Зубні коронки: ціни залежно від матеріалу

Коронки – незнімні протези. Вони мають вигляд ковпачків, що надягаються на видиму частину зубів після відповідної підготовки та фіксуються за допомогою спеціального цементу. Коронки на зуби виготовляються за індивідуальними відбитками, завдяки чому ідеально імітують природну форму одиниці, структуру та відтінок емалі пацієнта. Це розумне рішення для відновлення жувальної функції та естетики зубного ряду, коли вже неможлива реставрації пошкодженого зуба за допомогою пломби чи вкладки. Ціна на зубні коронки залежить від рівня естетики та довговічності.

Встановлення зубної коронки рекомендується в таких випадках:

  • перелом зуба;
  • патологічне стирання емалі;
  • великі тріщини та відколи емалі;
  • руйнування карієсом понад 50% коронки зуба;
  • естетичні дефекти зубів (негарна форма, кривизна тощо);
  • тьмяність і пігментація емалі, коли відбілювання не допомагає;
  • підготовка до відновлення бічних зубів мостоподібною конструкцією;
  • протезування після імплантації (встановлення коронки на вживлений імплант).

Однак метод має протипоказання, серед яких вік пацієнта до 16 років, рухливість зубів через пародонтит, алергія на матеріал коронки, відсутність достатньої кількості зубних тканин для фіксації протеза та стоншена емаль.

Які коронки бувають та чим вони відрізняються

Якщо вам потрібна коронка на зуб, ціна залежатиме від матеріалу. Так, високу вартість мають протези з діоксиду цирконію та оксиду алюмінію, а ще кераміка. Нижча ціна на коронки з композитного матеріалу та металокераміки. Найдоступніша вартість на прості металеві та пластмасові протези на зуби. Однак перші не використовуються в сучасній стоматології, а другі виконують функцію тимчасового протеза, поки приживається імплант чи виготовляється постійна конструкція.

Коронка на зуб: ціна (Київ)

Металокерамічні протези на зуби – це металева основа та кераміка, що імітує емаль. Це гарне рішення для відновлення жувальних зубів. Для зони усмішки естетика протеза недостатня, адже метал робить керамічне покриття непрозорим. Ціна на коронку зуба формується, з огляду на використаний матеріал. Доступна вартість на сплав нікелю, хрому, кобальту. Однак важливо, щоб у пацієнта не було алергії. У клініці UkrDentClub металокерамічні протези обійдуться від 4500 грн за 1 зуб.

Діоксид цирконію та оксид алюмінію – це максимальна естетика, міцність, довговічність (до 20 років) і гіпоалергенність. Зокрема, за допомогою цирконію можуть виготовлятися мости великої довжини. За прозорістю штучну коронку складно відрізнити від емалі, тому зуби виглядають, як рідні. Але на такі коронки ціни вдвічі вищі, якщо порівнювати з металокерамікою. У клініці UkrDentClub вони стартують від 8900 грн.

Безметалеві коронки E-max, матеріалом для яких слугує пресована кераміка, найбільше схожі на натуральні зуби, тому ціна такого протезування висока. Саме цей тип коронок найчастіше обирають голлівудські зірки. За правильного догляду термін експлуатації може сягати 15 років. Ціна коронок на зуби E-max – від 12000 грн.

Зубні коронки - ціни в Києві

Зубні коронки: ціна в Києві в клініці UkrDentClub

Щоб зробити коронку в Києві, звертайтеся до фахівців UkrDentClub, що мають величезний досвід у галузі протезування та гарантують індивідуальний підхід. У нашому арсеналі є рішення в різних цінових категоріях, а також можна оформити розстрочку на лікування. Запишіться на консультацію, щоб обрати протези під свої потреби та бюджет.

Питання-відповідь

Яка ціна коронок на зуби?

У клініці UkrDentClub вартість металокерамічних коронок стартує з 4500 грн/1 зуб, цирконієвих – з 8900 грн, безметалевих E-max – з 12000 грн.

Яку зубну коронку обрати?

Вибір оптимального варіанту зубної коронки варто обговорити зі стоматологом, з огляду на ваші потреби та бюджет. Так, для протезування жувальних зубів краще обрати міцні металокерамічні чи цирконієві протези, а найвищу естетику для зони усмішки можуть забезпечити безметалеві E-max.

Скільки років стоїть коронка?

Термін експлуатації коронки залежить від матеріалу виготовлення. Металокерамічні служать приблизно 5-8 років, керамічні – 10-15, цирконієві – 20 і більше. Однак важливо ретельно стежити за здоров’ям порожнини рота, щоб зберегти результат якнайдовше.