pin

м. Київ, м. Палац Україна, Предславинська 39

Відкрити карту
Онлайн запис
Закрити close

Металеві брекети у Києві

Металеві брекети ― найнадійніші та найефективніші ортодонтичні конструкції для корекції неправильного прикусу і нерівного зубного ряду. І до того ж ― найдоступніші для широкого кола споживачів. Вони складаються з металевої дуги, що стягує спеціальні замочки, встановлені на кожну зубну одиницю. Таке результативне ортодонтичне лікування пропонує і клініка UDC. Записуйтесь на прийом до наших лікарів та зробіть свою усмішку ідеальною. Повірте, носити металеві брекети ― не боляче і зовсім не соромно! Навіть зірки світового рівня не соромились виходити на червоні доріжки та демонструвати усім свої брекети. Ви також можете отримати свою голлівудську усмішку, разом з UDC!

Металеві брекети у Києві

Показання до встановлення металевих брекет-систем

Записатися на прийом до стоматолога-ортодонта потрібно тим пацієнтам, у яких є наступні симптоми:
  • Патології прикусу ― виставлені вперед зуби, неправильний нахил чи інші порушення розташування зубів;
  • Так звана «усмішка вампіра» або дископія іклів;
  • Нерівний зубний ряд та зсуви зубів внаслідок втрати зубних одиниць;
  • Наявність скупчення зубів чи навпаки ― проміжки між ними;
  • Непропорційний розвиток щелеп чи асиметричність при змиканні.

Ціни на металеві брекети в Києві

  • Назва послуги

    Ціна
  • Брекети металеві лігуючі Записатись
    12 000 грн
Записатися на консультацію

Металеві брекети ціна

Ціна металевих брекетів залежить від складності випадку та тривалості лікування. Вартість включає консультацію, виготовлення та встановлення брекет-системи. Запишіться на консультацію, щоб дізнатися точну ціну на металічні брекети та отримати непомітне та естетичне вирівнювання зубів.

Читати повністю
Оформити оплату частинами на лікування ONLINE під 0% за 3 хвилини.
paw privat otb oshad

В нашій клініці є можливість отримати розстрочку від основних банків України

Дізнатись деталі

Кому підійдуть брекети з металу

Пацієнтам різного віку

Розпочати ортодонтичне лікування ніколи не пізно, навіть у дорослому віці нерівний зубний ряд можна виправити за допомогою гарно встановленої брекет-системи з металу.

Задати питання
Пацієнтам зі значними патологіями

Сучасні ортодонтичні металеві конструкції добре справляються навіть зі складними порушеннями прикусу, оскільки демонструють міцність, результативність та надійність.

Задати питання
Пацієнтам з естетичними проблемами

Встановлені брекети допомагають повернути пацієнту гарну усмішку, рівний зубний ряд та впевненість у собі. Як наслідок ― відновлюється втрачена функціональність та покращується стан ротової порожнини.

Задати питання
Запишіться на прийом до стоматолога

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

    Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

    Переваги вибору брекет-систем з металу

    Бюджетність

    Металеві ортодонтичні конструкції справедливо вважаються найдоступнішим варіантом виправлення прикусу.

    Висока результативність

    За допомогою металевих брекетів лікарі успішно виправляють будь-які, навіть найскладніші, патології прикусу та в рази покращують здоров’я ротової порожнини.

    Усміхайтеся впевнено!

    Простота догляду

    Встановлені системи не потребують складного та кропіткого догляду, а також не змінюють вигляд в процесі використання.

    Короткий термін лікування

    Носити на зубах металеві конструкції треба близько 12-18 місяців. Це ― значно менше, аніж потрібно для вирівнювання прикусу іншими ортодонтичними конструкціями.

    Міфи та факти про металеві брекети

    Міф
    Носити металеві брекети можна тільки дітям і підліткам.
    Насправді

    Вирівняти зубний ряд за допомогою брекетів можна у будь-якому віці. Величезна кількість дорослих також отримали свої рівні зубки після носіння металевих ортодонтичних систем. Щоправда, чим старший пацієнт, тим процес виправлення прикусу може бути довшим чи складнішим. Хоча все залежить від індивідуальних особливостей організму.

    Міф
    Металічні конструкції на зубах сприяють виникненню карієсу та появі проблем з емаллю. А ще ― можна поранити свого партнера при поцілунках!
    Насправді

    Особливості будови брекетів виключають можливість появи та розвитку карієсу. Проблеми можуть з’явитися при недотриманні пацієнтом правил гігієни чи догляду за ротовою порожниною. Також не варто розлучатися зі своєю другою половинкою через острах поранити його чи її металевими брекетами. Це фізично неможливо.

    Міф
    Носити брекети ― боляче!
    Насправді

    Дійсно, пацієнт може відчувати дискомфорт чи тиск на зуби протягом перших тижнів після встановлення конструкції. Але буквально через 1-2 тижні людина звикає до брекет-системи і перестає її помічати.

    Міф
    Брекети на зубах ― це не гарно!
    Насправді

    Давно минули ті часи, коли брекети на зубах викликали нездорові реакції оточуючих. Сьогодні існує величезна кількість різнопланових моделей брекетів на будь-який смак. Тому кожен, при бажанні, може обрати для себе різнокольорові конструкції чи прикрашені додатковими аксесуарами, наприклад, стразами. Навіть актори, співачки та ноумени більше не соромляться брекет-систем і охоче «світять» їх у кадрі.

    Міф
    Носіння брекетів вимагає особливого режиму харчування.
    Насправді

    Після встановлення цих конструкцій на зуби доведеться відмовитись лише від твердої, в’язкої та грубої їжі. Наприклад ― від горіхів, попкорну сухариків, жувальних гумок, ірисок тощо. Яблука чи свіжу моркву слід різати шматочками. Але всі ці обмеження ― на час лікування, а заради ідеальної усмішки можна деякий час і потерпіти.

    Запишіться на прийом до стоматолога

    Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

      Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

      Етапи встановлення металевих брекетів

      swipe

      Мініенциклопедія

      • Визначення
      • Різновиди
      • Характерні особливості
      • Переваги і недоліки
      • Важливість встановлення
      • Догляд

      Що таке металеві брекети

      Це ― ортодонтична конструкція, яка встановлюється на увесь зубний ряд, переважно, на обидві щелепи для вирівнювання прикусу.

      Конструктивно, це окремі металеві брекети, що встановлюються на кожен зуб, поєднані металічною ортодонтичною дугою. Для надійності фіксації, брекети «приклеюються» до зубної поверхні за допомогою спеціальної клейової речовини.

      Які бувають металеві брекети?

      Розрізняють металеві конструкції за типом конструкції та локалізацією (місцем кріплення).

      1.     Конструктивно металеві брекети поділяють на:
      • лігатурні ― мають додаткові гумки або металеві кільця для з’єднання окремих елементів та дуги, а на останніх зубах встановлюються щічні замки та спеціальні кільця;
      • безлігатурні (самолігуючі) ― мають окреме кріплення (замочок) на кожному брекет-елементі для фіксації дуги.
      1.     За місцем кріплення:
      •  вестибулярні ― брекети, що закріплюються на видимій стороні зубів;
      •  лінгвальні ― приховані конструкції, встановлені з внутрішньої сторони зубного ряду.

      Кожен з перелічених видів брекетів має свої переваги та особливості.

      На що звернути уваги при виборі брекетів?

      У пацієнтів є одразу декілька варіантів ортодонтичного лікування. Якщо ж порівнювати саме металеві брекет-системи між собою, то слід зазначити, що:

      • частіше обирають лінгвальні системи, аніж вестибулярні. Тому що вони не такі помітні сторонньому оку. Але варто врахувати, що тримати в чистоті брекети, встановлені на внутрішній стороні зубного ряду, важче, лікар зазвичай витрачає більше часу на коригування такої конструкції, і кінцева вартість брекету ― вища;
      • при виборі між самолігуючими та лігатурними моделями охочіше встановлюють саме перший варіант конструкції. Самолігуючі брекети не потребують спеціальних еластичних гумок для кріплення металевої дуги до самих брекетів. Завдяки такій будові, пацієнту можна рідше відвідувати стоматолога для корекції. Однак варто знати, що встановлення самолігуючих брекет-систем не вирішує усіх можливих ортодонтичних проблем.

      Переваги проти недоліків

      Таке ортодонтичне лікування вже підтвердило свою ефективність та результативність. Оскільки конструкція ― фіксована, то носіння брекетів дійсно допомагає вирівняти зубний ряд, вирішити ряд проблем з порушенням функціональності зубів та в рази поліпшити загальне здоров’я ротової порожнини. Це ― вагомі аргументи на користь встановлення металевих брекетів.

      З іншого боку, тривалість носіння брекетів може бути різною для кожного пацієнта, і зайняти від 12-18 до 24-36 місяців. За цей період потрібно буде дотримуватися певних правил догляду, регулярно відвідувати стоматолога для контролю та корекції, слідкувати за своїм раціоном харчування. Крім того, деяким пацієнтам не подобається зовнішній вигляд брекетів на зубах. Саме тому, до вибору методу ортодонтичного лікування слід віднестися виважено.

      А якщо не встановити брекет-системи?

      Звісно, можна не звертати уваги на проблеми прикусу та вважати нерівні чи виставлені наперед зуби ― своєю індивідуальною особливістю. Менше з тим, варто знати, що неправильний ріст зубів може спровокувати ряд проблем ― головні болі, порушення дикції, розлади роботи органів травлення через порушення жувальних функцій. Неправильний прикус також може призвести до появи неконтрольованого скреготіння зубами. Отож нехтувати здоров’ям ротової порожнини не можна. Краще оберіть досвідченого ортодонта, який складе для вас оптимальний план лікування.

      Особливості догляду за брекетами

      Після встановлення брекет-системи, ортодонт обов’язково докладно розкаже, як  чим чистити та ополіскувати ротову порожнину, як часто приходити на профілактичні огляди, корекцію чи професійну чистку зубів.

      Пацієнту з брекетами потрібно:

      • ретельно дотримуватися правил гігієни ― чистити зуби не тільки вранці і перед сном, а й після кожного прийому їжі, з використанням спеціальних щіток, йоржиків, зубної нитки, ополіскувачів тощо;
      • відмовитися від дуже твердих чи в’язких продуктів харчування;
      • регулярно приходити до стоматолога;
      • при появі дискомфорту чи порушення цілісності конструкції не намагатися самостійно виправити ситуацію, а негайно звернутися за кваліфікованою допомогою.

      Переваги встановлення металевих брекетів у клініці UDC

      Запишіться на прийом до стоматолога

      Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

        Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних

        Відгуки про встановлення металевих брекет-систем у UDC:

        Справжні історії людей, які розповідають свій досвід лікування у стоматологічній клініці Ukrainian Dentist Club

        Загалом 248 відгуків з оцінкою 4,9/5 Залишити відгук

        Питання та відповіді

        Від пацієнтів, яких цікавить послуга встановлення металевих брекетів

        Чи можуть металеві ортодонтичні конструкції окислюватися і іржавіти у ротовій порожнині?

        Це ― одне з найчастіших побоювань пацієнтів. Натомість, реального підґрунтя так вважати ― немає. Метал для виготовлення брекетів ― медичний, він не окислюється і не іржавіє навіть при тривалому носінні і постійному контакті зі слиною чи різними продуктами харчування.

        doctor

        Ортодонт Каліущенко Дарія Сергіївна

        Чи дряпає брекет-система з металу м’які тканини ротової порожнини?

        Такий варіант можливий лише під час звикання до встановленої брекет-системи, протягом 1-2 тижнів після процедури.

        doctor

        Ортодонт Каліущенко Дарія Сергіївна

        Чи реагують металодетектори на брекети з металу?

        Ще одна розповсюджена вигадка. Ні, металошукачі не спрацьовують на встановлені брекети, тому можна спокійно подорожувати літаками та без остраху проходити рамки.

        doctor

        Ортодонт Каліущенко Дарія Сергіївна

        Чи складно їсти з брекетами у роті?

        Процес прийому їжі у пацієнтів з металевими брекетами на зубах нічим не відрізняється від харчування до початку ортодонтичного лікування. За винятком того, що після встановлення брекетів слід відмовитися від твердої, в’язкої чи занадто жорсткої їжі.

        doctor

        Ортодонт Каліущенко Дарія Сергіївна

        Запишіться
        прямо зараз на консультацію

        Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

          Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
          Doctor

          Або зателефонуйте нам самі:

          068 123 00 40 безкоштовно з мобільного

          Вирівнювання зубів за допомогою металевих брекетів

          Металева брекет-система ー це традиційна конструкція, яка допомагає виправити різні дефекти прикусу, в тому числі і вирівняти зуби. Зверніться в клініку UDC, і ми встановимо металеву брекет-систему за вигідною ціною у Києві. Лікар-ортодонт з багаторічним досвідом роботи підбере та встановить конструкцію, а також розповість, скільки її потрібно носити і як за нею доглядати.

          З урахуванням місця кріплення дуги залізні брекети бувають двох видів:

          • Вестибулярні. Апарати кріпляться з зовнішньої сторони зубного ряду.
          • Лінгвальні. Такі скоби передбачають встановлення з внутрішньої сторони ротової порожнини, тому є абсолютно непомітними для оточуючих.

          За методом кріплення дуги системи діляться на два типи:

          • Лігатурні. Такі апарати фіксуються невеликими резинками ー лігатурами. Останні потребують періодичної заміни.
          • Безлігатурні (самолігуючі). Мають невеликі замочки. Металеві брекети цього типу виглядають компактніше.

          Ми встановлюємо різні види металевих брекетів. Їхніми перевагами вважаються:

          • Висока ефективність. Апарати із металу можна поставити навіть при сильних порушеннях прикусу.
          • Міцність. Брекети надійно фіксуються, а сам матеріал витримує високі навантаження.
          • Доступність. Це бюджетний, але високоефективний метод корекції прикусу.
          • Швидкий результат. Середній термін носіння металевих брекетів становить 12-18 місяців. Приблизно через 18 місяців після установки скоб ви позбавитесь патологій прикусу та зможете насолоджуватися красивою посмішкою.

          Головним недоліком металевих брекетів в порівнянні з системами з інших матеріалів, наприклад, сапфіровими чи керамічними, є їх помітність. Однак, цю проблему можна нівелювати шляхом встановлення на зуби металевого виробу лінгвального типу.

          Що входить в ціну металевих брекетів

          Ціна на металеві брекети в першу чергу залежить від їх виду. У вартість послуги з установки системи входять:

          • Підготовка (діагностика, рентген, професійна чистка та взяття відбитка зубів).
          • Виготовлення металевих брекетів у зуботехнічній лабораторії з урахуванням індивідуальних параметрів пацієнта.
          • Фіксація брекетів (кожен елемент апарату окремо кріпиться до зубів за допомогою стоматологічного цементу).
          • Фіксація металевої дуги, що об’єднує елементи, за допомогою лігатур чи замочків.

          Якщо у пацієнта є будь-які стоматологічні захворювання, то перш ніж поставити ортодонтичну конструкцію, слід провести лікування. Невилікуваний карієс, запалення ясен та інші патології є протипоказаннями для фіксації металевої брекет-системи.

          Поставити металеві (залізні) брекети в Києві надійно – з UDC це можливо!

          Чому варто звернутися саме в UDC у Києві? Тому що наша клініка ー це:

          • Повний спектр стоматологічних послуг.
          • Комплексна діагностика. Ми маємо все необхідне обладнання, щоб провести обстеження перед установкою металевих брекетів.
          • Прогнозований результат. Комп’ютерне моделювання дозволяє наперед оцінити ефект від використання конструкції.
          • Прозорі ціни. Вартість послуг озвучується на етапі консультації і огляду. Крім того, наші пацієнти можуть заплатити за стоматологічні послуги, скориставшись розстрочкою від провідних банків України.
          • Зручне розташування. Ми знаходимось у Києві в 5 хв. ходьби від станції метро ≪Палац Україна≫.

          Запишіться на прийом в клініку UDC, і лікар запропонує вам оптимальний за співвідношенням вартості та ефективності спосіб корекції прикусу. У нас можна встановити металеві брекети на зуби, після носіння яких ваша посмішка стане красивою, а зубний ряд ー ідеально рівним. Пам’ятайте, що розпочати ортодонтичне лікування ніколи не пізно, навіть у дорослому віці. Запрошуємо вас в Ukrainian Dentist Club. У нас ви отримаєте професійну допомогу стоматологів за вигідними цінами.

          Читати повністю
          close
          Записатись на прийом
          Наш менеджер звʼяжеться з Вами протягом 30хв

            Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
            Написати