pin

м. Київ, м. Палац Україна, Предславинська 39

Відкрити карту
Онлайн запис
Закрити close

Пародонтологія в Києві ― доступна ціна та відмінна якість

Прийом пародонтолога у Ukrainian Dentist Club ― це швидка та безболісна процедура, що допоможе вам позбутися проблем, пов’язаних з пародонтом (тканинами, що оточують зуб). Наші фахівці знають, як допомогти навіть у дуже запущених випадках та спрямовують усі зусилля на збереження та відновлення здоров’я вашої усмішки.

Пародонтологія в Києві

Показання до прийому пародонтолога

Своєчасне звернення до пародонтолога допоможе легше та швидше провести відповідне лікування і вберегти зуби пацієнта. Не відкладайте візит до фахівця при появі наступних симптомів:
 • Кровоточивість ясен;
 • Патологічна рухливість зубів;
 • Поява новоутворень (виразки, рани, шишки, припухлості);
 • Розвиток запальних процесів чи набряк ясен;
 • Неприємний запах із рота;
 • Оголення шийки зубів внаслідок «просідання» ясен.

Кому потрібен прийом у пародонтолога

Якщо не звертати увагу на стан здоров’я ротової порожнини, це може призвести до розвитку різних патологічних станів, виникнення неприємного запаху із рота та навіть втрати зубів.

Гінгівіт

Або запалення ясен ― одна з найпоширеніших причин звернення до пародонтолога. Характеризується розвитком запального процесу та кровоточивістю ясен.

Задати питання
Пародонтит

Більш серйозний запальний процес у тканинах пародонту, який розвивається внаслідок запущеного гінгівіту. Може призвести до виникнення рухливості і навіть випадіння зубів.

Задати питання
Рецесія ясен (пародонтоз)

Захворювання тканин пародонту, що характеризується оголенням шийки зуба. Це призводить до підвищеної чутливості зубів, розвитку естетичних та функціональних проблем.

Задати питання

Відео про пародонтологію

Запишіться на прийом до стоматолога

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

  Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

  Переваги обстеження в клініці Ukrainian Dentist Club

  Комплексний підхід

  Новітні методики обстеження, діагностування та лікування пародонтологічних захворювань ― вчасно та результативно.

  Сучасне обладнання

  UDC використовує ефективне та надійне обладнання для вирішення пародонтальних проблем ― наприклад, станцію Varios Combi Pro.

  Чуйні та дбайливі лікарі

  Чудовий результат

  Наші фахівці завжди готові надати своєчасну допомогу та відновити стан здоров’я ваших зубів, вирішити як естетичні, так і функціональні проблеми.

  Широкий спектр послуг

  У нашій клініці пацієнти можуть вирішити стоматологічні проблеми будь-якої складності, швидко, якісно та без неприємних відчуттів.

  Міфи та факти про пародонтологію

  Міф
  Проблеми з пародонтом виникають лише у людей похилого віку.
  Насправді

  Запальні процеси та розвиток патологічних станів пародонту може виникнути у будь-якому віці внаслідок ряду причин ― порушення правил гігієни, ігнорування візитів до стоматолога, недотримання здорових харчових звичок тощо.

  Міф
  Захворювання пародонту ― це рідкість
  Насправді

  Приблизно третина пацієнтів, що приходять до стоматології з проблемами ― потребують саме лікування пародонту.

  Міф
  Вилікувати ясна можна і вдома, не звертаючись до лікаря
  Насправді

  Огляд у пародонтолога ― обов’язковий етап. Саме фахівець ретельно обстежує стан ротової порожнини, проводить опитування та збирає анамнез, щоб точно визначити, з якою проблемою зіткнувся пацієнт та якого лікування потребує для досягнення найкращого результату. На жаль, в більшості випадків одного чищення зубів та полоскань ротової порожнини може бути замало.

  Міф
  Захворювання пародонту не впливають на загальний стан здоров’я
  Насправді

  Якщо вчасно не звернутися за допомогою спеціаліста, можна втратити зуб або навіть кілька зубів. Також наявність тривалого запального процесу у ротовій порожнині спричиняє додаткове навантаження на імунітет, негативно впливає на стан серцево-судинної системи та може ускладнити обмінні процеси в організмі ― наприклад, метаболізму глюкози.

  Міф
  Пародонтологи завжди прописують складне лікування з хірургічним втручанням
  Насправді

  Перебіг та методи лікування стоматолог призначає лише після проведення ретельної діагностики, враховуючи ряд обставин. Сучасна стоматологія використовує як радикальні методи, що передбачають хірургічні втручання, так і протизапальну терапію чи лазерну чистку. Також за потреби може знадобитись шинування ― для обмеження рухливості зубів. Але визначити це має тільки досвідчений пародонтолог.

  Запишіться на прийом до стоматолога

  Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

   Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

   Етапи лікування захворювань пародонту

   swipe

   Мініенциклопедія: що треба знати про пародонтологію

   • Пародонтологія
   • Захворювання пародонту
   • Методи лікування пародонтологічних захворювань
   • Пародонтологічна чистка зубів
   • Кюретаж
   • Плазмоліфтинг
   • Профілактика пародонтологічних хвороб

   Це розділ стоматології, який займається вивченням методів профілактики, діагностування та лікування захворювань твердих та м’яких тканин, що утримують зуб у щелепній лунці, тобто ― пародонту.

   Структура пародонту:

   • ясна ― м’яка слизова тканина, що вкриває щелепи та охоплює зуби;
   • альвеолярна кістка ― частина щелепи, в якій знаходяться лунки під зубні одиниці;
   • цемент зуба ― кісткова тканина, яка покриває зубний корінь та його шийку і закріплює зуб на своєму місці;
   • періодонтальна зв’язка ― сполучна тканина, яка оточує зуб та сполучає його з внутрішньою поверхнею альвеолярної кістки.

   Якщо виникають проблеми навіть з одним з вказаних елементів пародонту ― це негативно позначається на здоров’ї усієї ротової порожнини та може призвести до розхитування та втрати зуба у майбутньому.

   До виникнення та розвитку патологій пародонту може призвести цілий комплекс причин системного характеру, які мають множинний негативний вплив на стан ротової порожнини. До прикладу ― це і травми, зловживання шкідливими звичками, слабкий імунітет, недотримання правил гігієни, нерівномірне жувальне навантаження і навіть спадковість.

   До найпоширеніших захворювань пародонту відносять:

   • гінгівіт ― запальний процес, що виникає та розвивається у м’яких тканинах (яснах). Пацієнти помічають надмірну кровоточивість ясен, набряклість та больові відчуття під час жування;
   • пародонтоз ― запальне захворювання,що вражає навколозубні тканини,характеризується оголенням шийки зуба, підвищеною чутливістю до гарячої або холодної їжі та виникнення естетичних і функціональних проблем;
   • пародонтит ― хронічне, части безсимптомне, ураження слизових тканини ротової порожнини, що призводить до порушення живлення ясен. Внаслідок цього ясна опускаються, оголюючи зуб. Такий стан також може призвести до втрати зубів.

    

   Для лікування патологій пародонту, стоматолог призначає комплекс маніпуляцій, які можна розділити на:

   • загальні ― лікування супутніх захворювань у ротовій порожнині пацієнта, загальнозміцнювальна та імуностимулююча терапія, розробка збалансованого харчування;
   • місцеві ― пародонтологічна чистка, протизапальна терапія, шинування рухливих зубів, хірургічні втручання, усунення причин, що травмують ясна тощо.

    

   Професійна чистка зубів у пародонтолога ― один з етапів лікування захворювань пародонту. Це ― так званий скейлінг або глибока під’ясенева чистка, що виконується ручними інструментами. Процедура направлена на видалення зубного нальоту, що утворюється під яснами внаслідок різних причин (вікових змін, хронічних хвороб чи порушень метаболічних процесів в організмі).

   Пародонтологічну чистку проводять під анестезією у щілині між зубною поверхнею та ясеневим краєм, глибиною до 2 мм. Призначають таку чистку для запобігання хірургічного видалення зуба.

   Один з основних методів лікування захворювань пародонту. Ця стоматологічна процедура полягає в поліруванні коренів зубів, а також очищенні пародонтальних кишень від залишків їжі, зубних відкладень, каменів, що призводять до виникнення та розвитку джерел інфікування та запалення. Це ― ефективний спосіб попередити розвиток патологічних процесів, що можуть призвести до розхитування та втрати зуба.

   Кюретаж може бути:

   •       закритим ― проводиться без порушення цілісності ясен та оптимально підходить для чистки неглибоких пародонтальних кишень на початкових стадіях пародонти ту;
   •       відкритим ― є повноцінним хірургічним втручанням та проводиться методом розсічення ясен для вичищення глибоких пародонтальних кишень (від 3 до 6 мм).

   Процедура проводиться під анестезією, тому не варто боятися болю чи неприємних відчуттів. Опісля пародонтолог обов’язково надасть рекомендації щодо подальшого догляду за ротовою порожниною, щоб забезпечити швидке загоєння після проведення кюретажу.

   Це ― новітній метод лікування проблем з яснами, який передбачає ін’єкції атоплазми самого пацієнта. Процедура передбачає стимуляцію регенераційних процесів у запалених тканинах ясен.

   Аутоплазма ― це компонент венозної крові пацієнта з високим вмістом тромбоцитів. Процедура забору крові не складна, не страшна і не болюча,але проводять плазмоліфтинг тільки сертифіковані фахівці пацієнтам, що не мають розладів кровотворної системи.

   Зменшити ризики утворення патологічних станів пародонту можна, дотримуючись таких правил:

   • ретельно стежити за гігієною ротової порожнини;
   • регулярно відвідувати стоматолога для профілактичних оглядів, чистки та лікування захворювань на початкових стадіях;
   • ведення здорового способу життя;
   • побудова правильних харчових звичок ― споживання корисної їжі, рівномірне жувальне навантаження;
   • підтримка імунітету.

   Чому варто прийти до пародонтолога у UDC?

   Пародонтологи у клініці Ukrainian Dentist Club запрошують усіх пацієнтів на  комплексний огляд та професійну чистку зубів, адже це ― запорука здоров’я та краси вашої усмішки!

   Наші лікарі

   Люди своєї справи, стоматологи, які вирішать будь-яку пародонтологічну проблему

   Запишіться на прийом до стоматолога

   Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

    Відгуки про лікування пародонту

    Справжні історії людей, які розповідають свій досвід лікування у стоматологічній клініці Ukrainian Dentist Club

    Загалом 248 відгуків з оцінкою 4,9/5 Залишити відгук

    Ціни на лікування у пародонтолога

    • Назва послуги

     Ціна
    • Консультація, складання пародонтологічної карти та плану лікування Записатись
     1 100 грн
    • Чистка зубів у пародонтолога (1 раз в 3 місяці) Записатись
     1 500 грн
    • Комплексне пародонтологічне лікування 1-2 ступеню (6 міс) Записатись
     21 000 грн
    • Комплексне пародонтологічне лікування 2-3 ступеню (6 міс) Записатись
     25 000 грн
    Вартість додаткових послуг, що оплачується окремо:
    Анестезія
    250 грн
    Записатися до пародонтолога
    Лікування через оплату частинами - від провідних банків України
    paw privat otb oshad

    В нашій клініці є можливість отримати розстрочку під 0% або від банку

    Дізнатись деталі

    Питання та відповіді

    Від пацієнтів до лікарів-пародонтологів

    Чому під час чищення зубів починають кровоточити ясна?

    Визначити точну причину проблеми зможе лікар-пародонтолог під час огляду. Можливо, він діагностує гінгівіт чи пародонтит та призначить відповідне лікування.

    doctor

    Пародонтолог Якімов Дмитро Андрійович

    Чи боляче проводити чистку у пародонтолога?

    Професійна пародонтологічна чистка зубів проводиться під анестезією, тому пацієнт не буде відчувати жодного дискомфорту.

    doctor

    Пародонтолог Якімов Дмитро Андрійович

    Які відчуття будуть після чистки зубів?

    Після пародонтологічної чистки пацієнт може відчувати тимчасове, незначне збільшення чутливості зубів. Лікарі радять на цей період утриматися від їжі, що провокує подразнення, змінити жорстку зубну щітку на більш м’яку та використовувати ополіскувачі для підтримки гігієни ротової порожнини.

    doctor

    Пародонтолог Якімов Дмитро Андрійович

    Як часто треба приходити до пародонтолога?

    На прийом до пародонтолога слід записатися при перших ознаках проблем з яснами ― поява набряку чи кровоточивості, неприємних відчуттів під час жування тощо. Також раз на 6 місяців слід приходити на профілактичні огляди та записуватися на професійну чистку зубів.

    doctor

    Пародонтолог Якімов Дмитро Андрійович

    Запишіться
    прямо зараз на консультацію

    Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

     Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
     Doctor

     Або зателефонуйте нам самі:

     068 123 00 40 безкоштовно з мобільного
     Інші послуги клініки
     Весь список послуг

     Пародонтологія в Києві ― доступна ціна та відмінна якість

     Здоров’я ротової порожнини — це трохи більше, ніж просто здорові зуби. Періодично лікування можуть потребувати й м’які тканини (ясна). Пародонтологи у клініці UDC в Києві пропонують сучасні методи діагностики, терапії гінгівіту, патологій ясеневих кишень та кісткової тканини.

     Лікування захворювань ясен у пародонтолога Київ

     Під час першої зустрічі стоматолог-пародонтолог обговорить з вами причину візиту та тривалість симптомів. Також він дізнається про хронічні захворювання, алергії та непереносимість до медикаментів. Також початковим етапом лікування гінгівіту, пародонтиту є професійна чистка від зубного нальоту, каменю (механічна, ультразвукова, комбінована залежно від складності випадку).

     Симптоми захворювання ясен

     Сигналами для візиту до парадонтолога в Києві є:

     • кровотеча ясен після чищення зубів або кусання твердої їжі (яблука, морква);
     • неприємний запах з рота. Відкладення зубного нальоту, каменю — поживне середовище для патологічної мікрофлори. Її продукти життєдіяльності провокують появу аміачного, гнилісного запаху із роту, який практично не можливо позбутися виключно чищенням зубів;
     • темний нальот на зубах або поява плям жовтого, коричневого кольору в ділянці кореневої шийки зуба;
     • підвищена товщина ясен. Припухлість, болючість, почервоніння — сигнали запального процесу та початкової стадії хвороби ясен;
     • порушення фіксації зубів. На запущених стадіях запалення ясен впливає на стан зубних зв’язок, якість фіксації зубної одиниці у зубному ряду.

     Запишіться на консультацію до пародонтолога

     У разі виникнення перших сигналів запального процесу м’яких тканин, радимо записатися на консультацію до пародонтолога в клініку UDC в Києві. Комплексний підхід, сучасні методи дослідження, поєднання класичних методів терапії разом із сучасними хірургічними маніпуляціями дозволяє позбутися патологічно змінених тканин, повернути здоров’я ротовій порожнині, а пацієнту — насолоду від споживання будь-якої їжі, впевненість у собі.

     Лікування періодонтитів в стоматології Ukrainian Dentist Club

     Головна мета — зупинити поширення запального процесу на кістку. Для цього за потреби повторно відкриваються та пломбуються кореневі канали. Додатково призначається протизапальна, антимікробна терапія.

      

     Лікування гінгівіта

     Протокол лікування запального процесу включає чистку пародонтальних кишень, видалення патологічно-змінених тканин, підбір протизапальних гігієнічних засобів.

     Лікування пародонтозу

     Для попередження подальшого оголення коренів зубів лікарі в Києві проводять пластику м’яких тканин, усувають симптоматику запального процесу, коректують систему догляду за ротовою порожниною та зубами.

     Комплексна діагностика пародонтологічних захворювань

     Для підтвердження або спростування діагнозу пародонтоз, гінгівіт спеціаліст використовує комбінацію діагностичних методів: візуальний огляд, клінічна діагностика запалення, лабораторний аналіз мікрофлори, функціональна оцінка рухливості зубів та рентгенологічне обстеження. Аналіз мікрофлори допомагає коректно підібрати протимікробні препарати для зовнішнього використання (гелі, пасти), оцінка стану рухливості зубів — оцінити стадію захворювання та розробити протокол лікування.

     Переваги Пародонтології у клініці Ukrainian Dentist Club

     У клініці UDC лікарі комплексно підходять до терапії хвороб ротової порожнини, зубного ряду. На етапі вивчення симптоматики, розшифровки діагностичних результатів пародонтологи підключають колег хірургів, терапевтів, ортодонтів (якщо пацієнт збирається встановлювати брекети або інші корекційні системи). Наявність комплексного підходу, сучасної діагностичної та лікувальної бази, колосальний досвід  — запорука здоров’я ясен, свіжого подиху, впевненості в собі.

     Читати повністю
     close
     Записатись на прийом
     Наш менеджер звʼяжеться з Вами протягом 30хв

      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних