pin

м. Київ, м. Палац Україна, Предславинська 39

Відкрити карту
Онлайн запис
Закрити close

Елайнери для вирівнювання зубів

Елайнери ― це ефективний, дуже популярний та естетичний метод вирівнювання неправильного прикусу непомітно для оточуючих. Якщо ви не готові носити брекети, записуйтесь на прийом до нашої клініки, оскільки в Ukrainian Dentist Club вам запропонують чудову альтернативу такому ортодонтичному лікуванню. Саме встановлення елайнерів дозволяє поступово і доволі швидко виправити положення зубів верхньої і нижньої щелепи. Також цей метод має низку переконливих переваг. Тому не втрачайте дорогоцінного часу на вагання та роздуми ― приходьте до нас на консультацію!

Елайнери для вирівнювання зубів

Показання до встановлення елайнерів

Ці ортодонтичні конструкції виготовляються індивідуально, під кожного пацієнта. Показаннями до встановлення елайнерів є:
 • Патології прикусу ― відкритий, перехресний, мезіальний чи глибокий;
 • Нахил зубів;
 • Скупченість зубів;
 • Нерівності зубного ряду;
 • Наявність проміжків між зубами.

В яких випадках краще обрати саме елайнери

Капи для вирівнювання зубів дозволяють вирівнювати зубні ряди без щонайменшого дискомфорту для пацієнта. Такий метод лікування часто обирають публічні люди, щоб оточуючі не помітили цього.

Пацієнтам, що не можуть носити брекети

Наприклад, соромляться їх вигляду у зоні усмішки, або не готові ретельно стежити за гігієною ротової порожнини.

Задати питання
Пацієнтам, що вже зняли брекети

Лікар-ортодонт навіть після носіння брекетів може рекомендувати капи на зуби як підтримуючий засіб для закріплення результату.

Задати питання
Пацієнтам різного віку з різними аномаліями прикусу

Елайнери встановлюють і дітям, і дорослим у будь-якому віці з нескладними дефектами зубного ряду. Можуть позитивно впливати на положення зубів мудрості.

Задати питання

Відео про елайнери

Запишіться на прийом до стоматолога

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

  Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

  Переваги встановлення елайнерів

  Естетичність

  Ці конструкції непомітні для оточуючих, вони не впливають на дикцію чи овал обличчя.

  Результативність

  Носіння ортодонтичних кап дозволяє дуже швидко помітити зміни на краще, виправити положення навіть задніх корінних зубів та молярів.

  Непомітне лікування та стовідсотковий результат!

  Термін лікування

  Тривалість ортодонтичного лікування залежить від складності патології. Але, зазвичай носити капи для зубів потрібно від 1 до 2 років.

  Практичність

  Процес встановлення кап не складний, пацієнти самостійно знімають елайнери перед прийомом їжі та для догляду.

  Міфи та факти про елайнери

  Взагалі-то, стоматологи радять не вишукувати міфи та вигадки щодо елайнерів для зубів або інших стоматологічних процедур чи методів лікування у інтернеті. Якщо у вас виникають питання чи сумніви ― краще прийти до лікаря-стоматолога та проконсультуватися у нього.

  Міф
  Елайнери підходять лише для виправлення нескладних патологій прикусу.
  Насправді

  Ефективність встановлення елайнерів на зуби у кожному окремому випадку визначається спеціалістом. Сучасні ортодонтичні капи, за умови правильно призначеного лікування, не менш ефективні, аніж брекети. Інколи саме носіння елайнерів допомагає вплинути на деякі зуби, до яких важко дістатись.

  Міф
  Елайнери дуже видно на зубах, їх незручно носити, вони можуть натирати ясна.
  Насправді

  Для виготовлення кап використовується спеціальний, щільний, повністю прозорий матеріал, тому на зубах вони не будуть «кидатися в очі». Особливість таких конструкцій ― щільне прилягання до зубів пацієнта та точне відтворення форми кожного зуба. До того ж, елайнери обрізані по шийках зубів та фізично не можуть натирати ясна, бо не доходять до них.

  Міф
  Носіння таких кап сильно шкодить зубній емалі.
  Насправді

  Це чергова вигадка, яка не має під собою реального підґрунтя. Елайнери не кріпляться на зуби, оскільки це ― знімна конструкція. Не забувайте знімати її перед прийомом їжі та для чищення зубів. Решта часу (близько 22 годин на добу), капи повинні знаходитись на зубах. Якщо дотримуватись правил гігієни та рекомендацій ортодонта, носіння елайнерів жодним чином не вплине на стан зубної емалі.

  Міф
  Елайнери ― це і дорого, і боляче!
  Насправді

  Носіння елайнерів не викликає болісних відчуттів чи дискомфорту. Ці конструкції максимально тонкі та щільно облягають зуби, тому майже не відчуваються у роті. Пацієнти стверджують, що звикають до носіння цих кап буквально за 2-3 дні! Що ж стосується ціни на елайнери ― її можна порівняти з вартістю лінгвальних брекетів. Але врахуйте, що на кінцеву вартість кап впливає багато факторів. А загальна вартість ортодонтичного лікування складається також з усіх допоміжних чи підготовчих стоматологічних маніпуляцій.

  Міф
  Після зняття елайнерів зуби повертаються у своє попереднє, неправильне, положення!
  Насправді

  Досвідчений ортодонт ретельно прогнозує подальше переміщення зубних одиниць під час носіння елайнерів. Для цього розроблені спеціальні точні комп’ютерні програми. Тому, якщо притримуватись усіх рекомендацій свого стоматолога ― невдалий результат ортодонтичного лікування виключений на 100%!

  Запишіться на прийом до стоматолога

  Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

   Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

   Етапи встановлення елайнерів

   swipe

   Мініенциклопедія

   • Опис
   • Принцип роботи
   • Види елайнерів
   • Порівняння з брекетами
   • Рекомендації по догляду

   Що таке елайнери?

   Це ― знімні ортодонтичні конструкції для коригування положення зубів та виправлення дефектів прикусу. Виготовляються капи для корекції прикусу у лабораторних умовах з новітнього матеріалу ― щільного та прозорого медичного композиту (силікону Silasto).

   По суті, елайнери ― це своєрідний чохол на зубний ряд, який повторює форму зубів, але «змушує» їх поступово прийняти анатомічно правильне положення. Тобто, змінити кут нахилу чи здвинутись у потрібний бік.

   Як “працюють” елайнери?

   У процесі ортодонтичного лікування спеціаліст прогнозує перебіг переміщення зубів і зміну прикусу та розробляє багато комплектів елайнерів (кап). Пацієнт одягає ортодонтичну конструкцію (капу), що чинить м’який тиск на зуби. Через певний проміжок часу треба знову прийти до стоматології, щоб лікар зафіксував зміни прикусу та видав новий комплект елайнерів (кап) під оновлене положення зубів і частково змінений прикус. Новий елайнер (капа) знову тисне на зубний ряд, зуби продовжують поступово «ставати на свої місця», коригується прикус. Так відбувається доти, поки дефект прикусу не буде повністю виправлено.

   Які бувають ортодонтичні капи?

   Розрізняють 2 види ортодонтичних кап:

   • виготовлені індивідуально ― виготовляються після отримання відбитка під кожного пацієнта. На період лікування потрібно багато комплектів кап ― кожний наступний комплект кап трохи відрізняється від попереднього, враховуючи «маршрут» вирівнювання зубів і зміну прикусу;
   • термопластичні ― виготовлені з еластичного матеріалу. Перед одяганням на зуби їх потрібно нагріти, тоді при охолодженні капи щільно облягають зуби і створюють тиск на них у заданих точках.

   Що краще ― елайнери чи брекети?

   Одразу звертаємо вашу увагу на той факт, що елайнери (капи) та брекети ― це різні конструкції, які використовуються для виправлення різних проблем прикусу. Сказати однозначно, що елайнери (капи) кращі за брекети чи навпаки ― неможливо.

   Декому з пацієнтів здається, що прозорі капи на зубах виглядають естетичніше, аніж металеві чи сапфірові брекети. Але при цьому ціна елайнерів (кап) для виправлення прикусу буде вищою, ніж вартість класичної брекет-системи.

   Хтось з пацієнтів стверджує, що звик до носіння елайнерів буквально за кілька днів. Дуже швидко відбувається процес звикання до необхідності власноруч знімати капи перед прийомом їжі чи чищенням зубів. Натомість, брекети треба носити на зубах постійно. А якщо з ними щось трапляється ― треба негайно звертатись до свого лікаря.

   Що стосується призначення елайнерів та брекетів, то для виправлення складних аномалій прикусу частіше використовуються саме брекети, а не капи. Але «дібратись» до деяких зубів (мудрості чи жувальних) з метою корекції прикусу можна лише за допомогою елайнерів.

   Рішення про встановлення елайнерів чи брекетів можна прийняти тільки на прийомі у лікаря після детального аналізу ситуації.

   Як правильно доглядати за елайнерами

   Після встановлення кап для корекції прикусу лікарі докладно розказують, як за ними правильно доглядати. Загальні рекомендації щодо догляду за елайнерами наступні:

   • капи обов’язково знімаються перед прийомом їжі та чищенням зубів;
   • зберігати елайнери (капи) треба у спеціальному контейнері з вентиляційними отворами;
   • за необхідності, елайнери ретельно промивають теплою, стічною водою;
   • для очищення ортодонтичних кап слід використовувати окрему спеціальну щітку;
   • зуби при носінні кап чистять мінімум двічі на день, після прийому їжі слід почистити або хоча б прополоскати зуби.

   Що стосується зубної пасти чи ополіскувачів ротової порожнини ― краще заручитися порадою стоматолога.

   Чому краще встановлювати елайнери саме у нас?

   Ukrainian Dentist Club ― це комфортний простір для відновлення здоров’я та краси вашої усмішки!

   Лікарі

   Наші фахівці, що спеціалізуються на ортодонтичному лікуванні та встановленні елайнерів.

   Запишіться на прийом до стоматолога

   Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

    Відгуки про капи для вирівнювання зубів

    Реальні історії людей, що захотіли поділитися своїм досвідом ортодонтичного лікування у Ukrainian Dentist Club.

    Загалом 248 відгуків з оцінкою 4,9/5 Залишити відгук

    Ціна на елайнери для зубів

    • Назва послуги

     Ціна
    • Курс лікування елайнерами CRISTAL LINE (Німеччина) Записатись
     180 000 грн
    • Акція!!! Курс лікування елайнерами CRISTAL LINE (Німеччина) Записатись
     120 000 грн
    Вартість додаткових послуг, що оплачується окремо:
    Консультація ортодонта
    Безкоштовно
    Записатися на консультацію
    Лікування через оплату частинами - від провідних банків України
    paw privat otb oshad

    В нашій клініці є можливість отримати розстрочку під 0% або від банку

    Дізнатись деталі

    Питання та відповіді

    Від пацієнтів, яких цікавить послуга встановлення елайнерів на зуби

    А елайнери не спадають з зубів під час говоріння чи сміху?

    Перед виготовленням елайнерів лікар отримує чіткі та точні відбитки зубів пацієнта, щоб виготовити максимально щільні ортоконструкції. Такі елайнери не спадатимуть під час носіння, не натиратимуть та не будуть створювати своєму власнику іншого дискомфорту.

    doctor

    Ортодонт Каліущенко Дарія Сергіївна

    Скільки коштують елайнери?

    Вартість елайнерів варіюється в залежності від виробника. А ціна усього ортодонтичного лікування залежатиме від того, скільки пар елайнерів потрібно виготовити для пацієнта на період відновлення правильного положення зубів. Також враховуйте, що інколи можуть знадобитися додаткові послуги чи процедури, що також вплине на кінцеву суму до сплати.

    doctor

    Ортодонт Каліущенко Дарія Сергіївна

    Скільки часу треба носити елайнери?

    Тривалість лікування визначає сам лікар, воно залежать від складності дефекту, який потрібно виправити. Зазвичай, елайнери для зубів носять від 6 місяців до 2 років. При цьому терміни носіння кап – не менше 20-22 годин на добу. Знімати їх потрібно тільки для чищення та прийому їжі.

    doctor

    Ортодонт Каліущенко Дарія Сергіївна

    Як зрозуміти, чи підійдуть мені елайнери?

    Якщо мова йде про визначення методу лікування, то «прописати» носіння кап може тільки ортодонт після обстеження та діагностування. Якщо ж ви запитуєте про саму модель чи конструкцію елайнерів, то вони виготовляються індивідуально, по відбитку зубів пацієнта і просто не можуть не підійти йому.

    doctor

    Ортодонт Каліущенко Дарія Сергіївна

    Чи допомагають капи для вирівнювання зубів?

    Так, капи підходять для вирівнювання зубів і корекції прикусу. Окрім корекції прикусу і вирівнювання зубів носіння кап дозволяє вирішити інші ортодонтичні проблеми, наприклад, позбутися патологічно збільшених міжзубних проміжків.

    Чи можна вирівняти зуби елайнерами?

    За допомогою кап можна вирівняти зуби і виправити прикус. Носіння кап для вирівнювання зубів і корекції прикусу можливе у будь-якому віці. При необхідності капою можна вирівняти не весь зубний ряд, а окремі зуби.

    Як по-іншому називаються елайнери?

    Інша назва елайнерів ー капи. Це ідентичне поняття у стоматології. За допомогою кап можна комфортно виправити прикус і вирівняти зуби. Носіння кап ー це один із найефективніших методів вирішення ортодонтичних проблем.

    Запишіться
    прямо зараз на консультацію

    Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

     Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
     Doctor

     Або зателефонуйте нам самі:

     068 123 00 40 безкоштовно з мобільного
     Інші послуги клініки
     Весь список послуг
     Наші корисні статті
     Перейти у розділ

     Чому варто надати перевагу капам?

     Капи для зубів ー це хороша альтернатива брекетам. Капи (елайнери) дозволяють сформувати правильний фізіологічний прикус з мінімальним дискомфортом для людини. Під час виготовлення кап для корекції прикусу використовується високоякісний медичний силікон.

     Стоматологи клініки Ukrainian Dentist Club розроблять для вас індивідуальний план ортодонтичного лікування, а саме корекції прикусу, та підберуть капи для вирівнювання зубів по оптимальній ціні.

     Носіння кап допомагає:

     • сформувати правильний прикус;
     • виправити положення зубів, які відхиляються від основного ряду;
     • позбутися щербинок між зубами через неправильний прикус.

     Мета носіння кап

     Головне призначення кап ー виправлення прикусу, який може бути:

     • Відкритий. При такому виді прикусу бічні чи передні зуби не змикаються, тому між ними утворюється щілина. Носіння кап поступово нівелює проблему.
     • Перехресний. Характеризується зміщенням нижньої щелепи відносно верхньої. Перехресний прикус успішно коригується за допомогою кап.
     • Мезіальний. В цьому випадку ряд нижніх зубів значно подається вперед.
     • Глибокий. При такому прикусі верхні різці суттєво перекривають нижні зуби, однак, проблема ефективно вирішується за допомогою кап.

     Показання до вирівнювання зубів за допомогою елайнерів

     Прозорі капи для вирівнювання зубів мають ряд переваг наприклад:

     • Носіння кап дозволяє виправити положення корінних зубів та сформувати правильний прикус.
     • Капи з точністю 100% повторюють форму ряду зубів.
     • Ціна кап для зубів повністю виправдана їхньою ефективністю. По перше, капи (елайнери) ー це естетично. По-друге, капи (елайнери) ー це гарантія комфортної корекції прикусу.

     Принцип корекції прикусу за допомогою кап

     Для корекції прикусу і вирівнювання зубів шляхом носіння кап потрібно близько 30 ортодонтичних конструкцій. Одна капа для зубів носиться 7-10 днів. Після цього потрібна установка нової капи. Періодична зміна кап дозволяє зафіксувати зуби в новому положенні і поступово коригує прикус.

     Капи на зуби в Києві: скільки триває лікування

     Тривалість носіння кап для корекції прикусу і вирівнювання зубів варіюється від 6 місяців до 2 років. Час використання кап залежить від клінічної ситуації. Запишіться на прийом до лікаря в UDC, і він складе індивідуальний план ортодонтичного лікування (корекції прикусу, вирівнювання зубів) за допомогою кап.

     Чому обирають UDC при установці елайнерів на зуби (капи) у Києві

     У нас прозорі ціни на елайнери (капи) для зубів. Запишіться на прийом до лікаря, і він розробить індивідуальний план корекції прикусу за допомогою кап та озвучить точну вартість лікування.

     Нашу клініку легко знайти. Ми знаходимося в 5 хвилинах ходьби від метро ≪Палац Україна≫.

     Читати повністю
     close
     Записатись на прийом
     Наш менеджер звʼяжеться з Вами протягом 30хв

      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних