pin

м. Київ, м. Палац Україна, Предславинська 39

Відкрити карту
Онлайн запис
Закрити close

Кісткова пластика в Києві

Нарощування кісткової тканини (кісткова аугментація, кісткова пластика) – операція з відновлення об’єму щелепної кістки. Вона проводиться, коли власних тканин пацієнта недостатньо для імплантації штучних коренів, які потім будуть навантажені коронками чи іншими протезуючими конструкціями.

Кісткова пластика в Києві

Показання до нарощування кісткової тканини зубів

Основне показання до проведення процедури – усунення дефіциту кісткової тканини щелепи для подальшої імплантації зубів. Але в стоматологічній практиці є й інші випадки, коли необхідна кісткова пластика.
  • Реконструкція щелепно-лицьового скелета в разі травм
  • Відновлення кістки після об’ємних хірургічних втручань
  • Лікування пацієнтів із важкими формами періодонтиту

Ціна на кісткову пластику в Києві

  • Назва послуги

    Ціна
  • Остеопластика 1 рiвень складностi (без урахування матеріалу) Записатись
    2 500 грн
  • Остеопластика 2 рiвень складностi (без урахування матеріалу) Записатись
    4 500 грн
  • Остеопластика 3 рiвень складностi (без урахування матеріалу) Записатись
    6 500 грн
  • Остеопластика 4 рiвень складностi (без урахування матеріалу) Записатись
    9 500 грн
Що входить у вартість послуги:
Підготовка порожнини роту для проведення пластики
Робота хірурга
Вартість додаткових послуг, що оплачується окремо:
Анестезія
250 грн
Нарощування кістки A-Oss OSSTEM (аугментація кістки) (0,5 гр)
5 000 грн
Нарощування кістки Inter Oss (аугментація кістки) (0,5 гр)
6 000 грн
Нарощування кістки Q-Oss OSSTEM (аугментація кістки) (0,5 гр)
6 000 грн
Записатися на консультацію
Оформити оплату частинами на лікування ONLINE під 0% за 3 хвилини.
paw privat otb oshad

В нашій клініці є можливість отримати розстрочку від основних банків України

Дізнатись деталі

Кому рекомендована кісткова пластика

Зазвичай нарощування кісткової тканини стає підготовчим етапом до імплантації, адже для надійного приживання штучного кореня потрібен об’єм кістки не менше 7 мм по висоті та 5 мм по ширині. Метод успішно застосовується в пацієнтів, що перенесли щелепно-лицеві операції та потребують відновлення структури та природного об’єму кістки.

Надійне приживлення імплантату

У стоншеній кістці щелепи імплантат не встановлюється або ж підвищується й ризик його відторгнення. Кісткова пластика робить імплантацію можливою.

Задати питання
Відновлення зруйнованої кісткової тканини

Компенсація дефіциту об’єму кістки щелепи внаслідок травми чи періодонтиту дає змогу відновити жувальну функцію, естетику та підтримку сусідніх зубів.

Задати питання
Усунення дефектів власної кісткової тканини

Сучасні матеріали в стоматології допомагають усувати нерівності поверхні кістки та порожнини в її тілі. Це важлива підготовка до подальших стоматологічних процедур.

Задати питання
Запишіться на прийом до стоматолога

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

    Переваги кісткової аугментації

    Універсальність застосування

    Велика кількість методів нарощування кістки в сучасній стоматології дає змогу підібрати оптимальний залежно від особливостей клінічного випадку та віку.

    Підготовка до імплантації

    Нарощування кістки дає змогу встановити штучний корінь зуба одномоментно або через деякий час із подальшим навантаженням імпланту коронками.

    Підготуйтесь до імплантації якісно!

    Відновлення зубощелепної системи

    Після операції та імплантації відновлюється функціональна й естетична складова: не «сповзає» овал обличчя, пацієнт нормально жує та позбавляється дефектів мовлення.

    Різноманіття трансплантатів

    Зараз у стоматології є натуральні та синтетичні кісткові трансплантати з високою біосумісністю. Різна ціна дає змогу підібрати варіант відповідно до наявного бюджету.

    Міфи про нарощування кісткової тканини

    Міф
    Після кісткової пластики заборонено літати
    Насправді

    Довго перебувати на борту дійсно не варто, тому що це обов’язкове правило для пілотів і стюардес. Але короткий переліт допускається з дозволу лікаря.

    Міф
    Після нарощування кісткової тканини буде хронічний нежить
    Насправді

    Операція проводиться без пошкодження гайморових пазух. Якщо ж вони запалені, втручання відкладається, а пацієнт спрямовується до ЛОРа.

    Міф
    Кісткова пластика – це боляче та небезпечно
    Насправді

    У сучасній стоматології використовуються методи нарощування кісткової тканини з мінімальною травматичністю та ефективні знеболювальні засоби. Правильний догляд на етапі реабілітації запобігає інфікуванню й іншим ускладненням.

    Міф
    Відновлення кістки щелепи штучним матеріалом дає низький результат
    Насправді

    Штучні трансплантати дійсно приживаються довше у порівнянні з власними чи донорськими кістковими тканинами, тому імплантація зуба буде проведена пізніше. Та вони повністю заміщають собою втрачений об’єм кістки.

    Запишіться на прийом до стоматолога

    Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

      Етапи нарощування кісткової тканини

      Кісткову аугментацію виконують за одну процедуру, після чого починається період загоєння та приживлення. Під час нього важливі контрольні візити до стоматолога.

      swipe

      Мініенциклопедія

      • Протипоказання
      • Причини
      • Методи
      • Матеріали
      • Реабілітація

      Протипоказання до нарощування зубної кістки

      Нарощування кісткової тканини – складна хірургічна процедура в стоматології, що зумовлює цілу низку протипоказань до її застосування.

      1. Гострі процеси запальної та деструктивної природи
      2. Загострення хронічних соматичних захворювань
      3. Гострі хвороби інфекційного типу
      4. Остеопороз кістки щелепи
      5. Онкологічні патології

      Причини атрофії кісткової тканини

      Атрофія кісткової тканини – втрата об’єму кістки верхньої та/або нижньої щелепи. У більшості випадків нерівномірна резорбція (розсмоктування) спостерігається через 2-3 місяці після втрати або видалення одного чи декількох зубів. Для відновлення об’єму, достатнього для імплантації, використовується метод нарощування кістки. Серед інших причин дефіциту кісткової тканини: травми під час видалення зуба через його нетипове розташування, проходження хіміотерапії, періодонтит.

      Методи нарощування кісткової тканини

      Нарощування кістки в стоматології проводиться декількома способами. Найкращий підбирає стоматолог відповідно до локалізації дефекту та ступеню атрофії.

      Розщеплення альвеолярного відростка

      Показане при горизонтальній атрофії кістки перед імплантацією кількох одиниць зубів. Альвеолярний гребінь розділяється навпіл у повздовжній проєкції. Між половинками розміщується остеопластична маса та саморозсмоктувальна мембрана. Операційна зона закривається ясневим клаптем та фіксується швами.

      Спрямована кісткова регенерація

      Підходить при низькому та середньому ступеню резорбції кістки. У деяких випадках операція виконується з одномоментним вживленням імпланту. Нарощування відбувається донорською тканиною (ксеногенним матеріалом). Поле закривається біомембраною чи спеціальною плівкою на титановій сітці.

      Пересадка кісткового блоку

      Виконується при великому дефіциті кісткової тканини. Кістковий блок отримують з області зубів мудрості чи підборіддя. Після пересадки його закріплюють титановими гвинтами та накривають біомембраною, а ясна ушивають. Травматичність методу виправдана високим рівнем приживлюваності завдяки власному матеріалу.

      Синус-ліфтинг

      Підходить для збільшення об’єму кістки верхньої щелепи в зоні молярів і премолярів. Стоматолог підіймає дно гайморової пазухи та заповнює порожнину остеозаміщуючим матеріалом. Процедура виконується відкритим (через боковий надріз ясен) чи закритим (через зуб і гайморову пазуху) способом.

      Автотрансплантація

      Призначається у випадку значного дефіциту кісткової тканини. Для нарощування лікар використовує власний трансплантат пацієнта – невелику частину кістки з підборіддя, кінця нижньої щелепи чи тазу. Метод показує високий відсоток приживлення, але потребує післяопераційного відновлення відразу двох зон.

      Остеопластика гранулами

      Застосовується у випадках, коли необхідно збільшити висоту щелепної кістки. Для нарощування береться штучний матеріал – спеціальні гранули. Доступ до операційної зони отримують через ясна. Після заповнення порожнини стоматолог накладає зверху захисну біомембрану й акуратно ушиває м’які тканини.

      Матеріали для нарощування тканини кістки щелепи

      Остеопластичні матеріали мають органічне або синтетичне походження. Останні виготовляють лабораторним способом, тому їхня ціна зазвичай вища через вартість виробництва. Вони добре приживаються, але потребують довшої реабілітації.

      Різновиди трансплантату:

      1. Автотрансплантат – власні тканини пацієнта зі 100 % приживлюваністю.
      2. Алотрансплантат – оброблена (опромінена, промита кислотою, сублімована тощо) донорська кістка від іншої людини.
      3. Ксенотрансплантат – кісткові тканини тваринного походження (низька ціна, але довгий термін реабілітації, зважаючи на відсутність у них білків).
      4. Алопласт – синтетичні матеріали (біокераміка, гідроксиапатит із похідними).

      Реабілітація після операції з нарощування кістки

      Нарощування кісткової тканини – хірургічне втручання, що пов’язане зі стресом для організму. Типова реакція на операцію: больові відчуття, підвищена температура, набряк. Аби післяопераційні ознаки зникли через 4-5 днів, а процес приживлення кістки був успішним, необхідно дотримуватися правил поведінки та догляду.

      Загальні рекомендації:

      • не вживайте кислі, солоні, гарячі страви;
      • відмовтесь від паління та вживання алкоголю;
      • не приймайте гарячі ванни, не відвідуйте сауну та солярій;
      • виключіть фізичні та спортивні навантаження до загоєння рани;
      • пережовуйте їжу протилежною від втручання частиною щелепи;
      • притуляйте до щоки загорнутий у рушник сухий лід від набряку;
      • зверніться до терапевта для симптоматичної терапії в разі застуди, адже після нарощування кісткової тканини небажано кашляти та чхати;
      • чистіть зуби акуратно, використовуючи м’яку щітку, та полощіть засобами за рекомендацією стоматолога.

      Щоб реабілітація проходила швидше та без ускладнень, необхідно чітко дотримуватися рекомендацій упродовж 5-7 днів і не забувати про контрольні огляди в лікаря.

      Чому потрібно робити кісткову аугментацію в нас

      Досвідчені працівники стоматології UDC проводять нарощування кісткової тканини оптимальним способом у кожному клінічному випадку, щоб знизити травматичність і забезпечити найвищий рівень приживлення. У нашому розпорядженні обладнання останнього покоління, сертифіковані препарати та європейські розхідні матеріали.

      Наші лікарі

      Кісткову аугментацію проводять хірурги-стоматологи з багаторічним досвідом.

      Запишіться на прийом до стоматолога

      Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

        Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

        Відгуки про послугу нарощування кісткової тканини

        Справжні історії людей, які розповідають свій досвід лікування у стоматологічній клініці Ukrainian Dentist Club

        Загалом 248 відгуків з оцінкою 4,9/5 Залишити відгук

        Часті питання про кісткову аугментацію

        Усе, що ви хотіли запитати в стоматолога про нарощування кісткової тканини щелепи.

        Як довго триває кісткова пластика?

        Кісткова пластика триває 60-120 хвилин залежно від методу нарощування. Невеликі та середні дефекти кістки щелепи усуваються за один візит до лікаря.

        doctor

        хірург-імплантолог Янков Євгеній Ігорович

        Чи можливі ускладнення після процедури?

        Ускладнення після правильно проведеного нарощування кісткової тканини бувають вкрай рідко. Але ігнорування рекомендацій лікаря впродовж періоду реабілітації може призвести до запальних процесів у м’яких тканинах, гнійного гаймориту, відторгнення органічного чи штучного трансплантата з неможливістю подальшої імплантації зуба.

        doctor

        хірург-імплантолог Янков Євгеній Ігорович

        Запишіться
        прямо зараз на консультацію

        Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

          Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
          Doctor

          Або зателефонуйте нам самі:

          068 123 00 40 безкоштовно з мобільного

          Нарощування кісткової тканини: ціна аугментації в Києві — стоматологія UDC

          У сучасній стоматології велике значення приділяється нарощуванню кісткової тканини, особливо в тих випадках, коли через дефіцит кістки неможливо провести успішно імплантацію зубів або інші  хірургічні процедури. Спеціалісти Ukrainian Dentist Club (UDC) в Києві пропонують кілька варіантів операцій для нарощування кістки з використанням сучасних матеріалів.

          Нарощування кістки в стоматології Ukrainian Dentist Club

          Стоматологія UDC спеціалізується на різноманітних хірургічних процедурах, включаючи нарощування кістки для підготовки до імплантації зубів або відновлення кісткової тканини в районах дефектів. Це дозволяє пацієнтам здійснювати високоякісне та лікування  та протезування з використанням передових технологій та матеріалів.

          Коли використовується кісткова пластика

          Кісткова пластика або аугментація може бути необхідною у таких випадках:

           

          1. Підготовка до імплантації зубів у випадках дефіциту кісткової тканини.
          2. Відновлення кісткової тканини після травми або хірургічного втручання.
          3. Корекція дефектів кісткової тканини після видалення зубів або через інші причини.

          На жаль, не завжди можливо провести синус-ліфтинг. Остеопластику не проводять при наявності:

          • порушень згортання крові;
          • серцево-судинних патологій;
          • цукрового діабету;
          • онкологічних захворювань, хіміо— та радіотерапії;
          • порушень гормонального фону;
          • гострих запальні процеси в носоглотці;
          • гаймориту;
          • наявності поліпів, інших доброякісних новоутворень на слизовій, хрящовій або кістковій тканині носоглотки.

           

          При цих протипоказаннях до хірургічної процедури лікар підбирає альтернативні методи протезування, які можуть використовуватись при дефіциті кісткової тканини.

          Як проходить процедура кісткової аугментації

           

          Процедура кісткової аугментації може включати такі методики:

          Аутотрансплантація 

          Пересадка кісткової тканини з одного місця до іншого в організмі пацієнта. Через надріз на яснах підсаджують кістковий матеріа пацієнта у потрібну локацію. Ясна зашиваються. Через використання власного донорського матеріалу процедцура має високий процент успішності, а кістка успішно регенерується.

          Розщеплення альвеолярного відростку

          Практикують метод при множинних дефектах кісткової тканини на кілької підряд зубних одиницях . Кістка поздовжньо розпилюється. У цю щілину хірург вставляє імпланти, заповнюючи порожнину кістковим замісником. Ясна зверху ушиваються. При використанні цього методу період реабілітації та відновлення суттєво скорочений.

          Установка стоматологічної біомембрани. 

          Це використання спеціальних мембран для збереження простору для зростання кісткової тканини.Спосіб використовують при комбінованій резорбції. На підготовлену ділянку на щелепі встанровлють баєрну мембрану разом із кістковим блоком. Конструкцію лікарі фіксують титановими гвинтами, ясна ушиваються. Через 6-12 місяців мжна кріпити протези або коронки.

          Сінус-ліфтинг 

          Операція із підняття дна пазухи при необхідності відновлення кісткової тканини у верхній щелепі. Проводиться двома способами закритим або відкритий. При першому варіанті роблять вертикальну лунку на місці відсутнього зубу, де дефіцит кістки, заповнюють її кістковим матеріалом та зашивають. При відкритому синус-ліфтингу на щелепі роблять невеликий горизональний розріз. Інструментом піднімають дно гайморової пазухи. В утворену порожнину між слизовою та рідною кісткою пацієнта вводят кістковозамінний матеріал. Рану зашивають. Через 6 місяців після того, як матеріал перетвориться на кістку, проводять імплантацію.

          Остеопластика гранулами

          Це  використання спеціальних остеопластичних матеріалів для нарощування кістки. Через невеликий розріз кістки порожнину заповнюють реплантами (гранулами із колагену, натуральних кісток або керамічного матеріалу. Далі просто накладаються шви.

          Матеріали, які використовують при нарощуванні кістки

           

          При нарощуванні кістки використовуються різноманітні матеріали:

           

          1. Остеопластичні матеріали. Це можуть бути аллографти (з кісткового матеріалу донора), ксенографти (з кісткового матеріалу тваринного походження) або синтетичні матеріали.
          2. Стоматологічні мембрани. Вони захищають зону регенерації та сприяють оптимальному зростанню кісткової тканини.
          3. Стоматологічні піни. Використовуються для фіксації мембран та забезпечення їх правильного положення.
          4. Шовний матеріал. Використовується для зшивання рани та забезпечення її правильного заростання.

          Переваги кісткової аугментації в Київській стоматології UDC

           

          Стоматологія UDC відома своєю високою якістю медичного обслуговування та застосуванням передових технологій у нарощуванні кісткової тканини. Пацієнти отримують:

           

          1. Професійний підхід до кожного випадку та індивідуальне лікування.
          2. Використання передових методик та матеріалів, що забезпечує ефективний та безболісний результат.
          3. Гарантію безпеки та якості проведених процедур.
          4. Персонал, що постійно підвищує свій рівень кваліфікації та слідкує за останніми тенденціями у сфері стоматології.

           

          Нарощування кісткової тканини в стоматології UDC — це шлях до здорової та красивої посмішки без жодних обмежень. Звертайтесь до спеціалістів для отримання якісної та професійної стоматологічної допомоги.

          Читати повністю
          close
          Записатись на прийом
          Наш менеджер звʼяжеться з Вами протягом 30хв

            Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
            Написати