fbpx
pin

м. Київ, м. Палац Україна, Предславинська 39

Відкрити карту
phone 068 123 00 40 Онлайн запис
Закрити close

Пародонтологія в Києві ― доступна ціна та відмінна якість

Прийом пародонтолога у Ukrainian Dentist Club ― це швидка та безболісна процедура, що допоможе вам позбутися проблем, пов’язаних з пародонтом (тканинами, що оточують зуб). Наші фахівці знають, як допомогти навіть у дуже запущених випадках та спрямовують усі зусилля на збереження та відновлення здоров’я вашої усмішки.

Показання до прийому пародонтолога

Своєчасне звернення до пародонтолога допоможе легше та швидше провести відповідне лікування і вберегти зуби пацієнта. Не відкладайте візит до фахівця при появі наступних симптомів:
 • Кровоточивість ясен;
 • Патологічна рухливість зубів;
 • Поява новоутворень (виразки, рани, шишки, припухлості);
 • Розвиток запальних процесів чи набряк ясен;
 • Неприємний запах із рота;
 • Оголення шийки зубів внаслідок «просідання» ясен.

Кому потрібен прийом у пародонтолога

Якщо не звертати увагу на стан здоров’я ротової порожнини, це може призвести до розвитку різних патологічних станів, виникнення неприємного запаху із рота та навіть втрати зубів.

Гінгівіт

Або запалення ясен ― одна з найпоширеніших причин звернення до пародонтолога. Характеризується розвитком запального процесу та кровоточивістю ясен.

Задати питання
Пародонтит

Більш серйозний запальний процес у тканинах пародонту, який розвивається внаслідок запущеного гінгівіту. Може призвести до виникнення рухливості і навіть випадіння зубів.

Задати питання
Рецесія ясен (пародонтоз)

Захворювання тканин пародонту, що характеризується оголенням шийки зуба. Це призводить до підвищеної чутливості зубів, розвитку естетичних та функціональних проблем.

Задати питання

Переваги обстеження в клініці Ukrainian Dentist Club

Комплексний підхід

Новітні методики обстеження, діагностування та лікування пародонтологічних захворювань ― вчасно та результативно.

Сучасне обладнання

UDC використовує ефективне та надійне обладнання для вирішення пародонтальних проблем ― наприклад, станцію Varios Combi Pro.

Чуйні та дбайливі лікарі

Чудовий результат

Наші фахівці завжди готові надати своєчасну допомогу та відновити стан здоров’я ваших зубів, вирішити як естетичні, так і функціональні проблеми.

Широкий спектр послуг

У нашій клініці пацієнти можуть вирішити стоматологічні проблеми будь-якої складності, швидко, якісно та без неприємних відчуттів.

Міфи та факти про пародонтологію

Міф
Проблеми з пародонтом виникають лише у людей похилого віку.
Насправді

Запальні процеси та розвиток патологічних станів пародонту може виникнути у будь-якому віці внаслідок ряду причин ― порушення правил гігієни, ігнорування візитів до стоматолога, недотримання здорових харчових звичок тощо.

Міф
Захворювання пародонту ― це рідкість
Насправді

Приблизно третина пацієнтів, що приходять до стоматології з проблемами ― потребують саме лікування пародонту.

Міф
Вилікувати ясна можна і вдома, не звертаючись до лікаря
Насправді

Огляд у пародонтолога ― обов’язковий етап. Саме фахівець ретельно обстежує стан ротової порожнини, проводить опитування та збирає анамнез, щоб точно визначити, з якою проблемою зіткнувся пацієнт та якого лікування потребує для досягнення найкращого результату. На жаль, в більшості випадків одного чищення зубів та полоскань ротової порожнини може бути замало.

Міф
Захворювання пародонту не впливають на загальний стан здоров’я
Насправді

Якщо вчасно не звернутися за допомогою спеціаліста, можна втратити зуб або навіть кілька зубів. Також наявність тривалого запального процесу у ротовій порожнині спричиняє додаткове навантаження на імунітет, негативно впливає на стан серцево-судинної системи та може ускладнити обмінні процеси в організмі ― наприклад, метаболізму глюкози.

Міф
Пародонтологи завжди прописують складне лікування з хірургічним втручанням
Насправді

Перебіг та методи лікування стоматолог призначає лише після проведення ретельної діагностики, враховуючи ряд обставин. Сучасна стоматологія використовує як радикальні методи, що передбачають хірургічні втручання, так і протизапальну терапію чи лазерну чистку. Також за потреби може знадобитись шинування ― для обмеження рухливості зубів. Але визначити це має тільки досвідчений пародонтолог.

Етапи лікування захворювань пародонту

swipe

Мініенциклопедія: що треба знати про пародонтологію

 • Пародонтологія
 • Захворювання пародонту
 • Методи лікування пародонтологічних захворювань
 • Пародонтологічна чистка зубів
 • Кюретаж
 • Плазмоліфтинг
 • Профілактика пародонтологічних хвороб

Це розділ стоматології, який займається вивченням методів профілактики, діагностування та лікування захворювань твердих та м’яких тканин, що утримують зуб у щелепній лунці, тобто ― пародонту.

Структура пародонту:

 • ясна ― м’яка слизова тканина, що вкриває щелепи та охоплює зуби;
 • альвеолярна кістка ― частина щелепи, в якій знаходяться лунки під зубні одиниці;
 • цемент зуба ― кісткова тканина, яка покриває зубний корінь та його шийку і закріплює зуб на своєму місці;
 • періодонтальна зв’язка ― сполучна тканина, яка оточує зуб та сполучає його з внутрішньою поверхнею альвеолярної кістки.

Якщо виникають проблеми навіть з одним з вказаних елементів пародонту ― це негативно позначається на здоров’ї усієї ротової порожнини та може призвести до розхитування та втрати зуба у майбутньому.

До виникнення та розвитку патологій пародонту може призвести цілий комплекс причин системного характеру, які мають множинний негативний вплив на стан ротової порожнини. До прикладу ― це і травми, зловживання шкідливими звичками, слабкий імунітет, недотримання правил гігієни, нерівномірне жувальне навантаження і навіть спадковість.

До найпоширеніших захворювань пародонту відносять:

 • гінгівіт ― запальний процес, що виникає та розвивається у м’яких тканинах (яснах). Пацієнти помічають надмірну кровоточивість ясен, набряклість та больові відчуття під час жування;
 • пародонтоз ― запальне захворювання,що вражає навколозубні тканини,характеризується оголенням шийки зуба, підвищеною чутливістю до гарячої або холодної їжі та виникнення естетичних і функціональних проблем;
 • пародонтит ― хронічне, части безсимптомне, ураження слизових тканини ротової порожнини, що призводить до порушення живлення ясен. Внаслідок цього ясна опускаються, оголюючи зуб. Такий стан також може призвести до втрати зубів.

 

Для лікування патологій пародонту, стоматолог призначає комплекс маніпуляцій, які можна розділити на:

 • загальні ― лікування супутніх захворювань у ротовій порожнині пацієнта, загальнозміцнювальна та імуностимулююча терапія, розробка збалансованого харчування;
 • місцеві ― пародонтологічна чистка, протизапальна терапія, шинування рухливих зубів, хірургічні втручання, усунення причин, що травмують ясна тощо.

 

Професійна чистка зубів у пародонтолога ― один з етапів лікування захворювань пародонту. Це ― так званий скейлінг або глибока під’ясенева чистка, що виконується ручними інструментами. Процедура направлена на видалення зубного нальоту, що утворюється під яснами внаслідок різних причин (вікових змін, хронічних хвороб чи порушень метаболічних процесів в організмі).

Пародонтологічну чистку проводять під анестезією у щілині між зубною поверхнею та ясеневим краєм, глибиною до 2 мм. Призначають таку чистку для запобігання хірургічного видалення зуба.

Один з основних методів лікування захворювань пародонту. Ця стоматологічна процедура полягає в поліруванні коренів зубів, а також очищенні пародонтальних кишень від залишків їжі, зубних відкладень, каменів, що призводять до виникнення та розвитку джерел інфікування та запалення. Це ― ефективний спосіб попередити розвиток патологічних процесів, що можуть призвести до розхитування та втрати зуба.

Кюретаж може бути:

 •       закритим ― проводиться без порушення цілісності ясен та оптимально підходить для чистки неглибоких пародонтальних кишень на початкових стадіях пародонти ту;
 •       відкритим ― є повноцінним хірургічним втручанням та проводиться методом розсічення ясен для вичищення глибоких пародонтальних кишень (від 3 до 6 мм).

Процедура проводиться під анестезією, тому не варто боятися болю чи неприємних відчуттів. Опісля пародонтолог обов’язково надасть рекомендації щодо подальшого догляду за ротовою порожниною, щоб забезпечити швидке загоєння після проведення кюретажу.

Це ― новітній метод лікування проблем з яснами, який передбачає ін’єкції атоплазми самого пацієнта. Процедура передбачає стимуляцію регенераційних процесів у запалених тканинах ясен.

Аутоплазма ― це компонент венозної крові пацієнта з високим вмістом тромбоцитів. Процедура забору крові не складна, не страшна і не болюча,але проводять плазмоліфтинг тільки сертифіковані фахівці пацієнтам, що не мають розладів кровотворної системи.

Зменшити ризики утворення патологічних станів пародонту можна, дотримуючись таких правил:

 • ретельно стежити за гігієною ротової порожнини;
 • регулярно відвідувати стоматолога для профілактичних оглядів, чистки та лікування захворювань на початкових стадіях;
 • ведення здорового способу життя;
 • побудова правильних харчових звичок ― споживання корисної їжі, рівномірне жувальне навантаження;
 • підтримка імунітету.

Чому варто прийти до пародонтолога у UDC?

Пародонтологи у клініці Ukrainian Dentist Club запрошують усіх пацієнтів на  комплексний огляд та професійну чистку зубів, адже це ― запорука здоров’я та краси вашої усмішки!

Наші лікарі

Люди своєї справи, стоматологи, які вирішать будь-яку пародонтологічну проблему

Відгуки про лікування пародонту

Справжні історії людей, які розповідають свій досвід лікування у стоматологічній клініці Ukrainian Dentist Club

Загалом 248 відгуків з оцінкою 4,9/5 Залишити відгук

Ціни на лікування у пародонтолога

 • Назва послуги

  Ціна
 • Консультація, складання пародонтологічної карти та плану лікування Записатись
  1 100 грн
 • Чистка зубів у пародонтолога (1 раз в 3 місяці) Записатись
  1 500 грн
 • Комплексне пародонтологічне лікування 1-2 ступеню (6 міс) Записатись
  21 000 грн
 • Комплексне пародонтологічне лікування 2-3 ступеню (6 міс) Записатись
  25 000 грн
Лікування в розтрочку —
paw privat

В нашій клініці є можливість отримати розтрочку під 0% або від банку

Дізнатись деталі

Питання та відповіді

Від пацієнтів до лікарів-пародонтологів

Чому під час чищення зубів починають кровоточити ясна?

Визначити точну причину проблеми зможе лікар-пародонтолог під час огляду. Можливо, він діагностує гінгівіт чи пародонтит та призначить відповідне лікування.

Пародонтолог Якімов Дмитро Андрійович

Чи боляче проводити чистку у пародонтолога?

Професійна пародонтологічна чистка зубів проводиться під анестезією, тому пацієнт не буде відчувати жодного дискомфорту.

Пародонтолог Якімов Дмитро Андрійович

Які відчуття будуть після чистки зубів?

Після пародонтологічної чистки пацієнт може відчувати тимчасове, незначне збільшення чутливості зубів. Лікарі радять на цей період утриматися від їжі, що провокує подразнення, змінити жорстку зубну щітку на більш м’яку та використовувати ополіскувачі для підтримки гігієни ротової порожнини.

Пародонтолог Якімов Дмитро Андрійович

Як часто треба приходити до пародонтолога?

На прийом до пародонтолога слід записатися при перших ознаках проблем з яснами ― поява набряку чи кровоточивості, неприємних відчуттів під час жування тощо. Також раз на 6 місяців слід приходити на профілактичні огляди та записуватися на професійну чистку зубів.

Пародонтолог Якімов Дмитро Андрійович

Запишіться
прямо зараз на консультацію

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

  Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
  Doctor

  Або зателефонуйте нам самі:

  068 123 00 40 безкоштовно з мобільного
  close
  Записатись на прийом
  Наш менеджер звʼяжеться з Вами протягом 30хв

   Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних