Корейські імпланти зубів Osstem: стандарт якості у світі стоматології

«Осстем» – імпланти, що використовуються стоматологами в усьому світі. Надійність та ефективність продукції підтверджені результатами десятків незалежних досліджень, відгуками провідних фахівців і пацієнтів. Виробник виготовляє системи з очищеного медичного титану Grade IV і вкриває їх спеціальною сполукою TiO2. Титанова основа Osstem демонструє 100% гіпоалергенність і біосумісність, тому приживається в тканині щелепи в 98,8% випадків, що є надзвичайно високим показником.

Переваги імплантів Osstem: чому вони стали загальноприйнятим стандартом якості

Імплант-системи Osstem завоювали довіру професіоналів і пацієнтів завдяки високій якості, відмінному приживленню з мінімальними ризиками ускладнень і прискореному остеогенезу (на 4-6 тижнів швидше, якщо порівнювати з багатьма аналогами). Конструкції мають широкий ортопедичний профіль, тобто підходять для відновлення зубів не лише в типових, а і складних клінічних випадках.

Серед ключових переваг імплантів Осстем:

 • гарантована стерильність імплантатів;
 • виготовлення з екологічно чистого, 100% біосумісного титану;
 • самонарізаюча різьба штифтів для високої стабільності системи;
 • швидке приживлення в кістці щелепи завдяки мікропористому покриттю;
 • протезування і встановленням постійних зубних протезів уже за 1,5-2 місяці;
 • можливість імплантації в пацієнтів із вузькими альвеолярними гребенями, а також у разі обмеженого простору між зубами.

Південнокорейський виробник дає довічну гарантію на більшість імплантатів. Для відновлення зубів системами Osstem може застосовуватися метод одномоментної чи класичної двоетапної імплантації. У першому випадку штучні коронки встановлюють відразу, у другому – ставлять тимчасовий протез, а постійне протезування проводять після завершення процесу остеоінтеграції.

Корейські імпланти Osstem

Моделі імплантів Osstem: різноманітність для відповіді на різні потреби

Широкий модельний ряд імплантатів Osstem дає змогу вибирати оптимальні дентальні системи відповідно до особливостей клінічного випадку. Конструкції підходять як для відновлення жувальних ділянок зубних рядів, так і фронтальної зони. Одномоментне встановлення штучних коронок після вживлення титанового штифта – можливість швидко відновити естетику усмішки в разі травм, що призвели до втрати зубів.

Імплантація Osstem – ефективне рішення в разі повної адентії, часткової відсутності зубів у фронтальній чи бічній частині щелепи й одиничних дефектів зубних рядів. Із використанням імплантатів Осстем часто проводиться імплантація All-on-4 та All-on-6. Для підвищення естетичного ефекту протезування виробник пропонує штучні ясна, що роблять непомітною лінію прилягання конструкції до м’яких тканин.

Лінійки імплантів Osstem: вибір для різних клінічних сценаріїв

Імплантати Osstem представлені чотирма лінійками, що слугують для конкретних клінічних випадків. Системи відрізняються будовою та дають змогу виконувати різні стоматологічні завдання для найкращого результату відновлення усмішки.

Лінійки зубних імплантатів Осстем:

 • TS. Класичні імпланти з подвійною штопорною різьбою. Системи варіюються за довжиною, шириною, діаметром (3,5-5 мм) та типом покриття. Переваги: на 20% швидший процес остеоінтеграції, висока первинна стабільність штифта.
 • MS. Конструкції діаметром до 3 мм для одномоментного протезування та імплантації у випадках недостатньої ширини кістки. Лінійка ділиться на серії implant Osstem Narrow (нижня щелепа), Provisional та Denture (одноетапне встановлення зубних протезів). Переваги: швидке та комфортне лікування.
 • SS. Титанові імпланти з полірованою шийкою, яка підвищує надійність контакту абатмента та коронки. Переваги: зниження ризику рухливості протеза, зокрема, під час пережовування твердих продуктів.
 • US. Різновид імплантатів зі збільшеною стабільністю первинного закріплення в кістковій тканині щелепи. Переваги: можливість імплантації та подальшого протезування за будь-якої щільності кістки (навіть у разі вираженої пористості).

Також виробник Osstem має дочірню компанію Hiossen Implant, що відповідає за випуск ортопедичної продукції типу ET. Імпланти комплектуються спеціальним з’єднанням у вигляді конуса Морзе. Це надає конструкції максимальної герметичності на ділянці прилягання титанового кореня до штучної коронки.

Корейські імпланти Osstem

Різновиди покриття імплантів Osstem: оптимізація зцілення та інтеграції

Від типу покриття залежить, наскільки швидко й успішно титановий імплант Osstem приживеться в щелепі пацієнта. Також цей параметр впливає на стабільність штучних коренів, відповідно, надійність і довговічність імплантатів.

Різновиди продукції «Осстем» за типом покриття:

 • SA. Зубний імплант Osstem із поверхнею SA – найпопулярніший варіант. Піскоструменева обробка та протравлювання кислотою роблять титановий штифт шорстким для кращого контакту з кістковою тканиною.
 • CA. Імпланти CA – вдосконалена версія SA. Їх додатково обробляють розчином кальцію для швидкого формування кров’яного згустку та подальшого загоєння.
 • HA. Імплантати HA – різновид SA, покращений завдяки гідроксиапатитовому покриттю. Речовина сприяє прискореному формуванню кісткової тканини.
 • BA. Серія імплантатів BA – комбінована продукція із SA та HA-поверхнею. Це новітня розробка Osstem, установка якої рекомендується у випадках, коли важлива максимально швидка остеоінтеграція.

Кваліфіковані стоматологи клініки UDC пропонують встановити імплант Osstem під ключ. Лікар підбирає розмір, тип поверхні й інші характеристики системи відповідно до клінічної ситуації, щоб забезпечити оптимальний результат імплантації та подальшого протезування. Імплантати «Осстем» – надійне рішення для відновлення усмішки навіть у складних випадках часткової та тотальної адентії.

Імпланти OSSTEM відгуки

На нашому сайті можна отримати вичермний список відгуків саме про корейські імпланти OSSTEM і не тільки https://dentclub.com.ua/vidguki