Історія бренду Straumann: від початків до сучасності

Straumann Group – швейцарська компанія, заснована Райнхардом Штрауманом в 1954 році. Довгий час підприємство випускало різне лижне спорядження та годинникові механізми, однак повністю змінило спеціалізацію з приходом до управління доктора Фріца Штраумана, сина засновника. Перші імпланти були виготовлені в 1974 році, а матеріалом послугували сплави власного виробництва.

Сьогодні компанія відома як великий холдинг Straumann Holding AG, що займається профільними дослідженнями та випуском різноманітної стоматологічної продукції: імплантів, біоматеріалів, супутніх компонентів для імплантації, ортодонтичних систем тощо. «Штрауман» пропонує інноваційні рішення, перевірені на практиці.

Унікальні риси імплантів Straumann: що вирізняє їх на ринку

Імпланти Straumann – вибір провідних стоматологів із понад 70 країн світу. Компанія виробляє якісні імпланти та впроваджує технологічні стандарти в галузі дентальної імплантології завдяки постійному проведенню оригінальних досліджень і тестувань. Компанія вкладає значні кошти в розвиток науково-дослідницької бази, створеної в Бернському університеті, та клінічні випробування. Тому імпланти «Штрауман» – одні з небагатьох на ринку, що мають довгострокову (понад 10 років) клінічну документацію.

Історія бренду Straumann: від початків до сучасності

Roxolid: секрет надзвичайної міцності сплаву

Високі результати імплантації Straumann забезпечує унікальний матеріал Roxolid – сплав титану (85%) та цирконію (15%). Він на 80% міцніший, якщо порівнювати зі звичайним титаном Grade IV (стандарт ASTM), що використовується для виготовлення дентальних імплантів. Надзвичайна міцність сплаву Roxolid дає змогу застосовувати для імплантації невеликі за розміром штифти, що витримують значне навантаження. Тому системи «Штрауман» підходять пацієнтам із дефіцитом кісткової тканини щелепи. Їх можна вживляти без попереднього нарощування кістки.

SLA/SLActive: оптимізована поверхня для кращої інтеграції

Імпланти з поверхнею SLA/SLActive стали новим словом в імплантації «Штрауман». Їх виготовляють з 1998 року, постійно вдосконалюючи технологію. Обробка імпланту Straumann складається з двох етапів: піскоструменевого очищення і протравлювання кислотою. Завдяки цьому виходить титановий штифт із мікрошорсткою поверхнею, що прискорює приживання штучного кореня вдвічі.

На відміну від імплантів SLA, SLActive має додаткові гідрофільні властивості. Це покращує приживання в тканині кістки щелепи та суттєво знижує ризик відторгнення імпланта (периімплантиту). Штифти з поверхнею SLActive рекомендуються для важких клінічних випадків, коли необхідне проведення імплантації з одномоментним навантаженням та за наявності захворювань, що є відносними протипоказаннями.

Bone Control Design: контроль над кістковою реакцією для успішного лікування

Bone Control Design – ще одна запатентована технологія «Штрауман». Це дизайн коронки імпланта з особливою формою різьби на ділянці шийки. Конструкція запобігає зменшенню об’єму м’яких тканин та альвеолярного гребеня після імплантації.

Моделі імплантів Straumann

CrossFit: технологія з’єднання для стабільності та надійності

«Штрауман» – імпланти з технологією CrossFit, що робить ортопедичну конструкцію нерухомою. Це зберігає коронку та дає змогу уникати підвищеного навантаження на імплант. Відповідно, термін експлуатації дентальної системи збільшується.

Моделі імплантів Straumann: BLT Bone Level Tapered та BLX Bone Level X – вибір для різних клінічних випадків

BLT Bone Level Tapered – імпланти зі сплаву Roxolid з поверхнею SLActive, що поєднують запатентовані технології CrossFit і Bone Control Design. Їх виготовляють для відновлення зубів нижньої (бокових і центральних різців) та верхньої (бокових різців) щелепи. Лінійка призначається для імплантації в пацієнтів, що втратили один або кілька зубів підряд, мають обмежену чи достатню товщину альвеолярного гребеня. BLT застосовують для лікування часткової та повної адентії обох щелеп.

BLX Bone Level X – імпланти зі сплаву Roxolid з поверхнею SLActive, що виготовляють із двосторонньою різьбою та універсальним з’єднанням TorcFit. Вони використовуються для імплантації різців верхньої та нижньої щелепи та підходять пацієнтам із частковою та повною адентією. BLX Bone Level X «Штрауман» – імпланти, що випускаються з різними розмірами. Це дає змогу вибирати оптимальний варіант для м’якої та твердої кісткової тканини, виконувати імплантацію з моментальним або раннім навантаженням, проводити лікування в разі дефіциту кістки.

переваги та особливості імплантів Straumann

Висновки: переваги та особливості імплантів Straumann

Інноваційність імплантів і їхня якість – головні переваги продукції Straumann. Бренд має чудову репутацію завдяки високому відсотку остеоінтеграції (99,6%), біосумісності та гіпоалергенності імплант-систем. Покриття SLActive прискорює приживання штифта в кістковій тканині, тому терміни лікування мінімальні. Протезування та імплантація зубів Straumann – запорука естетичної усмішки, адже ортопедичні матеріали компанії – одні з найкращих на ринку.