pin

м. Київ, м. Палац Україна, Предславинська 39

Відкрити карту
Онлайн запис
Закрити close

Що краще вибрати – керамічні накладки чи пломба?

жінка 27 років 2 візити
Отримати консультацію
Проблема

Пацієнтка звернулась зі скаргами на те, що випала пломба у 26 зубі, зуб почав бути чутливим до різних подразників.

Рішення

Після ретельного огляду, рентгендіагностики, в зв'язку з тим, що зруйновано більш ніж 50% зуба, було прийнято рішення про встановлення керамічної накладки у 26 зуб.

Етапи лікування
 • Назва етапу Вартість
 • Препарування порожнини зуба
  • Спершу лікар прибрав каріозно змінені тканини, придав стінкам зуба правильної форми, заполірував всі гострі краї емалі.

 • Bild up
  • Bild up - це відновлення нерівної поверхні зуба після препарування, за допомогою Bild up лікар надає дну та стінкам порожнини зуба ріної та гладкої поверхні, задля ідеальної фіксації роботи. Цей етап проводився під ізоляцією зуба системою кофердам, та відбувався у день препарування зуба.

   Bild up - це відновлення нерівної поверхні зуба після препарування, за допомогою Bild up лікар надає дну та стінкам порожнини зуба ріної та гладкої поверхні, задля ідеальної фіксації роботи. Цей етап проводився під ізоляцією зуба системою кофердам, та відбувався у день препарування зуба.
   2 500 грн
 • Отримання відбитків
  • Після препарування та відновлення зуба, лікар отримав відбитки, передав їх до лабораторії для виготовлення керамічної накладки Emax та зафіксував тимчасову накладку, щоб пацієнтка не відчувала дискомфорту при вживанні їжі. Цей етап теж відбувався у день препарування зуба.

   Після препарування та відновлення зуба, лікар отримав відбитки, передав їх до лабораторії для виготовлення керамічної накладки Emax та зафіксував тимчасову накладку, щоб пацієнтка не відчувала дискомфорту при вживанні їжі. Цей етап теж відбувався у день препарування зуба.
   1 000 грн
 • Виготовлення постіної роботи та фіксація
  • Після того, коли накладка була доставлена у клініку, проводиться її фіксація. Пацієнтці знову ізолювали зуб системою кофердам, зняли тимчасову накладку, та за домогою композитного цементу подвійного твердіння зафіксували готову керамічну накладку, лікар відполірував перехід накладки в зуб. Тепер зуб нашої пацієнтки надійно захищений від проникнення карієсу та тріщин чи перенавантажень, і буде функціонувати ще дуже довгий період часу.

   Після того, коли накладка була доставлена у клініку, проводиться її фіксація. Пацієнтці знову ізолювали зуб системою кофердам, зняли тимчасову накладку, та за домогою композитного цементу подвійного твердіння зафіксували готову керамічну накладку, лікар відполірував перехід накладки в зуб. Тепер зуб нашої пацієнтки надійно захищений від проникнення карієсу та тріщин чи перенавантажень, і буде функціонувати ще дуже довгий період часу.
   13 000 грн
Загальна вартість лікування
16 500 грн

Дані ціни були актуальні на день лікування. Вартість вашого лікування можна розрахувати після запису на консультацію та діагностику.

Лікуючий лікар:
ortoped
Ортопед

Сіліваненко Олександр Григорович

21 рік досвіду 110 відгуків
Більше про лікаря
Подібні історії:
before after

Вініри для чоловіка 37 років

чоловік 37 років 5 візитів 21 день
Загальна вартість: 200 000 грн
Читати повністю
Перейти у розділ
Запишіться
прямо зараз на консультацію

Вкажіть свій номер телефону, ми передзвонимо і підберемо для вас зручний час прийому.

  Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних
  Doctor

  Або зателефонуйте нам самі:

  068 123 00 40 безкоштовно з мобільного
  close
  Записатись на прийом
  Наш менеджер звʼяжеться з Вами протягом 30хв

   Записуючись на прийом ви даєте згоду на обробку своїх даних