pin

м. Київ, м. Палац Україна, Предславинська 39

Відкрити карту
Онлайн запис
Закрити close

Імпланти Straumann

Straumann – швейцарські імпланти преміального класу від перевіреного виробника. Дентальні системи компанії виготовляються за інноваційною технологією із якісного фірмового матеріалу Roxolid (сплаву титану та діоксиду цирконію) та показують понад 98% приживлення.

Імпланти Straumann

Показання до встановлення імплантів Straumann

Імплантацію з використанням конструкцій бренду «Штрауман» рекомендують у разі:
 • Видалення зубів, що не підлягають лікуванню
 • Небажання носити знімні протези через дискомфорт чи блювотний рефлекс
 • Необхідності відновлення естетики зубного ряду, коли бракує 1-2 зубів
 • Замалого об’єму кістки для установки інших дентальних систем
 • Наявності широких і вузьких ділянок адентії
 • Щелепно-лицевих травм із втратою зубів

Кому рекомендовано встановлення імпланти штрауман

Імпланти Straumann рекомендуються всім, хто хоче відновити естетику посмішки, адже вони підходять для більшості клінічних випадків. Високий відсоток приживлення фіксується навіть у курців, літніх людей і пацієнтів, що пройшли променеву терапію.

Довічна гарантія від виробника

Спеціалісти компанії «Штрауман» стверджують, що зі встановленими імплантатами можна проходити все життя без необхідності в заміні чи ремонті. Вироби з хірургічного титану та цирконію гіпоалергенні, біосумісні та повністю безпечні для організму.

Задати питання
Різні варіанти застосування

Установка імплантів Straumann дає чудові результати за потреби одиничного та фрагментарного протезування. Системи успішно використовуються в разі часткової та повної адентії, у випадках втрати зубів через руйнування чи травму, у пацієнтів із тяжкими вродженими аномаліями зубощелепного апарату.

Задати питання
Максимальна «природність»

Параметри імплантатів максимально наближені до характеристик природного кореня зуба. Вироби мають конусоподібну форму, що відповідає анатомічному вигляду кореневої альвеоли, та спеціальну обробку поверхні для покращення зчеплення.

Задати питання

Відео про імпланти Straumann

Запишіться на прийом до стоматолога

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

  Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

  Переваги імплантів Straumann

  Підтверджена репутація

  Довічна гарантія від виробника, преміальна якість і найвищі показники приживання роблять імпланти Straumann одним із кращих варіантів на ринку.

  Універсальність використання імплантів

  Дентальні системи Straumann дають змогу виконувати імплантацію з моментальним і раннім навантаженням, встановлювати коронки та мостоподібні протези.

  Надійні імпланти преміальної якості!

  Збереження кісткової тканини

  Унікальна конструкція імплантів робить їх безпечними для щелепної кістки. За 10-річний період спостерігається зменшення її краю не більш ніж на 0,5-1 мм.

  Високий рівень приживлення

  Ризик відторгнення не перевищує 1,8%. Такий результат імплантації спостерігається, зокрема, у курців, літніх людей та пацієнтів з ослабленим організмом.

  Міфи про імпланти Straumann

  Міф
  Імплантація має забагато протипоказань
  Насправді

  Серед протипоказань для імплантації, як і більшості хірургічних втручань у стоматології, лікарі називають лише тяжкі системні захворювання організму. Крім того, розробки компанії «Штрауман» спрямовані на те, щоб відновлення зубів ставало доступним усе ширшому колу пацієнтів. Наприклад, допускається установка у випадках компенсованого діабету, онкопатологій у ремісії тощо. Обмеження за віком діє тільки за нижньою межею – від 18 років, тому це гарний вибір для літніх людей.

  Міф
  Імпланти «Штрауман» надто дорогі та не відповідають своїй вартості
  Насправді

  Дійсно, ціна дентальної системи від Straumann висока, якщо порівнювати з деякими аналогами. Однак варто зважати, що це вироби преміальної якості із міцного матеріалу Roxolid з інноваційним фірмовим покриттям SLActive для кращої фіксації та приживлення в щелепі. Імпланти не провокують руйнування кісткової тканини та сусідніх зубів, а також мають значний термін служби, що дає виробникові змогу встановлювати довічну гарантію на свої вироби.

  Міф
  В імплантів великий відсоток відторгнення
  Насправді

  Виробник Straumann постійно проводить дослідження, аби підвищити відсоток приживлення імплантатів. Уже на сьогодні цей показник становить 98,2%. Ризик негативного результату зведено до мінімуму, якщо відвідувати стоматолога для контролю, виконувати його призначення та дотримуватися правильної гігієни.

  Міф
  Встановлення імплантів призводить до руйнування щелепи
  Насправді

  Об’єм кістки поступово зменшується саме за браком зуба та, відповідно, жувального навантаження на ділянку. Тому за допомогою установки імплантів регрес кісткової тканини навпаки зупиняється. Водночас нормалізується кровообіг і швидко запускається процес відновлення. Негативні явища спостерігаються лише в разі відторгнення імпланту без його подальшого вилучення із кістки.

  Міф
  В Україні неможливо якісно встановити імпланти «Штрауман»
  Насправді

  Українські стоматологи вже багато років працюють із системами Straumann, досягаючи високого успіху операцій. Зокрема, спеціалісти UDC мають великий досвід імплантації із застосуванням швейцарських преміальних імплантів.

  Запишіться на прийом до стоматолога

  Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

   Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

   Етапи імплантації системою Straumann

   Успіх операції залежить від повноти діагностики, правильного підбору типу імпланту та професійного виконання всіх етапів процедури.

   swipe

   Мініенциклопедія

   • Особливості імплантів Straumann
   • Різновиди
   • Догляд
   • Протипоказання

   Особливості імплантів Straumann

   Штифти «Штрауман» мають конусоподібну форму, що повторює анатомічну будову кореня зуба. Спеціальний з’єднувальний вузол відповідає за міцне сполучення абатмента зі штифтом. Нарізка стрижнів і структура різьблення дають змогу встановлювати коронку вже через 3-4 тижні замість 6-8, якщо порівнювати з аналогами.

   Швидко приживаються імпланти Straumann і завдяки шорсткій наноструктурній поверхні, що збільшує площу контакту з кістковою тканиною. Унікальне покриття SLActive додатково прискорює процес загоєння, адже притягує білкові структури, необхідні для відновлення та нарощування нових тканин.

   Технологія Bone Control Design істотно зменшує травматизацію кістки під час встановлення штифта, тому втрати її об’єму не відбувається. Імпланти «Штрауман» відрізняються гідрофільністю, як і натуральні зуби, що сприяє швидкому формуванню кісткової тканини навколо титанового стрижня.

   Різновиди імплантів Straumann

   Виробник пропонує широкий асортимент систем для імплантації. Так, за структурою та формою штифта розрізняють серії Standard (встановлення без розрізання ясен), Standard Plus (класична та безшовна процедура) та Tapered Effect (імітація альвеоли).

   Імпланти Straumann Roxolid SLA

   Штифт виготовляється зі сплаву титану підвищеної чистоти (85%) та цирконію (15%). Він обробляється за піскоструминною технологією та протравлюється кислотою. Активна поверхня SLA сприяє швидкій інтеграції в кісткову тканину та мінімізації ризику периімплантиту.

   Імпланти Straumann Roxolid SLActive

   Удосконалені дентальні системи з гідрофільною поверхнею швидко приживаються в кістці. Остеоінтеграція займає 3-4 тижні. Крім того, імпланти підходять для моментального та раннього навантаження. Інноваційна структура робить можливим встановлення у пацієнтів з ослабленим здоров’ям, цукровим діабетом, атрофією щелепної кістки, а також у курців.

   Як доглядати за імплантами Straumann після проведення операції

   Після імплантації потрібно дотримуватися всіх рекомендації лікаря: дбати про гігієну в домашніх умовах, приймати призначені препарати та виключити провокуючі чинники для зниження ризику відторгнення.

   Загальні рекомендації:

   • притуляйте холодний компрес до щоки від набряку;
   • не полощіть ротову порожнину протягом кількох годин після втручання, щоб не спровокувати кровотечу (можна пити воду);
   • уникайте інтенсивних фізичних навантажень у перші 3-4 дні;
   • жуйте тверду їжу протилежним боком щелепи, поки ще не завершилася остеоінтеграція та встановлено формувач ясен;
   • намагайтеся спати на протилежному боці від імпланту;
   • використовуйте хірургічну зубну щітку до зняття швів.

   Упродовж перших 5-7 діб забороняється вживати алкоголь. Бажано повністю відмовитися від паління або максимально зменшити кількість цигарок на день.

   Протипоказання до встановлення імплантів Straumann

   Протипоказаннями до процедури імплантації залишаються тяжкі захворювання: діабет (некомпенсований), онкопатології, гострі хвороби серцево-судинної системи, патології крові з порушенням її згортання, гепатит, ВІЛ/СНІД, активна форма туберкульозу.

   Відносні протипоказання:

   • Ослаблений імунітет
   • Період вагітності та лактації
   • Загострення хронічних хвороб
   • Запалення в ротовій порожнині (карієс тощо)
   • Необхідність попереднього усунення дефектів прикусу

   Чому потрібно робити імплантацію системами Straumann у нас

   Стоматологи клініки UDC використовують оригінальні дентальні системи «Штрауман», що закуповуються безпосередньо у виробника.

   Наші лікарі

   Імплантацію проводять професійні лікарі, добре знайомі з особливостями та плюсами швейцарських дентальних систем Straumann.

   Запишіться на прийом до стоматолога

   Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

    Відгуки про дентальні системи Straumann

    Справжні історії людей, які розповідають свій досвід лікування у стоматологічній клініці Ukrainian Dentist Club

    Загалом 248 відгуків з оцінкою 4,9/5 Залишити відгук

    Імплант straumann ціна

    • Назва послуги

     Ціна
    • STRAUMANN Встановлення імплантату Roxolid SLA (BLT, BLX, BL, Tissue Level) Записатись
     25 000 грн
    • STRAUMANN Встановлення імплантату Roxolid SLActive (BLT, BLX, BL,Tissue Level) Записатись
     29 000 грн
    • STRAUMANN Встановлення формувача ясен Записатись
     2 500 грн
    • STRAUMANN Встановлення гвинт-заглушки до імплантату Записатись
     2 500 грн
    Вартість додаткових послуг, що оплачується окремо:
    Анестезія
    250 грн
    Шви накладання (нейлон)
    400 грн
    Шви (Зняття)
    200 грн
    Рентген
    150 грн
    Записатися на імплантацію
    Лікування через оплату частинами - від провідних банків України
    paw privat otb oshad

    В нашій клініці є можливість отримати розстрочку під 0% або від банку

    Дізнатись деталі

    Часті питання щодо встановлення імплантів Straumann

    Запитання про імплантацію системами Straumann, що виникають найчастіше.

    Який показник приживлюваності імплантатів «Штрауман»?

    Інноваційні дентальні конструкції успішно приживаються в 98,2% випадків.

    doctor

    хірург-імплантолог Янков Євгеній Ігорович

    Яка гарантія на імпланти Straumann?

    Швейцарський виробник дає довічну гарантію на свої системи.

    doctor

    хірург-імплантолог Янков Євгеній Ігорович

    Яка вартість імплантів Straumann?

    Ціна імплантації з використанням виробів Straumann складає від 25000 грн.

    doctor

    хірург-імплантолог Янков Євгеній Ігорович

    Запишіться
    прямо зараз на консультацію

    Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

     Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
     Doctor

     Або зателефонуйте нам самі:

     068 123 00 40 безкоштовно з мобільного

     Зубні імпланти ≪Штрауман≫ ≪під ключ≫ в UDC

     Якщо ви хочете відновити естетику та функціональність зруйнованих чи втрачених зубів, запишіться на імплантацію в клініку UDC. Ми проводимо установку зубних імплантів у Києві ≪під ключ≫ за вигідною ціною, використовуючи високоякісні дентальні системи, наприклад, швейцарські імпланти Straumann, які виготовляються з титану та діоксиду цирконію.

     Імплантати ≪Штрауман≫ приживаються у 98% випадків. Крім того, вони запобігають руйнуванню кісткової тканини в ділянці втрачених зубів. Ціна зубного імпланта ≪Штрауман≫ дещо вища, ніж вартість схожих конструкцій, однак це цілком виправдано унікальними властивостями першого, в тому числі і мінімальним ризиком відторгнення.

     Різновиди конструкції імплантатів ≪Штрауман≫

     Імпланти Straumann представлені широкою лінійкою моделей. Більшість з них можна встановити навіть при мінімальній товщині кісткової тканини. Поговоримо про найпоширеніші різновиди швейцарських імплантатів ≪Штрауман≫.

     Tissue Level

     Головною перевагою такого імплантата є те, що він з максимальною точністю повторює анатомічні особливості кореня зуба. Конструкції Tissue Level добре підходять для бічних відділів обох щелеп.

     Bone Level Tapered Effect

     Це найуніверсальніші конструкції, які часто використовуються для одномоментної імплантації зубів. Вони відрізняються від аналогів високою первинною стабільністю при встановленні.

     BLT SC

     Такі імплантати мають невеликий діаметр. Переважно вони встановлюються на місце передніх зубів нижньої щелепи.

     BLX

     Модель BLX відрізняється найвищою первинною стабільністю. Вона відмінно підходить для одномоментної імплантації зубів з негайною установкою коронки.

     Straumann Roxolid SLA

     Для виготовлення імплантата Straumann Roxolid SLA використовується сплав цирконію і титану. Поверхня SLA є шорсткою, завдяки чому приростання кісткової тканини до імплантата відбувається досить швидко.

     Straumann Roxolid SLActive

     Такі конструкції мають унікальне покриття з гідрофільними властивостями. Покриття SLActive на поверхні імплантатів запобігає періімплантиту і забезпечує інтенсивне нарощування тканин навколо імпланта.

     Головні особливості встановлення імплантів ≪Штрауман≫

     Швейцарські імплантати мають особливу форму, тому при їх установці зберігається максимальний об’єм альвеолярного гребня. В свою чергу з’єднання CrossFit нівелює рухомість коронки, що суттєво подовжує термін її експлуатації.

     Імплант ≪Штрауман≫ має багато переваг перед аналогами від інших виробників, серед яких варто виділити такі, як:

     • довічна гарантія;
     • абсолютна безпечність для кісткової тканини;
     • максимальна наближеність імплантата за характеристиками до природних коренів зубів.

     Чекаємо вас в клініці UDC у Києві. Ми вирішимо стоматологічні проблеми будь-якої складності.

     Читати повністю
     close
     Записатись на прийом
     Наш менеджер звʼяжеться з Вами протягом 30хв

      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних