pin

м. Київ, м. Палац Україна, Предславинська 39

Відкрити карту
Онлайн запис
Закрити close

Коронки на імпланти

Коронки на імплантах – ефективний метод протезування, коли необхідно відновити естетику та функції втрачених зубів. Виготовлення коронок відбувається за відбитками, індивідуально зробленими для пацієнта. Штучний зуб із композитного матеріалу чи металу встановлюється на фінальному етапі імплантації.

Коронки на імпланти

Показання до встановлення коронок на імплантах

Втрата зубів через різні стоматологічні захворювання чи травми спонукає пацієнтів шукати способи відновлення зубного ряду. Серед показань до коронок на імплантах:
 • Втрата одного зуба
 • Брак декількох зубів підряд або на різних ділянках ряду
 • Часткова чи повна адентія через пародонтит, карієс, запальні процеси тощо

Кому рекомендовані коронки на імпланти

У клініці UDC встановлюють естетичні коронки на імпланти. Виготовлення зубних конструкцій із різних матеріалів зумовлює різницю в їхній ціні, тому для кожного пацієнта знайдеться найкращий варіант відповідно до бюджету.

Відновлення естетики

Коронки на імплантах мають природний вигляд, адже вдало імітують форму та колір натуральних зубів. Елементи не здаються чужорідними та не псують посмішку.

Задати питання
Нормалізація жувальної функції

Брак навіть одного чи декількох зубів порушує функцію жування через нерівномірне навантаження. Протезування штучними коронками усуває цю проблему.

Задати питання
Доступна вартість

Недорогі матеріали (наприклад, металокераміка) та сучасні технології виготовлення дають змогу зробити процес реставрації посмішки доступним широкому колу пацієнтів.

Задати питання
Запишіться на прийом до стоматолога

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

  Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

  Переваги коронок на імплантах для пацієнта

  Повноцінна заміна втраченого зуба

  Штучний корінь і протези виконують аналогічні функції, що і втрачений зуб. Після встановлення можна їсти улюблену їжу, посміхатися, чітко артикулювати тощо.

  Довговічність конструкції

  Композитні та металеві матеріали відрізняються міцністю, тому коронки витримують великі навантаження та показують довгий термін служби без пошкоджень і зношування.

  Коронка на імплант для відновлення посмішки

  Простий догляд

  Коронки на імпланти не потребують спеціального догляду. Достатньо повноцінної гігієни ротової порожнини двічі на день і періодичних професійних чисток.

  Можливість підбору

  Матеріали, форма, відтінок для імітації емалі підбираються індивідуально під потреби та побажання пацієнта, що дає змогу домогтися найкращого вигляду конструкції.

  Міфи про коронки на імпланти

  Міф
  Коронки потребують частої заміни
  Насправді

  Якісно виготовлені коронки служать 15-20 років. Звісно, велике значення має міцність матеріалу та догляд за конструкцією. Ігнорування потреби в повноцінній гігієні може суттєво позначитися на довговічності протеза.

  Міф
  В разі заміни коронки треба ставити новий імплант
  Насправді

  Якщо коронка зносилася чи дістала пошкодження, на абатмент просто встановлюється нова. Повторна імплантація не потрібна, адже правильно вживлений титановий штифт, за яким добре доглядають, зазвичай служить довічно.

  Міф
  Коронка може відвалитися в будь-який момент
  Насправді

  Кріплення протеза зуба до імпланта відбувається за допомогою абатмента – спеціального замка, що забезпечує надійну фіксацію. Після встановлення коронка не рухається, не зміщується, не може випасти. Головне, слідкувати за навантаженням, щоб не завдати механічної шкоди дентальній конструкції.

  Запишіться на прийом до стоматолога

  Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

   Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

   Етапи встановлення коронок на імпланти

   У разі необхідності відновлення зубного ряду проводиться комплексна діагностика та складається план терапії. Протезування коронками на імплантах потребує 3 етапів.

   swipe

   Мініенциклопедія

   • Різновиди коронок
   • Класифікація коронок
   • Варіанти фіксації
   • Коронки для жувальних зубів
   • Протипоказання

   Різновиди коронок на імплантах

   У сучасній стоматології використовують різні матеріали для виготовлення якісних і довговічних зубних протезів. Конструкції відрізняються вартістю, строком служби та характеристиками.

   Металокерамічні коронки на імплантах

   Металокерамічна коронка має двошарову будову: внутрішній шар – метал, зовнішній – кераміка. Вона міцна, надійна, схожа зовні на натуральний зуб. Переваги виробів: доступна ціна, гіпоалергенність, здатність витримувати підвищені жувальні навантаження, простота домашнього догляду.

   Металокерамічна коронка не реагує на високу та низьку температуру. Її колір не змінюється під впливом пігментів у їжі та напоях, тютюновому диму тощо. Але керамічне покриття може із часом стоншуватися чи розтріскуватися, що призводить до появи неприємного металевого присмаку в роті та порушення естетики.

   Цирконієві коронки на імплантах

   Цирконієва коронка – аналог металокерамічної, що показує більшу надійність у процесі експлуатації. Відповідно вартість такого протеза вища. Діоксид цирконію не провокує алергічних реакцій і не шкодить організму пацієнта. Це популярне рішення в сучасній стоматології, адже цирконієва коронка може зберігати початкові функції та зовнішній вигляд десятки років.

   Цирконієві конструкції використовуються для протезування жувальних та зубів у зоні посмішки. Максимальної естетичності досягають завдяки додатковому зовнішньому шару кераміки.

   Керамічні коронки на імплантах

   Керамічні дентальні вироби, на відміну від металокерамічних, виготовляються без металевої серцевини та мають найбільш натуральний зовнішній вигляд. Для протезування застосовують матеріали високої міцності та надійності, тому готові конструкції служать 15 років і більше за умови правильного догляду.

   Керамічні коронки на імплантах не змінюють колір, відповідно, підходять для встановлення на місце жувальних зубів і в зону посмішки. Їхні переваги: гіпоалергенність, герметичність, легкість, завдяки чому не збільшується жувальне навантаження на кістку щелепи.

   Класифікація коронок на імплантах

   У стоматології використовуються одиночні, часткові та повні коронки на імплантах. Конструкція вибирається за вказівкою лікаря. Він визначає кількість зубів, що потребують відновлення, та зону розміщення зубних протезів.

   Одиночна коронка на імпланті

   Одиночні коронки – найбільш популярний варіант, попри високу вартість. Особливість методу: один імплант – одна коронка. Серед його переваг естетичність і відсутність потреби в препарації сусідніх зубів. Одиночними виробами можна відновлювати зубний ряд у бічній і фронтальній проєкції.

   Часткові протези на імплантах

   Часткове протезування виконується, коли необхідно заповнити прогалину з трьох і більше зубів. Зазвичай у щелепу вживляють 2-3 імпланти, до яких кріпиться конструкція зі штучними зубами (на 2 або 4 одиниць більше). Це доступний за ціною варіант, адже він дає змогу відновити зубний ряд, не витрачаючись на імплантацію під кожен зуб. Однак метод здебільшого підходить для відновлення жувальних зубів.

   Повні протези на імплантах

   Повні протези – сучасне рішення в стоматології у випадках тотальної адентії. Його ціна вища за знімне протезування, але результат забезпечує зручність та високий рівень естетики. Для імплантації беруться 4, 6 або 8 імплантів. Вони розміщуються через певний проміжок і під кутом, щоб рівномірно розподілити жувальне навантаження на кістку щелепи. Зверху на абатмент кріпляться мостоподібні конструкції.

   Особливість повного протезування на імплантах – можливість використання різних варіантів фіксації та матеріалів. Наприклад, у фронтальній зоні встановлюються цирконієві коронки для збільшення естетики, а в бічних – металокерамічні для зниження загальної вартості лікування.

   Різновиди фіксації коронок на імплантах

   Встановлення коронок відбувається після приживання імпланта. Поки продовжується процес остеоінтеграції титанового штифта, лікар робить відбиток, на основі якого виготовляється протез. Для фіксації використовуються два способи.

   Що таке гвинтова фіксація коронок на імплантах

   Гвинтова фіксація відбувається за допомогою абатмента – спеціальної деталі, що виконує опорно-з’єднувальну функцію між імплантом і протезом. Її вкручують у штифт, а зверху кріпиться коронковий протез. Перевага гвинтової фіксації – можливість знімання ортопедичної конструкції за необхідності. Так, коронку легко замінити в разі механічного пошкодження.

   Що таке цементна фіксація коронок на імплантах

   Цементна фіксація передбачає незнімне встановлення коронки на спеціальному стоматологічному цементі. Перевага методу – низька ціна та максимально щільне прилягання протеза. Мінус – неможливість зняття та заміни коронки в разі пошкодження.

   Який метод фіксації вибрати

   Неможливо однозначно визначити оптимальний метод фіксації. Так, гвинтова оптимальна за дефіциту місця в зубному ряду, а цементна допомагає зекономити на протезуванні. Краще довірити вибір метода лікарю, який оцінить:

   • рівень ретенції;
   • вірогідність ускладнень;
   • наявність фізіологічних обмежень;
   • сумісність способу фіксації з використаними матеріалами.

   Однак сучасна стоматологія більше схиляється до гвинтової технології. Один із ризиків цементної фіксації – затікання суміші під ясна, а потім до внутрішньої конструкції штучного зуба. Це спричиняє запальні процеси в тканинах, що може призводити до відторгнення імпланта. Гвинтовий спосіб не має такої проблеми та захищає штифт від проникнення хвороботворних бактерій.

   Які коронки краще ставити на імпланти жувальних зубів

   У випадку протезування жувальних зубів до коронок висувають вимоги щодо естетики та здатності витримувати високе жувальне навантаження. Із цими завданнями можуть впоратися цирконієві та металокерамічні зубні протези.

   Металокераміка має меншу вартість та вищу міцність. Мінус – вірогідність злущування верхнього шару кераміки, що призводить до проблем з естетикою та появи металевого присмаку в роті. Цирконієва коронка – надійна та легка, тому додатково не навантажує кістку щелепи. Протези зберігають гарний вигляд і добре виконують свої функції впродовж десятків років.

   Протипоказання до імплантації зі встановленням коронки

   Імплантація та подальша установка коронок на абатмент не проводиться в разі:

   • Онкопатологій
   • Хвороб ЦНС та ПНС
   • Гострої форми пародонтиту
   • Хронічних патологій у стадії загострення
   • Захворювань крові й органів кровотворення

   Чому потрібно робити коронки на імпланти в нас

   Встановлення коронок на імпланти в клініці UDC відбувається за сучасними стандартами в стоматології. Ми обов’язково враховуємо побажання та матеріальні можливості пацієнта під час планування процесу лікування.

   Наші лікарі

   Питанням установки коронок на імпланти займаються лікарі, які знаються на своїй справі та використовують передові надбання світової стоматологічної сфери.

   Запишіться на прийом до стоматолога

   Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

    Відгуки про коронки на імпланти

    Справжні історії людей, які розповідають свій досвід лікування у стоматологічній клініці Ukrainian Dentist Club

    Загалом 248 відгуків з оцінкою 4,9/5 Залишити відгук

    Коронки на імплантах в Києві ціна

    • Назва послуги

     Ціна
    • Коронка металокерамічна гвинтова фіксація Записатись
     5 000 грн
    • Коронка цирконієва повноанатомічна гвинтова фіксація (платформа не включено) Записатись
     9 000 грн
    Вартість додаткових послуг, що оплачується окремо:
    OSSTEM Платформа Link CAD/CAM з рівня імплантата
    4 000 грн
    MegaGen AnyOne Платформа CAD/CAM
    5 500 грн
    MegaGen AnyRidge Платформа CAD/CAM
    6 000 грн
    STRAUMANN Встановлення платформи Variobase®
    7 000 грн
    Записатися на консультацію
    Лікування через оплату частинами - від провідних банків України
    paw privat otb oshad

    В нашій клініці є можливість отримати розстрочку під 0% або від банку

    Дізнатись деталі

    Часті питання про коронки на імплантах

    Актуальна інформація щодо установки коронок на імплантах.

    Коли ставлять елементи на імплантати?

    Протезування постійними коронками проводиться після повного приживлення імпланта. Остеоінтеграція штучного кореня для нижньої щелепи займає в середньому 3 місяці, верхньої – 5-6 місяців. На цей час можлива фіксація тимчасового акрилового протеза.

    doctor

    хірург-імплантолог Янков Євгеній Ігорович

    Чи боляче ставити конструкцію на імплантат?

    Больові відчуття присутні тільки на етапі загоєння після імплантації. Фіксація коронки на абатменті не спричиняє жодного дискомфорту.

    doctor

    хірург-імплантолог Янков Євгеній Ігорович

    Чому коронки на імплантати дорожчі?

    Ціна коронки на імплант збільшується через витрати на зуботехнічному етапі. Щоб встановити протез на титановому корені, необхідні відповідні кріплення, додаткові компоненти й інструменти для виготовлення коронки за відбитком.

    doctor

    хірург-імплантолог Янков Євгеній Ігорович

    Запишіться
    прямо зараз на консультацію

    Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

     Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
     Doctor

     Або зателефонуйте нам самі:

     068 123 00 40 безкоштовно з мобільного
     Інші послуги клініки
     Весь список послуг

     Що входить в ціну встановлення коронки на імплант в Києві

     У клініці UDC у Києві надаються послуги з установки коронки на імплант за вигідною ціною. У нас великий вибір протезів і платформ для їх фіксації. Пацієнт може вибрати штифт швейцарського виробника Straumann або корейські імплантати Osstem чи MegaGen.

     Штифти виробника Straumann відносяться до преміум-сегменту. Вони швидко приживаються і мають високу первинну стабільність. Імплантати Osstem і MegaGen теж демонструють хорошу біосумісність і швидку остеоінтеграцію. При цьому вони коштують дешевше, ніж аналоги від Straumann. Зверніться до наших стоматологів, і вони обов’язково підберуть оптимальні конструкції та методи лікування з урахуванням клінічного випадку та ваших фінансових можливостей.

     У вартість послуги з імплантації та установки протезів входять:

     • консультація і огляд;
     • зняття відбитку;
     • виготовлення коронки;
     • установка штифта і фіксація коронки.

     Загалом на вартість імплантації з установкою протеза впливають такі фактори, як:

     • вид штифта;
     • матеріал виготовлення коронки;
     • спосіб установки коронки ー гвинтовий або цементний (цементна фіксація має меншу вартість).

     Ціна коронки на імплант визначається матеріалом, з якого виготовлена конструкція.

     Ціна на цирконієві імпланти

     Стоматологічні цирконієві вироби коштують дорожче, ніж металокерамічні і керамічні конструкції. Це зумовлено їхньою надійністю і міцністю. Протези з цирконію служать десятки років, зберігаючи первинний зовнішній вигляд і функціональність.

     Ціна на керамічні коронки

     Встановлення керамічної коронки на імплант має приблизно таку ж вартість, що і фіксація конструкції з цирконію. Керамічні протези не мають металевої основи, тому після установки виглядають максимально реалістично.

     Вартість металокерамічних коронок

     Металокерамічні коронки, встановлені на імплант, мають доступну ціну. Це найбюджетніший варіант відновлення втраченого зуба. При цьому стоматологічні протези з металокераміки надійні і довговічні. Вони чудово підходять для відновлення жувальних зубів.

     Переваги встановлення коронки на імплант у стоматологічній клініці UDC

     Перевагами установки коронок в стоматологічній клініці UDC у Києві є:

     • великий вибір штифтів та коронок;
     • розумна і прозора цінова політика;
     • повний спектр стоматологічних послуг для пацієнтів (лікування, імплантація, протезування);
     • якісна та безпечна установка штифтів і протезів;
     • високий професіоналізм стоматологів.

     Запишіться на прийом в UDC у Києві, і вигідно скористайтеся якісними послугами. Щоб дізнатися, скільки коштує коронка на імплант, рекомендуємо ознайомитися з прайсом послуг на нашому сайті.

     Читати повністю
     close
     Записатись на прийом
     Наш менеджер звʼяжеться з Вами протягом 30хв

      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних