pin

м. Київ, м. Палац Україна, Предславинська 39

Відкрити карту
Онлайн запис
Закрити close

Все на 6 імплантах (All on 6)

Методика Все-на-6 – сучасна альтернатива громіздкого та незручного протезування знімними конструкціями та вдосконалення технології All-on-4. Процедура включає вживлення до кісткової тканини щелепи шести імплантів, на яких потім фіксується постійний незнімний протез (міст).

Все на 6 імплантах (All on 6)

Показання до протезування All-on-6

Запальні процеси тканин ясен, карієс, захворювання коренів та інші стоматологічні патології призводять до втрати зубів. Відновлення посмішки за технологією All-on-6 показано пацієнтам у таких клінічних випадках:
 • Повна адентія
 • Середній або легкий дефіцит кісткової тканини
 • Сильна рухливість зубів, коли їхнє збереження неможливе
 • Протипоказання чи небажання до використання знімного протеза
 • Атрофія альвеолярного відростка (технологія All-on-6 для верхньої щелепи)

Кому рекомендована імплантація зубів All-on-6

Імплантація All-on-6 використовує додаткові імплантати, що сприяє надійнішій фіксації протеза, якщо порівнювати з технологією All-on-4. Також спостерігається рівномірніший розподіл навантаження на штучні корені, відповідно, менший ризик відторгнення.

Відновлення естетики посмішки

Методика дає змогу використовувати тимчасовий протез. Це акрилова конструкція умовно-знімного типу, що добре імітує натуральні зуби та ясна, тому відновлення естетики спостерігається вже на ранніх етапах лікування.

Задати питання
Повноцінне функціонування зубів

Перше приймання їжі дозволяється вже за кілька годин після операції. За поступового нарощування навантаження жувальна функція повністю відновлюється за 2-3 тижні.

Задати питання
Мінімальна травматичність і ризик відторгнення

Хірургічний етап проводиться за перевіреним протоколом без інтенсивних кровотеч, болю та інших негативних явищ. Стоматолог максимально точно інтегрує штучні корені в кістку щелепи відповідно до її товщини й особливостей структури.

Задати питання

Відео щелепа на 6 імплантах

Запишіться на прийом до стоматолога

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

  Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

  Переваги технології All-on-6

  Швидкий результат

  Тимчасовий протез встановлюється в перші кілька днів. Постійний заміняє його після повного приживання імплантів. Зазвичай системи мають довічний термін служби.

  Високий психологічний комфорт

  Плюс імплантації – надійна фіксація конструкції, тому пацієнти не відчувають страху втратити протез під час приймання їжі, жвавої розмови чи сміху.

  Швидке та якісне протезування!

  Переваги перед повним знімним протезом

  Встановлення імплантів розв’язує проблеми рухливості системи в ротовій порожнині, обмежень щодо твердої їжі, необхідності щоденно знімати та чистити протез.

  Ефект «омолодження»

  Постійний протез відновлює природну форму нижньої третини обличчя, розгладжує глибокі зморшки біля рота, усуває гіпертонус м’язів і підтягує овал.

  Міфи про імплантацію All-on-6

  Міф
  Лікарі не називають вартість імплантації до останнього
  Насправді

  Ціна лікування обов’язково проговорюється з пацієнтом на початку етапу формування терапевтичного плану. Після огляду й апаратних діагностичних процедур стоматолог аналізує клінічний випадок і називає точну вартість лікування.

  Міф
  Імпланти потребують заміни вже за кілька років
  Насправді

  Технологія Все-на-6 передбачає встановлення шести якісних імплантів, що прослужать десятки років, якщо доглядати за ротовою порожниною та регулярно відвідувати стоматолога. Титанова конструкція біоінертна, не піддається окисленню та корозії, не провокує алергічних реакцій, не зношується та не ламається за нормального навантаження. Коронки ж, що встановлюються на імпланти, можуть потребувати заміни залежно від матеріалу виготовлення (кераміка, цирконій, композити), їхньої якості та сумлінності догляду. Із часом на них з’являються тріщини, сколи, сліди зношування, пігментовані ділянки. Керамічні та цирконієві коронки слугують приблизно 20 років за дбайливого ставлення з виконанням рекомендацій стоматолога.

  Міф
  Не треба поспішати робити імплантацію
  Насправді

  Втрата зубів впливає не тільки на естетику посмішки та якість життя. За браком постійного рівномірного жувального навантаження починається резорбція кісткової тканини (втрата її об’єму та щільності). Уже за кілька місяців товщина кістки може зменшитися настільки, що для імплантації знадобиться підготовча операція з нарощування кісткового масиву щелепи. За допомогою технології Все-на-6 вдається швидко відновити жувальну функцію, красу посмішки й овал обличчя, тому точно не варто відкладати процедуру й ускладнювати лікування в подальшому.

  Міф
  Стоматолог виконує вживлення імплантів «як небудь»
  Насправді

  Кожен етап операції грунтується на результатах КТ-діагностики. Стоматолог уважно вивчає будову кісткової тканини та навколишніх анатомічних структур. Потім створюється віртуальна модель імплантації з визначенням типу, положення та розмірів імплантів. Це допомагає уникнути випадків неправильної глибини вживлення титанового штифта, його рухливості, пошкодження ближніх кровоносних судин чи нервових закінчень. Завдяки цьому процедура безпечна та має мінімальні ризики ускладнень і негативних наслідків.

  Міф
  Краще робити імплантацію за кордоном
  Насправді

  Сучасна стоматологія в Україні пропонує новітні технології відновлення зубів навіть у випадках повної адентії. Українські стоматологи використовують краще обладнання та імпланти перевірених швейцарських, німецьких та інших виробників, щоби процедура All-on-6 давала максимальний результат. Головне, вибрати надійну клініку та лікаря з високою кваліфікацією, а потім не забувати про контрольні візити.

  Запишіться на прийом до стоматолога

  Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

   Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

   Етапи протезування за технологією All-on-6

   Протезування Все-на-6 виконується за схожою методикою до класичної імплантації.

   swipe

   Мініенциклопедія

   • Способи протезування
   • Ризики імплантації
   • Можливі ускладнення
   • Формування ціни
   • Різновиди імплантів
   • Протипоказання
   • Відмінності All-on-6 та All-on-4
   • Недоліки All-on-6
   • Догляд

   Способи протезування за технологією All-on-6

   Особливість технології Все-на-6 – розташування додаткових опор для протеза в зоні молярів. Вони рівномірніше розподіляють навантаження, відповідно, подовжують термін служби конструкції. Додаткове посилення та стабілізація можливі в разі встановлення металевого каркаса.

   Способи протезування All-on-6:

   • За хірургічним шаблоном. Шаблон – конструкція для точного та правильного вживлення штучного кореня без ризиків для навколишніх анатомічних утворень. Це найбезпечніший спосіб, але комп’ютерне моделювання та виготовлення шаблону підвищують ціну операції.
   • Одномоментне встановлення імплантів. Перевага методу – проведення двох хірургічних процедур за раз, коли рідні зуби потребують видалення. Імплантат відразу поміщається в лунку вирваного зуба.

   У класичному варіанті втручання хірург спочатку створює доступ до кістки щелепи через надріз ясен. Потім відшарований ясеневий клапоть ушивається, а за потреби накладається формувач ясен.

   Ризики імплантації за технологією All-on-6

   Встановлення зубних імплантів, як і будь-яке хірургічне втручання, тягне за собою низку ризиків. Серед можливих негативних наслідків стоматологи називають пошкодження нижньощелепного нерва, руйнування кісткової тканини, нестабільне встановлення імплантів. Але ризики суттєво зменшуються, якщо вибрати перевірену клініку, де всі маніпуляції проводить стоматолог із великим досвідом.

   Ускладнення при імплантації All-on-6

   Нормальна реакція організму пацієнта на встановлення шести імплантів – набряк, невелика кровотеча, підвищена температура (до 38 градусів), біль. Для знеболення лікар призначає відповідні препарати, а інші прояви зникають самостійно за кілька днів.

   Про серйозні ускладнення, що потребують звернення до лікаря свідчить інтенсивна кровотеча, посилення болю, запальний процес, температура вище 38 градусів, що тримається довше двох діб, рухливість імпланту в кістці, поява неприємного запаху з рота.

   Запобігти більшості негативних наслідків можна, сумлінно виконуючи настанови лікаря та приймаючи прописані препарати.

   Що впливає на вартість імплантації All-on-6

   Ціна встановлення системи залежить від різновиду імплантатів, типу каркаса (звичайний, посилений), матеріалу постійного протеза, об’єму підготовчих заходів (наприклад, потрібно видаляти хворі зуби), використання хірургічного шаблону. Точну вартість лікар називає після консультації та проведення діагностичних процедур.

   Різновиди імплантів для протезування за технологією Все-на-6

   Розрізняють імпланти преміального класу, наприклад, швейцарські Nobel і Straumann, а також більш доступні аналоги, зокрема, MegaGen і OSSTEM від виробників із Південної Кореї.

   Протези, що кріпляться до абатмента штифта, відрізняються за матеріалом. Тимчасові варіанти виготовляються з акрилу. Вони естетичні та служать кілька років. Для постійних вибирають діоксид цирконію, кераміку чи металокераміку. Кращий, хоч і дорожчий різновид – цирконієві протези. Вони міцні, природно виглядають, не провокують алергічну реакцію на метал та ефект гальванізації. Керамічні та металокерамічні – дешевші, надійні та міцні. Ефект природності під час виготовлення досягається завдяки тому, що матеріал не просвічується зсередини після обробки.

   Протипоказання до протезування All-on-6

   Процедура не проводиться за наявності таких протипоказань:

   • Високий рівень атрофії кісткової тканини після втрати зубів
   • Захворювання органів кровотворення та крові
   • Онкологічні захворювання (не в стадії ремісії)
   • Гострі серцево-судинні та нервові патології
   • Декомпенсовані аутоімунні хвороби
   • Період вагітності

   Чим відрізняються технологія All-on-6 і All-on-4

   Протезування All-on-6 та All-on-4 проводиться за аналогічним методом. Головна відмінність – кількість імплантів, що вживляється в кістку щелепи: шість та чотири відповідно. Процедура All-on-6 дорожча, але ціна виправдана більшою надійністю конструкції. Крім того, вона не протипоказана в разі легкої та середньої атрофії кісткової тканини (немає потреби в нарощуванні).

   Недоліки протезування на шести імплантах

   Серед недоліків стоматологи називають лише ризики, що бувають за будь-якого хірургічного втручання, а також високу вартість цього методу відновлення зубів. Імплантація All-on-6 коштуватиме набагато дорожче, ніж знімне протезування, однак забезпечить високий рівень естетики та максимальний комфорт.

   Як доглядати за протезом та імплантами

   Зубні конструкції на шести імплантах не потребують спеціального догляду. Достатньо звичної щоденної гігієни: чищення двічі на день, використання ополіскувача та зубної нитки. Важливо пам’ятати і про необхідність професійної чистки в стоматолога кожні 6 місяців.

   Чому потрібно робити імплантацію All-on-6 у нас

   Імплантація зубів – популярна послуга в клініці UDC завдяки високій кваліфікації наших стоматологів, новітньому обладнанню та використанню імплантів перевірених марок. Ми встановлюємо чесну вартість лікування без великих націнок.

   Наші лікарі

   Протезування All-on-6 виконують спеціалісти з багаторічним досвідом, що знають як повернути пацієнтам гарну посмішку навіть у найскладніших ситуаціях.

   Запишіться на прийом до стоматолога

   Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

    Відгуки про протезування All-on-6

    Справжні історії людей, які розповідають свій досвід лікування у стоматологічній клініці Ukrainian Dentist Club

    Загалом 248 відгуків з оцінкою 4,9/5 Залишити відгук

    Ціни на All on 6

    • Назва послуги

     Ціна
    • АКЦІЯ!!! OSSTEM Встановлення імплантату Записатись
     8 500 грн
    • АКЦІЯ!!! MegaGen AnyOne Встановлення імплантату Записатись
     10 700 грн
    Вартість додаткових послуг, що оплачується окремо:
    PMMA протез
    22 000 грн
    Титанова балка + PMMA протез
    80 000 грн
    Титанова балка з цирконієвим протезом
    130 000 грн
    Записатися на консультацію
    Лікування через оплату частинами - від провідних банків України
    paw privat otb oshad

    В нашій клініці є можливість отримати розстрочку під 0% або від банку

    Дізнатись деталі

    Часті питання про імплантацію All-on-6

    Питання, які найчастіше ставлять нашим професійним стоматологам.

    Коли після протезування можна починати їсти тверду їжу?

    Протягом перших кілька днів можна куштувати лише м’яку та однорідну їжу. На протязі кількох наступних місяців треба уникати твердої їжі. Через два — чотири місяці вже можна їсти все, але у будь-якому випадку слід уникати занадто твердих продуктів.

    doctor

    Ортопед Сіліваненко Олександр Григорович

    Скільки триває період реабілітації?

    Дискомфортні відчуття, набряк і біль після імплантації спостерігаються перших 3-4 дні. З первинним загоєнням операційної зони стан пацієнта швидко покращується. Період адаптації до тимчасового протезу зазвичай займає до двох тижнів. Після цього штучні зуби починають відчуватися природними, повноцінно відновлюється функція жування, нічого не заважає мовленню.

    doctor

    хірург-імплантолог Янков Євгеній Ігорович

    Коли можна їсти після імплантації та встановлення тимчасового протеза?

    Перше приймання їжі дозволяється вже через кілька годин після процедури. Головне, дотримуватися обмеження щодо твердих продуктів і збільшувати навантаження на штучні зуби поступово, звикаючи до їхньої жувальної функції.

    doctor

    хірург-імплантолог Янков Євгеній Ігорович

    Як довго болітиме після процедури «все на шести імплантах»?

    У перші 2-3 дні можливі сильні больові відчуття, тому не рекомендується пропускати час приймання знеболювальних за рецептом лікаря. Інтенсивність болю поступово зменшуватиметься з його повним зникненням приблизно за тиждень.

    doctor

    хірург-імплантолог Янков Євгеній Ігорович

    Запишіться
    прямо зараз на консультацію

    Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

     Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
     Doctor

     Або зателефонуйте нам самі:

     068 123 00 40 безкоштовно з мобільного
     close
     Записатись на прийом
     Наш менеджер звʼяжеться з Вами протягом 30хв

      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних