pin

м. Київ, м. Палац Україна, Предславинська 39

Відкрити карту
Онлайн запис
Закрити close

Безметалеві коронки E-max

Коронки E-max ― це величезний крок уперед в розвитку естетичної стоматології, що поєднує класичний стоматологічний матеріал (кераміку) та сучасні технології виготовлення (пресоване лиття коронки). Клініка Ukrainian Dentist Club визнає беззаперечні переваги цього продукту та активно використовує його у своїй практиці. Щоб наші пацієнти змогли знов милуватися своїми ідеальними усмішками та радіти здоровим, відновленим зубам!

Безметалеві коронки E-max

Показання до встановлення коронки E-max

Такий метод протезування визнаний лікарями і пацієнтами, та проводиться при наступних проблемах:
 • Якщо змінився колір зубної емалі;
 • Якщо на емалі є видимі дефекти ― мікротріщини, сколи, плями;
 • Коронкова частина зуба потребує відновлення через розвиток карієсу.

Особливості коронок E-max

Дана коронка була створена у Німеччині компанією Ivoclar Vivadent. Від того моменту фахівцям та пацієнтам не треба було обирати між природним виглядом та практичністю коронки, адже E-max поєднує в собі обидві ці переваги.

Інноваційна технологія виготовлення

У результаті виготовляється коронка з щільною, непористою поверхнею, що відрізняється більшою гігієнічністю, не накопичує пігменти від продуктів харчування та перешкоджає утворенню зубного нальоту.

Задати питання
Використання класичного матеріал

Пресована кераміка ― абсолютно гіпоалергенний та біосумісний матеріал, що не викликає небажаних реакцій з боку організму. Натомість, така коронка характеризується міцністю та тривалим терміном служби.

Задати питання
Багаторічна репутація

Даний стоматологічний продукт пройшов перевірку часом та заслужив визнання серед широкого кола споживачів ― як пацієнтів, так і лікарів-стоматологів.

Задати питання
Запишіться на прийом до стоматолога

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

  Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

  Переваги встановлення безметалевих коронок E-max

  Природний вигляд

  Коронка має високу світлопропускну здатність, що робить її максимально схожою на натуральну зубну емаль.

  Мінімальні габарити

  Керамічні коронки не несуть значного навантаження ― вони легкі, оскільки не мають металевого каркасу, та тонкі. До того ж, мають анатомічну форму.

  Тривалий термін служби

  При належному догляді за ротовою порожниною термін служби такої коронки може сягнути 12-15 років без зміни зовнішнього вигляду.

  Універсальність та варіативність

  Коронку можна встановити як на бічні зуби, так і на фронтальні, щоб відновити здоров’я та функціональність ротової порожнини.

  Міфи та факти про встановлення коронок E-max

  Міф
  Пломба краще за коронку E-max.
  Насправді

  Встановлення якісної пломби дійсно обійдеться у меншу суму, ніж протезування та встановлення E-max. Але якщо порівняти терміни «служби» запломбованого зуба чи встановленої коронки ― очевидна вигода буде на боці саме коронок E-max. Високоякісний продукт німецького виробництва, встановлений досвідченим лікарем (наприклад, лікарями UDC), при відповідному догляді, збереже міцність та зовнішній вигляд протягом 15 років. За цей період ви встигнете оновити пломби кілька разів. До того ж, встановлення коронки допомагає рівномірно розподілити навантаження на зуб при жуванні та зменшити ризик розколювання коронкової частини зуба.

  Міф
  Зуби під коронками псуються, а з рота починає неприємно пахнути.
  Насправді

  Розвиток такого неприємного симптому, як запах з ротової порожнини, можливий лише в тому випадку, якщо при встановленні було допущено неповне крайове прилягання коронки. У цю щілину можуть потрапляти часточки їжі, які і стають джерелом неприємного запаху. Але на сучасному етапі розвитку стоматології такий варіант повністю виключений. Що стосується псування зуба під коронкою, такий варіант також можливий при недостатній кваліфікації лікаря, що призначив некоректний план лікування та протезування. Якщо коронка правильно встановлена на проліковану зубну одиницю, то під таким «захисним ковпаком» зуб зберігає свій початковий стан.

  Міф
  Поки буде встановлена коронка, зуб доведеться спиляти «під пеньок» та ходити у такому вигляді.
  Насправді

  Встановлення безметалевих коронок E-max потребує мінімального препарування зуба. За допомогою сучасного, високоточного обладнання та дентального мікроскопа, з поверхні зуба знімають до 0,9 мм поверхневого шару. Також лікарі обов’язково запропонують тимчасове протезування, щоб виключити найменший дискомфорт пацієнта на період виготовлення та встановлення коронок.

  Міф
  Перед встановленням коронки треба обов’язково видалити зубний нерв, а це ― боляче!
  Насправді

  По-перше, сучасні стоматологи намагаються зберегти зуб максимально «живим» і не депульпують його без зайвої потреби. Перед встановленням коронки проводиться ретельне обстеження і терапевтичне лікування за потреби. По-друге, усі стоматологічні маніпуляції проводять під знеболювальним, щоб виключити болісні відчуття пацієнта під час процедур.

  Міф
  Встановити коронку E-max повторно ― неможливо!
  Насправді

  Все залежить від того, як була проведена перша процедура ― наскільки правильною була підготовка зуба та встановлення коронки. Якщо все зроблено вірно, то можна проводити повторне лікування та встановлення коронки E-max.

  Запишіться на прийом до стоматолога

  Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

   Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

   Етапи встановлення коронок E-max

   swipe

   Мініенциклопедія

   • Матеріали
   • Технологія виготовлення
   • Протипоказання
   • Догляд

   З чого виготовляють коронки E-max

   Система E-max ― це склокерамічний каркас, що не містить метал, вкритий шаром пресованої кераміки. Коронка на 70% складається з дисиліката літія та характеризується чудовими світлопрокускними властивостями та варіативною палітрою відтінків, наближених до натуральних кольорів зубної емалі. До того ж, функціональні характеристики цього матеріалу дозволяють виготовити коронку анатомічної форми, повторюючи обриси «рідного» зуба. Та зробити коронку міцною та стійкою до механічних ушкоджень та впливу харчових барвників.

    

    

   Як виготовляють сучасні коронки E-max

   Коронки E-max виготовляють виключно комп’ютерним методом, на спеціальному обладнанні, що виключає можливість допущення неточностей чи помилок в роботі. Для прес-кераміки застосовуються технології автоматизованого проектування (CAD) та комп’ютерного фрезерування (CAM). В результаті лікар отримує коронки точної анатомічної форми, що повністю відтворює потрібну зубну одиницю. Це вирішує не тільки проблему естетики. А й гарантує відновлення функціональності усього зубного ряду.

   Протипоказання до встановлення коронок

   При наявних протипоказаннях до встановлення коронок слід, все ж, порадитися з лікарем-стоматологом. Можливо, певні проблеми можна вирішити, щоб протезування зубів за допомогою системи E-max стало можливим.

   Отож, запишіться на консультацію до лікаря:

   • при проявах бруксизму;
   • при розвитку флюорозу;
   • за некоректної гігієни ротової порожнини;
   • в разі розвитку запальних процесів у ротовій порожнині (наприклад, при пародонтозі).

   Особливості догляду за безметалевою коронкою

   Після встановлення коронки лікар докладно розкаже вам про догляд за ротовою порожниною, який допоможе подовжити термін експлуатації коронок E-max. Загальні рекомендації такі:

   • необхідно чистити зуби 2р. на день, щіткою середньої жорсткості;
   • використовувати зубні ополіскувачі, рекомендовані стоматологом, після кожного прийому їжі;
   • для очищення місць прилягання коронки слід використовувати зубну нитку;
   • регулярно приходити на профогляд до стоматолога ( кожні 6-8 міс.).

   Переваги встановлення коронок E-max в клініці UDC

   Наші лікарі

   Досвідчені професіонали, які докладуть максимум зусиль для вирішення будь-яких стоматологічних проблем усіх наших пацієнтів!

   Запишіться на прийом до стоматолога

   Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

    Відгуки про послугу встановлення коронок Е-max:

    Справжні історії людей, які розповідають свій досвід лікування у стоматологічній клініці Ukrainian Dentist Club

    Загалом 248 відгуків з оцінкою 4,9/5 Залишити відгук

    Питання та відповіді

    Від пацієнтів, яких цікавить встановлення безметалевих коронок Е-max

    Коронки Е-max ставлять на жувальні зуби чи ні?

    Ще кілька років тому такі коронки рекомендовано було ставити на зуби в зоні усмішки. Але рівень розвитку технологій виготовлення безметалевої системи E-max на сьогоднішній день дозволяє встановлювати ці коронки і на жувальні зуби також. Це свідчить про високу надійність та витривалість таких конструкцій.

    doctor

    Ортопед Сіліваненко Олександр Григорович

    У мене ― алергія на метал, чи підійде мені коронка E-max?

    У складі продукту E-max немає металів, лише склокераміка. Такий склад гарантує повну гіпоалергенність коронок для будь-якого пацієнта.

    doctor

    Ортопед Сіліваненко Олександр Григорович

    Якщо під коронкою почав боліти зуб, щось можна зробити?

    В разі виникнення будь-якого дискомфорту слід якомога швидше звернутися до лікаря-стоматолога. Він зможе діагностувати причину болю та призначити ефективне лікування.

    doctor

    Ортопед Сіліваненко Олександр Григорович

    Я боюся, що ставити коронку ― це дуже складно, довго і боляче.

    Не варто відкладати візит до стоматології, навіть якщо ви боїтеся болю. У сучасній практиці всі процедури проводять тільки під місцевою анестезією ― ви нічого не будете відчувати. А протікання процедури встановлення коронок залежить від кожної конкретної ситуації, але в будь-якому разі це не розтягується на великі проміжки часу.

    doctor

    Ортопед Сіліваненко Олександр Григорович

    Запишіться
    прямо зараз на консультацію

    Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

     Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
     Doctor

     Або зателефонуйте нам самі:

     068 123 00 40 безкоштовно з мобільного

     Керамічні коронки E-max в стоматології Ukrainian Dentist Club

     У пошуку ідеального рішення для відновлення зубів все більше пацієнтів звертаються до сучасних технологій стоматології. Одним з найпопулярніших варіантів стали безметалеві керамічні коронки E-max. Установка таких накладок — одна із найпопулярніших опцій естетичної медицини.

     Керамічні накладки цінуються за те, що поєднують натуральний вигляд і мають високу міцність. Ukrainian Dentist Club пропоную цю послугу клієнтам для відновлення здоров’я ротової порожнини та привабливості їх зубів.

     Застосування кераміки E-max

     Керамічні коронки E-max виготовляються із прозорої монолітної кераміки, яка максимально наближена до природного кольору та вигляду зуба. Тому накладки мають максимального естетичного ефекту, що особливо важливо для фронтальних зубів. Крім того, коронки керамічні відрізняються високою міцністю і тривалим терміном служби, що робить їх ідеальним вибором для будь-якого пацієнта.

     Кераміка E-max проявляє вражаючу міцність на вигин та стиснення, досягаючи значення до 400 МПа. Ця характеристика дозволяє створювати вініри та коронки керамічні товщиною від 0,2 мм, що забезпечує можливість збереження більшої кількості власної тканини під час підготовки до встановлення.

     E-max є однією з найбільш перевірених керамік, із зафіксованим світовим обсягом більше як 300 мільйонів реставрацій. Цей матеріал успішно використовується для виготовлення коронок, керамічних вкладок та коронок на імплантах у всьому світі.

     Вартість послуг встановлення E-max

     Ukrainian Dentist Club пропонує встановлення безметалевих керамічних коронок E-max за доступними цінами. Вартість послуги встановлення керамічної коронки залежить від ряду факторів, включаючи кількість і складність відновлюваних зубів, індивідуальні потреби пацієнта та інші додаткові послуги, які можуть знадобитись. Однак, наші ціни завжди конкурентні, а якість послуг висока, що робить Ukrainian Dentist Club відмінним вибором для вашої усмішки.

     Записатись до лікаря стоматолога біля метро Палац Україна

     Щоб отримати консультацію щодо процедури або запланувати прийом до лікаря стоматолога в стоматології Ukrainian Dentist Club, ви можете записатись за телефоном або через наш сайт. Наші професійні лікарі стоматологи з радістю нададуть відповідь на запитання. Відпрацьовані протоколи процедури, найкращі розхідні матеріали допоможуть кожному охочому відновити естетики як зони усмішки, так і всього зубного ряду. Ми знаходимося зручно біля метро Палац Україна, що робить нашу стоматологічну клініку доступною для мешканців Києва та його околиць.

     Звертайтесь до Ukrainian Dentist Club і отримайте найкращі коронки керамічні для вашого здоров’я та краси вашої усмішки!

     Читати повністю
     close
     Записатись на прийом
     Наш менеджер звʼяжеться з Вами протягом 30хв

      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних