pin

м. Київ, м. Палац Україна, Предславинська 39

Відкрити карту
Онлайн запис
Закрити close

Кісткова пластика в Києві

Нарощування кісткової тканини (кісткова аугментація, кісткова пластика) – операція з відновлення об’єму щелепної кістки. Вона проводиться, коли власних тканин пацієнта недостатньо для імплантації штучних коренів, які потім будуть навантажені коронками чи іншими протезуючими конструкціями.

Кісткова пластика в Києві

Показання до нарощування кісткової тканини зубів

Основне показання до проведення процедури – усунення дефіциту кісткової тканини щелепи для подальшої імплантації зубів. Але в стоматологічній практиці є й інші випадки, коли необхідна кісткова пластика.
 • Реконструкція щелепно-лицьового скелета в разі травм
 • Відновлення кістки після об’ємних хірургічних втручань
 • Лікування пацієнтів із важкими формами періодонтиту

Кому рекомендована кісткова пластика

Зазвичай нарощування кісткової тканини стає підготовчим етапом до імплантації, адже для надійного приживання штучного кореня потрібен об’єм кістки не менше 7 мм по висоті та 5 мм по ширині. Метод успішно застосовується в пацієнтів, що перенесли щелепно-лицеві операції та потребують відновлення структури та природного об’єму кістки.

Надійне приживлення імплантату

У стоншеній кістці щелепи імплантат не встановлюється або ж підвищується й ризик його відторгнення. Кісткова пластика робить імплантацію можливою.

Задати питання
Відновлення зруйнованої кісткової тканини

Компенсація дефіциту об’єму кістки щелепи внаслідок травми чи періодонтиту дає змогу відновити жувальну функцію, естетику та підтримку сусідніх зубів.

Задати питання
Усунення дефектів власної кісткової тканини

Сучасні матеріали в стоматології допомагають усувати нерівності поверхні кістки та порожнини в її тілі. Це важлива підготовка до подальших стоматологічних процедур.

Задати питання
Запишіться на прийом до стоматолога

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

  Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

  Переваги кісткової аугментації

  Універсальність застосування

  Велика кількість методів нарощування кістки в сучасній стоматології дає змогу підібрати оптимальний залежно від особливостей клінічного випадку та віку.

  Підготовка до імплантації

  Нарощування кістки дає змогу встановити штучний корінь зуба одномоментно або через деякий час із подальшим навантаженням імпланту коронками.

  Підготуйтесь до імплантації якісно!

  Відновлення зубощелепної системи

  Після операції та імплантації відновлюється функціональна й естетична складова: не «сповзає» овал обличчя, пацієнт нормально жує та позбавляється дефектів мовлення.

  Різноманіття трансплантатів

  Зараз у стоматології є натуральні та синтетичні кісткові трансплантати з високою біосумісністю. Різна ціна дає змогу підібрати варіант відповідно до наявного бюджету.

  Міфи про нарощування кісткової тканини

  Міф
  Після кісткової пластики заборонено літати
  Насправді

  Довго перебувати на борту дійсно не варто, тому що це обов’язкове правило для пілотів і стюардес. Але короткий переліт допускається з дозволу лікаря.

  Міф
  Після нарощування кісткової тканини буде хронічний нежить
  Насправді

  Операція проводиться без пошкодження гайморових пазух. Якщо ж вони запалені, втручання відкладається, а пацієнт спрямовується до ЛОРа.

  Міф
  Кісткова пластика – це боляче та небезпечно
  Насправді

  У сучасній стоматології використовуються методи нарощування кісткової тканини з мінімальною травматичністю та ефективні знеболювальні засоби. Правильний догляд на етапі реабілітації запобігає інфікуванню й іншим ускладненням.

  Міф
  Відновлення кістки щелепи штучним матеріалом дає низький результат
  Насправді

  Штучні трансплантати дійсно приживаються довше у порівнянні з власними чи донорськими кістковими тканинами, тому імплантація зуба буде проведена пізніше. Та вони повністю заміщають собою втрачений об’єм кістки.

  Запишіться на прийом до стоматолога

  Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

   Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

   Етапи нарощування кісткової тканини

   Кісткову аугментацію виконують за одну процедуру, після чого починається період загоєння та приживлення. Під час нього важливі контрольні візити до стоматолога.

   swipe

   Мініенциклопедія

   • Протипоказання
   • Причини
   • Методи
   • Матеріали
   • Реабілітація

   Протипоказання до нарощування зубної кістки

   Нарощування кісткової тканини – складна хірургічна процедура в стоматології, що зумовлює цілу низку протипоказань до її застосування.

   1. Гострі процеси запальної та деструктивної природи
   2. Загострення хронічних соматичних захворювань
   3. Гострі хвороби інфекційного типу
   4. Остеопороз кістки щелепи
   5. Онкологічні патології

   Причини атрофії кісткової тканини

   Атрофія кісткової тканини – втрата об’єму кістки верхньої та/або нижньої щелепи. У більшості випадків нерівномірна резорбція (розсмоктування) спостерігається через 2-3 місяці після втрати або видалення одного чи декількох зубів. Для відновлення об’єму, достатнього для імплантації, використовується метод нарощування кістки. Серед інших причин дефіциту кісткової тканини: травми під час видалення зуба через його нетипове розташування, проходження хіміотерапії, періодонтит.

   Методи нарощування кісткової тканини

   Нарощування кістки в стоматології проводиться декількома способами. Найкращий підбирає стоматолог відповідно до локалізації дефекту та ступеню атрофії.

   Розщеплення альвеолярного відростка

   Показане при горизонтальній атрофії кістки перед імплантацією кількох одиниць зубів. Альвеолярний гребінь розділяється навпіл у повздовжній проєкції. Між половинками розміщується остеопластична маса та саморозсмоктувальна мембрана. Операційна зона закривається ясневим клаптем та фіксується швами.

   Спрямована кісткова регенерація

   Підходить при низькому та середньому ступеню резорбції кістки. У деяких випадках операція виконується з одномоментним вживленням імпланту. Нарощування відбувається донорською тканиною (ксеногенним матеріалом). Поле закривається біомембраною чи спеціальною плівкою на титановій сітці.

   Пересадка кісткового блоку

   Виконується при великому дефіциті кісткової тканини. Кістковий блок отримують з області зубів мудрості чи підборіддя. Після пересадки його закріплюють титановими гвинтами та накривають біомембраною, а ясна ушивають. Травматичність методу виправдана високим рівнем приживлюваності завдяки власному матеріалу.

   Синус-ліфтинг

   Підходить для збільшення об’єму кістки верхньої щелепи в зоні молярів і премолярів. Стоматолог підіймає дно гайморової пазухи та заповнює порожнину остеозаміщуючим матеріалом. Процедура виконується відкритим (через боковий надріз ясен) чи закритим (через зуб і гайморову пазуху) способом.

   Автотрансплантація

   Призначається у випадку значного дефіциту кісткової тканини. Для нарощування лікар використовує власний трансплантат пацієнта – невелику частину кістки з підборіддя, кінця нижньої щелепи чи тазу. Метод показує високий відсоток приживлення, але потребує післяопераційного відновлення відразу двох зон.

   Остеопластика гранулами

   Застосовується у випадках, коли необхідно збільшити висоту щелепної кістки. Для нарощування береться штучний матеріал – спеціальні гранули. Доступ до операційної зони отримують через ясна. Після заповнення порожнини стоматолог накладає зверху захисну біомембрану й акуратно ушиває м’які тканини.

   Матеріали для нарощування тканини кістки щелепи

   Остеопластичні матеріали мають органічне або синтетичне походження. Останні виготовляють лабораторним способом, тому їхня ціна зазвичай вища через вартість виробництва. Вони добре приживаються, але потребують довшої реабілітації.

   Різновиди трансплантату:

   1. Автотрансплантат – власні тканини пацієнта зі 100 % приживлюваністю.
   2. Алотрансплантат – оброблена (опромінена, промита кислотою, сублімована тощо) донорська кістка від іншої людини.
   3. Ксенотрансплантат – кісткові тканини тваринного походження (низька ціна, але довгий термін реабілітації, зважаючи на відсутність у них білків).
   4. Алопласт – синтетичні матеріали (біокераміка, гідроксиапатит із похідними).

   Реабілітація після операції з нарощування кістки

   Нарощування кісткової тканини – хірургічне втручання, що пов’язане зі стресом для організму. Типова реакція на операцію: больові відчуття, підвищена температура, набряк. Аби післяопераційні ознаки зникли через 4-5 днів, а процес приживлення кістки був успішним, необхідно дотримуватися правил поведінки та догляду.

   Загальні рекомендації:

   • не вживайте кислі, солоні, гарячі страви;
   • відмовтесь від паління та вживання алкоголю;
   • не приймайте гарячі ванни, не відвідуйте сауну та солярій;
   • виключіть фізичні та спортивні навантаження до загоєння рани;
   • пережовуйте їжу протилежною від втручання частиною щелепи;
   • притуляйте до щоки загорнутий у рушник сухий лід від набряку;
   • зверніться до терапевта для симптоматичної терапії в разі застуди, адже після нарощування кісткової тканини небажано кашляти та чхати;
   • чистіть зуби акуратно, використовуючи м’яку щітку, та полощіть засобами за рекомендацією стоматолога.

   Щоб реабілітація проходила швидше та без ускладнень, необхідно чітко дотримуватися рекомендацій упродовж 5-7 днів і не забувати про контрольні огляди в лікаря.

   Чому потрібно робити кісткову аугментацію в нас

   Досвідчені працівники стоматології UDC проводять нарощування кісткової тканини оптимальним способом у кожному клінічному випадку, щоб знизити травматичність і забезпечити найвищий рівень приживлення. У нашому розпорядженні обладнання останнього покоління, сертифіковані препарати та європейські розхідні матеріали.

   Запишіться на прийом до стоматолога

   Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

    Відгуки про послугу нарощування кісткової тканини

    Справжні історії людей, які розповідають свій досвід лікування у стоматологічній клініці Ukrainian Dentist Club

    Загалом 248 відгуків з оцінкою 4,9/5 Залишити відгук

    Ціна на кісткову пластику в Києві

    • Назва послуги

     Ціна
    • Остеопластика 1 рiвень складностi (без урахування матеріалу) Записатись
     2 500 грн
    • Остеопластика 2 рiвень складностi (без урахування матеріалу) Записатись
     4 500 грн
    • Остеопластика 3 рiвень складностi (без урахування матеріалу) Записатись
     6 500 грн
    • Остеопластика 4 рiвень складностi (без урахування матеріалу) Записатись
     9 500 грн
    Вартість додаткових послуг, що оплачується окремо:
    Нарощування кістки A-Oss OSSTEM (аугментація кістки) (0,5 гр)
    5 000 грн
    Нарощування кістки Inter Oss (аугментація кістки) (0,5 гр)
    6 000 грн
    Нарощування кістки Q-Oss OSSTEM (аугментація кістки) (0,5 гр)
    6 000 грн
    Записатися на консультацію

    Вартість кісткової пластики скалдається з роботи лікаря (важкості операції) та кісткового матеріалу який необхідно покласти в доні відсутності кістки.

    Лікування через оплату частинами - від провідних банків України
    paw privat otb oshad

    В нашій клініці є можливість отримати розстрочку під 0% або від банку

    Дізнатись деталі

    Часті питання про кісткову аугментацію

    Усе, що ви хотіли запитати в стоматолога про нарощування кісткової тканини щелепи.

    Як довго триває кісткова пластика?

    Кісткова пластика триває 60-120 хвилин залежно від методу нарощування. Невеликі та середні дефекти кістки щелепи усуваються за один візит до лікаря.

    doctor

    хірург-імплантолог Янков Євгеній Ігорович

    Чи можливі ускладнення після процедури?

    Ускладнення після правильно проведеного нарощування кісткової тканини бувають вкрай рідко. Але ігнорування рекомендацій лікаря впродовж періоду реабілітації може призвести до запальних процесів у м’яких тканинах, гнійного гаймориту, відторгнення органічного чи штучного трансплантата з неможливістю подальшої імплантації зуба.

    doctor

    хірург-імплантолог Янков Євгеній Ігорович

    Запишіться
    прямо зараз на консультацію

    Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

     Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
     Doctor

     Або зателефонуйте нам самі:

     068 123 00 40 безкоштовно з мобільного
     close
     Записатись на прийом
     Наш менеджер звʼяжеться з Вами протягом 30хв

      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних