Інноваційна серія AnyOne: переваги та концепція застосування

Імпланти MegaGen AnyOne – інноваційна серія, що об’єднала найкращі розробки виробника, перевірені матеріали та конструктивні рішення. Особливість систем – невеликий розмір (3,5-7 мм у діаметрі), що дає змогу проводити успішну імплантацію на ділянках із малою кількістю кісткової тканини. Це зумовлює економію на процедурі остеосинтезу. Титановий штифт акуратно врізається в кістку, забезпечуючи малотравматичність та швидке загоєння структур щелепи.

Очищений титановий сплав: секрет високої міцності

Імпланти «МегаГен» – дентальні вироби із титанового сплаву, куди додатково входять ванадій та алюміній. Зовнішня поверхня штифта – шар, збагачений іонами кальцію. Унікальний запатентований матеріал робить імпланти MegaGen не лише міцними, а й екологічно чистими, безпечними та 100% біосумісними. Титанові корені витримують високі навантаження та забезпечують швидке приживання в кісткових тканинах. Це стабільна та довговічна основа для протеза за одиничної, часткової та повної адентії.

Knife Thread: унікальне різьблення для кращої фіксації

Імплант MegaGen з технологією Knife Thread – новітня розробка для встановлення в м’яку та пористу кістку. Спеціальна конструкція знижує навантаження імплантів на кісткову тканину завдяки його рівномірному розподілу.

Інноваційна серія AnyOne: переваги та концепція застосування

Покриття Xpeed: забезпечення оптимального зцілення

Імпланти MegaGen випускаються з покриттям Xpeed для підвищення стабільності штифта в кісткових тканинах і пришвидшення загоєння рани. Нанесення збагаченого іонами кальцію шару робить поверхню шорсткою та підвищує біосумісність систем. Це стимулює регенерацію кістки і знижує ризики відторгнення.

Конусна форма основи: оптимізація стабільності й інтеграції

«МегаДжен» – імпланти спеціальної конусної форми, що не потребують надрізу ясен для встановлення. Імплантацію проводять через невеликий отвір, тому процедура швидка та малотравматична. Мінімальна травматизація кісткових і м’яких тканин прискорює загоєння. Водночас забезпечується стабільність і міцна фіксація імпланта.

Конусна форма основи: оптимізація стабільності й інтеграції

Розмаїття моделей: вибір для кожного випадку

Різні профілі імплантів MegaGen дають змогу підбирати оптимальний залежно від клінічного випадку, зокрема, у разі дефіциту кісткових тканин. Розміри імплантів «МегаДжен» варіюються залежно від призначення. Довжина штифтів становить від 7 до 15 мм, діаметр – від 3,5 до 7 мм.

Найпопулярніші лінійки імплантів «МегаДжен»:

 • Імплант MegaGen AnyOne. Універсальне рішення навіть для встановлення у вузьку кістку завдяки спеціальній конічній формі різьби.
 • Імплант MegaGen AnyRidge. Системи для вживлення в м’яку та середню за рівнем пористості кістку. Імпланти AnyRidge роблять можливою імплантацію та подальшу фіксацію протезів за невеликого об’єму кісткової тканини та за потреби відновлення зубів у зоні гайморових пазух без процедури остеосинтезу.
 • Імпланти MegaGen MiNi. Штифти з високоочищеного титану, що призначаються для випадків, коли дефіцит кістки перешкоджає встановленню імплантів стандартного розміру.

Підбір систем кваліфікованим стоматологом відповідно до клінічної ситуації – запорука бажаного результату відновлення втрачених зубів. Стоматологи-імплантологи UDC гарантують точність вживлення титанових штифтів для правильної фіксації протезів без підвищеного навантаження та завчасного руйнування штучних коронок.

Технічні особливості: що відрізняє імпланти серії AnyOne

Імплант Any One – популярне рішення серед пацієнтів стоматологічних клінік завдяки високій якості та малій травматизації ясен. Вироби з конічною різьбою підходять для вживлення у тверду та м’яку кістку в типових і складних випадках адентії.

Переваги серії:

 • прийнятна ціна;
 • висока естетичність;
 • варіативність розмірів;
 • швидке відновлення після операції;
 • мінімальні протипоказання та ризики ускладнень;
 • успішне вживлення незалежно від щільності кістки;
 • малотравматичне встановлення імплантів AnyOne без розрізу ясен.

Імпланти лінійки «МегаДжен» AnyOne мають конусне зчленування для 100% надійності та герметичності дентальної конструкції. Вони запобігають тиску на губчасту кістку та знижують навантаження на кортикальну. Інноваційна форма та техніка фіксації дають високу стабільність і природний вигляд протезів.

Технічні особливості: що відрізняє імпланти серії AnyOne

Лінійки імплантів «МегаДжен» AnyOne: варіанти для різних потреб

AnyOne implant MegaGen – популярна серія імплантів завдяки універсальності та довговічності результату відновлення зубів. Лінійка робить можливою імплантацію навіть за дефіциту кісткової тканини. Імпланти «МегаГен» AnyOne діляться на три групи: Regular Thread мають найширший спектр використання, Deep Thread призначаються для м’яких і пористих тканин, а Special використовуються за значного дефіциту кістки.

Regular, Deep, Special: різновиди імплантів для різних сценаріїв

Імпланти Regular Thread підходять майже для всіх клінічних випадків і забезпечують просте встановлення та високий відсоток успішності остеоінтеграції. Deep Thread дають змогу швидко відновлювати зубний ряд у пацієнтів із м’якою та пухкою кістковою тканиною. Це дентальні системи з підвищеною стабільністю і надійністю. Special – імпланти 7 мм, що призначаються для найскладніших ситуацій. Це рішення у випадках значних дегенеративних змін кісткового гребеня та відсутності вертикальної кістки.

Недоліки, які варто врахувати при виборі імплантів «МегаДжен» AnyOne

AnyOne «МегаГен» – імплант, що забезпечує природний результат відновлення зубів. Штучні коронки, прикріплені до абатмента титанового штифта, значно перевершують знімні конструкції та мостовидні протези за естетичністю, надійністю та довговічністю. Але варто зважати на декілька відносних недоліків імплантації MegaGen. Встановлення штифтів малотравматичне, але однаково потребує післяопераційного відновлення з уважним дотриманням рекомендацій стоматолога. Крім того, вартість лікування вища, якщо порівнювати з виготовленням звичайних протезів, особливо у випадках, коли треба вживляти дорогі штифти Special чи Deep Thread.

Підсумки: показання та переваги серії AnyOne

AnyOne «МегаДжен» – унікальна система для дентальної імплантації, що пропонує надійні рішення практично для всіх випадків відновлення зубів нижньої та верхньої щелепи. Лінійка імплантів призначається для лікування одиничної, часткової та повної адентії, зокрема, за допомогою мостового протеза на імплантах чи технологій All-on-4, All-on-6.

Переваги серії AnyOne MegaGen:

 • естетичність і природність;
 • пришвидшена остеоінтеграція;
 • збереження початкового об’єму кістки;
 • висока первинна стабільність конструкції;
 • проведення операції без травматичних надрізів і свердління;
 • можливість імплантації з одномоментним встановленням протезів;
 • варіативність розмірів для кісткової тканини різної товщини та структури;
 • мінімум протипоказань і ризиків ускладнень після встановлення імплантів.

Імпланти MegaGen AnyOne успішно приживаються в 99,2% випадків. За правильного домашнього догляду та регулярних профілактичних візитів до стоматолога переважна більшість встановлених систем слугують пацієнтам довічно.