкою від провідних банків України.

    doctor

    хірург-імплантолог Янков Євгеній Ігорович

    Запишіться
    прямо зараз на консультацію

    Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

     Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
     Doctor

     Або зателефонуйте нам самі:

     068 123 00 40 безкоштовно з мобільного

     Сучасні технології імплантації зубів All-on-4

     Методика All-on-4 ー це один із найсучасніших способів імплантації зубів. Процедура передбачає установку чотирьох імплантів за раз. Два з них розташовуються в області різців, ще пара ー між ≪четвіркою≫ і ≪п’ятіркою≫ у правій і лівій стороні щелепи.

     Як правило, операція проводиться одноетапно, рідше ー протягом трьох днів.

     Показаннями до імплантації за цією технологією є:

     • повна відсутність зубного ряду;
     • дистрофія кісткової тканини щелеп;
     • небажання чи неможливість користуватися знімним протезом;.
     • необхідність швидкого відновлення зубного ряду.

     Імплантація не проводиться, якщо у пацієнта діагностуються:

     • складні захворювання ЦНС, ендокринної та серцево-судинної системи;
     • цукровий діабет;
     • тяжкі форми імунодефіциту.

     Зверніться у клініку UDC у Києві, щоб провести імплантацію зубів з використанням системи All-on-4.

     Проведення імплантації зубів за один день за технологією All-on-4

     Імплантація зубів за методикою ≪Все на чотирьох≫ передбачає проведення таких процедур, як:

     • діагностика;
     • сканування щелепи і виготовлення 3D-моделі;
     • вживлення імплантів;
     • установка тимчасового протезу;
     • реабілітація;
     • установка постійного протезу через 4-6 місяців після вживлення імплантів.

     Перевагами імплантації зубів за технологією ≪Все на 4≫ у Києві в Клініці UDC є:

     • відновлення зубного ряду за одну чи кілька процедур;
     • висока надійність та довговічність встановленої конструкції;
     • економічна вигода (процедури, які передбачають установку більшої кількості імплантів, коштують дорожче).

     Всі хірургічні маніпуляції ми проводимо з використанням високоефективних анестетиків, що гарантує пацієнту максимальний комфорт.

     Поради для пацієнтів перед імплантацією зубів All-on-4

     Ми рекомендуємо пацієнтам дотриматися наступних порад перед імплантацією:

     • за 2 години до процедури слід відмовитися від їжі;
     • не вживати алкоголь у день установки імплантів;
     • провести ретельну гігієну ротової порожнини за 30 хвилин до установки імплантів;
     • завчасно попередити лікаря про прийом медичних препаратів.

     Запишіться на прийом до стоматолога в UDC, і під час консультації ви отримаєте всі відповіді на питання стосовно можливості проведення процедури, її вартості і особливостей реабілітаційного періоду.

     Читати повністю
     close
     Записатись на прийом
     Наш менеджер звʼяжеться з Вами протягом 30хв

      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних