pin

м. Київ, м. Палац Україна, Предславинська 39

Відкрити карту
Онлайн запис
Закрити close

Професійна чистка зубів у Києві: ціна та переваги

Повноцінний догляд за зубами в домашніх умовах – важливий чинник для підтримання здоров’я ротової порожнини. Однак навіть найретельніше ранкове та вечірнє чищення не здатне запобігти формуванню зубного каменю. Повністю видалити такі відкладення з поверхні зубів можна лише за допомогою процедури професійної чистки.

Професійна чистка зубів у Києві:

Показання до проведення професійного чищення зубів

Професійна гігієна ротової порожнини – стоматологічна процедура для очищення зубів від усіх різновидів нальоту. За допомогою професійної чистки можна повністю прибрати ці відкладення разом зі шкідливими бактеріями, запобігши розвитку карієсу й інших захворювань. Показання до гігієни ротової порожнини в стоматолога:
 • Зубний камінь
 • Неприємний запах із рота
 • Велика кількість зубного нальоту
 • Загальні запальні процеси в тканинах ясен
 • Потемніння емалі з формуванням пігментованих плям
 • Розхитування зубів, що призводить до їхньої втрати без професійного догляду

Кому рекомендована професійна гігієна ротової порожнини

Професійна чистка зубів – профілактична процедура для підтримання здоров’я ротової порожнини, тому вона рекомендується кожному. Також це важливий підготовчий етап до подальшого відбілювання, встановлення ортодонтичної системи чи зубного протеза, імплантації тощо. Чистка може бути елементом комплексної терапії карієсу, гінгівіту, пародонтиту, рецесії ясен.

Комплексний підхід до здоров’я зубів та ясен

Профілактика запальних процесів, спровокованих патогенною мікрофлорою. Зниження ризику розвитку різних стоматологічних захворювань.

Задати питання
Відновлення природного кольору емалі

Безпечне та турботливе видалення пігментованого нальоту, що забезпечує ефект освітлення емалі на 1-2 тони до її натурального відтінку.

Задати питання
Знищення небезпечних бактерій

Нейтралізація патогенної мікрофлори, яка може викликати не лише стоматологічні проблеми, а й захворювання шлунково-кишкового тракту.

Задати питання

Відео про чистку зубів

Запишіться на прийом до стоматолога

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

  Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

  Переваги професійної чистки зубів у Києві в Ukrainian Dentist Club

  Розумна інвестиція в здоров’я ротової порожнини

  Регулярні процедури професійного чищення суттєво зменшують ризик розвитку хвороб ясен і зубного ряду, що потребують дорогого лікування.

  Впевненість у собі

  Професійна чистка – 100% відчуття чистоти та свіжий подих. Це дає змогу нашим пацієнтам бути завжди усміхненими та розкутішими під час спілкування.

  Комфортно, безпечно, недорого!

  Біліша посмішка

  60-хвилинна процедура допомагає повністю позбутися забарвленого нальоту, тому емаль освітлюється на 1-2 тони без відбілювальних засобів.

  Професіонали з новітнім обладнанням

  Досвідчені лікарі Ukrainian Dentist Club працюють з найновішою матеріально-технічною базою, тому проводять професійну гігієну за міжнародними стандартами.

  Міфи про професійну чистку зубів

  Міф
  Чистка може замінити відбілювання
  Насправді

  Професійна гігієна ротової порожнини дійсно висвітлює емаль, адже видаляється наліт, «зафарбований» кавою, чаєм, курінням тощо. Зуби повертають свій природний колір, що здебільшого варіюється від відтінків білого до бежевого. Тому очікувати на порцеляново-білосніжну посмішку після процедури чищення на варто.

  Міф
  Професійна чистка зубів – це боляче
  Насправді

  Коли процедура тільки з’явилася, її проводили механічним способом – знімали твердий наліт спеціальними гачками. Це дійсно супроводжувалося неприємними та подекуди больовими відчуттями, особливо на приясневих ділянках. Однак сучасна стоматологія пропонує новітні методи чищення (ультразвуком, лазером, Air Flow), що не приносять дискомфорту та не травмують тканини ясен і зубів.

  Міф
  Під час професійної чистки можна стерти емаль
  Насправді

  Жоден із методів не призводить до втрати емалі. Але використання неякісного порошку – ризик виникнення подряпин, що надалі будуть сильніше пігментуватися та збирати наліт. Тому важливо звертатися до перевірених спеціалістів.

  Міф
  Чистку можна провести вдома засобами з інтернету
  Насправді

  Професійна гігієна ротової порожнини проводиться з використанням спеціалізованого обладнання (ультразвукового, лазерного чи апарату Air Flow), тому провести процедуру вдома неможливо. В інтернеті зазвичай пропонують набори кислот для хімічної чистки, які не рекомендується застосовувати самостійно. Сумнівна якість або неправильне дозування засобу може призвести до опіків слизової та пошкоджень емалі.

  Міф
  Професійна чистка зубів з брекетами в Києві не проводиться
  Насправді

  Навпаки, пацієнтам з ортодонтичними конструкціями необхідно регулярно звертатися до стоматолога для комплексної гігієни ротової порожнини. Зважаючи на складність догляду під час носіння системи з дугами та замками, робити чистку необхідно частіше – 1 раз на 4 місяці. Так можна запобігти розвитку карієсу й інших проблем.

  Міф
  Професійне чищення зубів протипоказане вагітним і дітям
  Насправді

  Процедура не має вікових обмежень. Навіть у маленьких дітей може формуватися зубний камінь, який необхідно видаляти. Вагітність також не стає протипоказанням до професійної гігієни. Навпаки, майбутній мамі важливо піклуватися про здоров’я ротової порожнини. Наприклад, збудники карієсу формують первинний осередок інфекції, а потім часто провокують ларингіт, фарингіт, захворювання ШКТ і серця тощо.

  Запишіться на прийом до стоматолога

  Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

   Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

   Етапи професійної чистки зубів

   Процедура нараховує три основних етапи. Усі вони виконуються в день прийому.

   swipe

   Мініенциклопедія

   • Чистка зубів
   • Зубні відкладення
   • Освітлення зубів
   • Тривалість
   • Методи
   • Протипоказання

   Професійна чистка зубів

   Професійне чищення зубів необхідне кожній людині. Щодня ми вживаємо їжу, що поступово призводить до формування нальоту та зубного каменю. Ці відкладення – поживне середовище для бактерій. У процесі життєдіяльності вони виділяють кислоту, яка поступово руйнує емаль, а потім і дентальні тканини. Результатом стає розвиток карієсу та запальних захворювань ясен. Крім того, патогенні мікроорганізми здатні спровокувати хвороби ШКТ, органів дихання, серця та інших систем.

   Зубний камінь і наліт

   Мікроскопічні фрагменти їжі, бактерії та продукти їхньої життєдіяльності формують на зубній емалі та в міжзубних проміжках плівку – м’який наліт. Поступово він твердне, перетворюючись на зубний камінь. В такому випадку потрібне професійне чищення зубів, яке запобігає карієсу та пародонтозу.

   Bacteria inside human mouth illustration

   Освітлення зубів за допомогою професійної чистки

   Процедура видалення пігментованих відкладень освітлює емаль на 1-2 тони, повертаючи їй «рідний» відтінок. Якщо ж вам потрібно, щоб посмішка стала ідеально білосніжною, можна скористатися послугою відбілювання і чищення зубів Beyond.

   Тривалість професійного чищення зубів

   Залежно від стану ротової порожнини, процедура займає від 40 до 60 хвилин.

   Сучасні безболісні методи професійної гігієни: запишіться на чищення зубів Ukrainian Dentist Club

   Новітня стоматологія використовує ультразвуковий, лазерний і метод чищення зубів з апаратом Air Flow. У першому випадку деструкція зубного каменю відбувається за допомогою ультразвукових хвиль, у другому – лазерного випромінювання, у третьому – струменю з повітря, води та соди, що подається під тиском.

   Апаратна чистка Air Flow

   Зуби очищаються сумішшю води, повітря та соди. Струмінь подається крізь спеціальну насадку під тиском, тому легко дістає до важкодоступних ділянок зубного ряду.

   Ультразвукова чистка

   Для чищення зубів використовується обладнання, яке генерує ультразвукові хвилі. Вони створюють вібраційне навантаження та руйнують відкладення на зубній емалі, але не шкодять її структуру.

   Лазерна чистка

   Лазерна чистка зубів проводиться з використанням спеціального обладнання і передбачає деструкцію зубного каменю шляхом нагрівання та випаровування вологи. Залишки утворень при чищенні зубів вимиваються струменем води.

   Комбінована процедура

   У деяких клінічних випадках стоматолог комбінує два методи, щоб досягти найбільш вираженого результату без шкоди для зубних тканин та ясен.

   Протипоказання до проведення професійного чищення зубів

   Попри безпечність процедури є випадки, коли вона не проводиться. Серед протипоказань:

   • ГРВІ, ГРЗ
   • Бронхіт, бронхіальна астма
   • Надмірна чутливість емалі зубів
   • Захворювання серцево-судинної системи
   • Наявність водія серцевого ритму чи іншого стимулятора (для ультразвукових маніпуляцій)

   Чому потрібно робити в нас

   Ukrainian Dentist Club – сучасна стоматологічна клініка, де використовуються перевірені методи та сертифіковані препарати. Це гарантує безпеку для пацієнта та найкращий результат професійної гігієни ротової порожнини. Процедура має доступну вартість, а запланувати візит до лікаря-пародонтолога можна на зручний для вас час.

   Наші лікарі

   Послугу професійного чищення зубів надають досвідчені спеціалісти, що володіють найсучаснішими техніками.

   Запишіться на прийом до стоматолога

   Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

    Відгуки про послугу професійного чищення зубів

    Справжні історії людей, які розповідають свій досвід лікування у стоматологічній клініці Ukrainian Dentist Club

    Загалом 248 відгуків з оцінкою 4,9/5 Залишити відгук

    Ціни на чистку зубів в Києві

    Вартість додаткових послуг, що оплачується окремо:
    Використання оптрагейту
    200 грн
    Записатися на чистку зубів
    Лікування через оплату частинами - від провідних банків України
    paw privat otb oshad

    В нашій клініці є можливість отримати розстрочку під 0% або від банку

    Дізнатись деталі

    Найчастіші питання та відповіді про чистку зубів

    Все, що цікавить пацієнтів по темі професійного чищення зубів у стоматолога.

    Чи є процедура професійної чистки зубів безпечною?

    Так, професійна чистка зубів є безпечною, і наші спеціалісти забезпечать максимальний комфорт та врахують ваші потреби під час процедури.

    doctor

    Пародонтолог Якімов Дмитро Андрійович

    Як часто потрібно робити професійну чистку?

    Зазвичай рекомендується робити її кожні 6 місяців, але індивідуальна частота може варіюватися в залежності від стану вашого рота та поради стоматолога.

    doctor

    Пародонтолог Якімов Дмитро Андрійович

    Чи підходить чистка для дітей?

    Так, чистка зубів мождива та важлива для дітей, починаючи з дитячого віку, щоб запобігти розвитку карієсу та вчити правильному догляду за ротовою порожниною.

    doctor

    Пародонтолог Якімов Дмитро Андрійович

    Чому утворюється зубний наліт?

    Він утворюється із залишків їжі, бактерій і слизу, який скріплює всі елементи у суцільну масу внаслідок діяльності мікроорганізмів, постійної вологості та стабільної температури.

    doctor

    Пародонтолог Якімов Дмитро Андрійович

    Що не можна робити відразу після чистки зубів у стоматолога?

    Лікарі рекомендують утриматися від паління впродовж 2 днів після процедури. На цей період також доречно виключити продукти, які можуть зафарбувати емаль: кетчуп, червоне вино, ожина, чорниця, кава, кока-кола.

    doctor

    Пародонтолог Якімов Дмитро Андрійович

    Чи можна курити айкос після процедури?

    Ні, заборона на паління стосується і айкосів.

    doctor

    Пародонтолог Якімов Дмитро Андрійович

    З якою періодичністю робити професійну чистку зубів?

    Стандартна рекомендація – один раз на 6 місяців. Однак треба зважати на стан ротової порожнини, наявність шкідливих звичок і хронічних захворювань. Тому краще уточнити це питання на консультації в стоматолога.

    doctor

    Пародонтолог Якімов Дмитро Андрійович

    Я чищу зуби вранці та ввечері, то чому наліт однаково утворюється?

    Це природний процес, адже порожнина рота має чисельну мікрофлору. Бактерії живуть і розмножуються в сприятливих умовах стабільної температури та постійної вологості. Поживним середовищем для них стають фрагменти їжі, адже чищення зубною щіткою здатне усунути лише до 60% їхніх залишків.

    doctor

    Пародонтолог Якімов Дмитро Андрійович

    Яка ціна професійної гігієни порожнини рота?

    Вартість процедури залежить від стану зубів і вибраного методу чищення.

    doctor

    Пародонтолог Якімов Дмитро Андрійович

    Як треба доглядати за зубами після професійної чистки?

    Точні рекомендації дасть стоматолог з урахуванням вашого клінічного випадку.

    doctor

    Пародонтолог Якімов Дмитро Андрійович

    Запишіться
    прямо зараз на консультацію

    Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

     Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
     Doctor

     Або зателефонуйте нам самі:

     068 123 00 40 безкоштовно з мобільного
     Інші послуги клініки
     Весь список послуг
     Наші корисні статті
     Перейти у розділ

     Комплексне глибоке чищення зубів від зубного каменю та плаку сучасними методами

     Ukrainian Dentist Club проводить професійну чистку зубів по вигідній ціні, використовуючи різні види процедур. Ось декілька основних методів професійного чищення зубів:

     1. Гігієнічний. Процедура включає в себе видалення нальоту та зубного каменю. Це допомагає попередити захворювання ясен та карієс. Ми проводимо гігієнічну чистку зубів по вигідній ціні.
     2. Полірування. Після видалення каменю зубну емаль можна відполірувати, що зробить її гладенькою і допоможе запобігти подальшому накопиченню нальоту.
     3. Фторування. Процедура фторування включає нанесення спеціального фторованого лаку на зуби, що зміцнює їх емаль і запобігає розвитку карієсу.
     4. Інтервальне чищення. Якщо ви маєте специфічні проблеми зі здоров’ям ясен або ротової порожнини, наш стоматолог порекомендує інтервальне чищення, яке буде спрямоване на їх вирішення.
     5. Глибоке чищення зубів (скейлінг та рут планінг). Ця процедура використовується для лікування серйозних проблем ясен та підтримання здоров’я кореневих зубних поверхонь. Вона включає видалення зубного каменю і бактеріальних нальотів з кореневих каналів.

     Запишіться на прийом в Ukrainian Dentist Club. Ми надаємо послуги професійного чищення зубів, враховуючи різні особливості і потреби пацієнтів. Наша команда кваліфікованих стоматологів має великий досвід у проведенні процедур навіть при наявності брекетів. Ми розуміємо, як важливо підтримувати чистоту, здоров’я ясен і ротової порожнини загалом у пацієнтів, які користуються ортодонтичними виробами, і пропонуємо безпечні та ефективні процедури в таких випадках.

     Кому підходить професійна чистка зубів

     Професійна чистка зубів від нальоту і каменю у стоматолога, яку ми пропонуємо виконати в Ukrainian Dentist Club, підходить практично всім людям, які прагнуть зберегти здоров’я своїх зубів та ясен. Показаннями до проведення процедури є:

     • Високий ризик розвитку карієсу та пародонтиту.
     • Паління та вживання алкоголю.
     • Вагітність, оскільки гормональні зміни можуть збільшити ризик захворювань ясен.
     • Наявність стоматологічних конструкцій, наприклад, коронок або вінірів, оскільки важливо доглядати за ними.

     Ukrainian Dentist Club надає послуги дорослим. Ми розуміємо, що потреби різні в різному віці, тому вміємо пристосовувати свої методики з урахуванням конкретного віку та стану здоров’я пацієнта. Зверніться у нашу клініку.

     Також Ukrainian Dentist Club спеціалізується на наданні стоматологічної допомоги вагітним жінкам. Ми розуміємо, як важливо зберігати здоров’я ротової порожнини під час вагітності, і гарантуємо безпечні процедури, які враховують специфіку цього періоду.

     З нами ви можете бути впевнені, що ваше здоров’я та здоров’я вашої родини знаходиться в надійних руках досвідчених фахівців. Запишіться на прийом вже сьогодні, обравши зручний для вас день і час.

     Переваги комплексного глибокого чищення зубів від Ukrainian Dentist Club

     Накопичення м’якого зубного нальоту та каменю провокує виникнення безлічі стоматологічних проблем, найпоширенішими серед яких є:

     • Потемніння емалі.
     • Кровоточивість ясен.
     • Пародонтоз.

     Домашньої гігієни не достатньо для збереження здоров’я ротової порожнини, тому періодично потрібно проводити професійне чищення зубів. Щоб уникнути стоматологічних проблем, постарайтеся принаймні раз на півроку відвідувати стоматолога. Зверніться до нас, і ми проведемо професійну гігієну порожнини рота по демократичній ціні, обравши для вас найбільш ефективну процедуру.

     Апаратне чищення Air Flow

     Процедура передбачає видалення зубного каменю та нальоту шляхом розпилення струменю спеціального аерозолю під високим тиском. Основу засобу складає бікарбонат кальцію. Сила тиску і напрям розпилення регулюється лікарем.

     Перевагами Air Flow є:

     • Ефективне видалення нальоту і зубного каменю при доступній ціні процедури.
     • Можливість очищення різних стоматологічних конструкцій, наприклад, брекетів, протезів.
     • Процедура триває недовго (близько 30 хвилин).
     • Можливість освітлення зубної емалі на 1-2 тони.

     Умовним недоліком методу є те, що шляхом його використання складно видалити застарілий, твердий зубний камінь. Але комбінація цього методу з іншими дозволяє отримати відмінний результат.

     Чищення зубів ультразвуком

     Ультразвукове очищення передбачає використання скейлера, який генерує мікрохвилі. Серед переваг методу варто підкреслити такі, як:

     • Тривалість процедури до 20 хвилин.
     • Мінімальний дискомфорт для пацієнта, який можна нівелювати використанням місцевих анестетиків.
     • Ефективне видалення твердих відкладень навіть у важкодоступних ділянках ротової порожнини.
     • Чистка зубів ультразвуком має доступну ціну.

     Недоліком процедури є неможливість її проведення при наявності вінірів, імплантів та коронок.

     Лазерне очищення

     Лазерне чищення зубів, яке ми проводимо в нашій клініці, є найприйнятнішим для більшості пацієнтів. Це обумовлено великою кількістю переваг, серед яких:

     • Безболісність.
     • Можливість відбілити емаль на 3-10 тонів.
     • Тривалість процедури до 30 хвилин.
     • Ефект від процедури зберігається протягом 6-12 місяців.
     • Періодичне лазерне очищення суттєво знижує ризик розвитку карієсу, гінгівіту та інших захворювань ротової порожнини.

     Мінусом лазерного чищення зубів є поява неприємного присмаку під час і після процедури. Однак, він носить тимчасовий характер і швидко зникає.

     Комбінована чистка зубів

     При наявності великої кількості зубного каменю та нальоту ми рекомендуємо пацієнтам комбіноване чищення. Зазвичай воно передбачає повітряно-абразивну та ультразвукову обробку.

     Перевагами комбінованого очищення є:

     • Ефективне видалення зубного каменю і нальоту.
     • Освітлення зубної емалі на кілька тонів за один сеанс.

     Недоліком процедури можна назвати її тривалість. Через використання кількох методів очистки вона триває трохи довше, ніж проведення однієї із процедур.

      

     Метод чистки Переваги Недоліки
     Air Flow
     • Безболісність.
     • Висока швидкість виконання процедури.
     • Ефективне видалення зубного нальоту і каменю.
     Низька ефективність при видаленні застарілого, твердого зубного каменю.
     Чищення ультразвуком
     • Можливість очистки важкодоступних ділянок зубів.
     • Відсутність ризику виникнення алергічних реакцій.
     Відсутність можливості проведення процедури при наявності у пацієнта деяких стоматологічних конструкцій.
     Лазерне чищення
     • Безпечність для емалі.
     • Ефективне відбілювання зубів.
     • Безболісність
     Можливість виникнення неприємного присмаку у ротовій порожнині під час та після процедури.
     Комбіноване чищення Найефективніше видалення зубного каменю та нальоту завдяки комбінації кількох методів очищення зубів. Тривалість проведення комбінованого чищення перевищує тривалість виконання окремих процедур.

     Запишіться на професійну чистку зубів в Ukrainian Dentist Club сьогодні

     Пропонуємо записатися на професійне чищення зубів вже сьогодні. У нас можна видалити наліт і зняти зубний камінь по вигідній ціні. Після консультації і огляду наші стоматологи підберуть для вас оптимальну і найбільш ефективну процедуру. Щоб записатися на прийом, скористайтеся спеціальною онлайн-формою на сайті або зателефонуйте нам.

     Читати повністю
     close
     Записатись на прийом
     Наш менеджер звʼяжеться з Вами протягом 30хв

      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних